Позитивна• 06 января в 18:59
Дівчата, з Сочельником! Не сваріться!
Відмічаємо 6-7 січня, сусіди 25-го грудня. То нехай усі відмічають свята як привикли з дитинства! Бо уся ця магія, вона родом з дитинства! Зі святом вас, мої любі! Усіх обіймаю! 🎁🎄🎅🤶🧑🎄🎂🎍
Котогосподиня• 06 января в 19:57
Ответ дляПеремелица
Мой род, а то что сейчас партия сказала 25 и все дружно подскочили , то их личные проблемы
Помиляєтесь. Не ваш род, а Юліанський календар. То вашим пращурам теж диктували, коли святкувати.
Можливо у вас є сімейні дати, ніким не нав´язані. То може бути ваше.
Більша частина світу святкує за Григоріанським, меншість за Юліанським. Але ні той, ні інший придуманий не нами.
Але партія якраз і нав´язала у 1918 році.
Перемелица• 06 января в 19:56
Ответ дляКотогосподиня
Думаю это не повод для споров
Котогосподиня• 06 января в 19:58
Ответ дляПеремелица
Думаю это не повод для споров
Це не суперечка. Це історичні факти.
А так звісно кожному своє.
Ласкове телятко• 06 января в 21:53
Ответ длякак тебе такое илон маск
Это вы ошиблись темой, автора и ее единомышленников надо с Водохрещею поздравлять 19 января, что то вы быстро забыли даты
І вас вітаю з Водохрещем, моя люба! Христос хрещається! В річці Йордан! Славімо його! Обіймаю вас, моя дорогенька! Водичка нині освячена, цілюща, тож нехай вона промиє вам мізки і оченята ваші ясні від гадючого московського патріархату! Люблю вас ніжно. Хай вас Бог береже!