ПуГоФФка• 06 января в 20:37

Підвозила співробітницю, а вона не вітається))

Такі люди смішні, чесне слово))
Вона і до першого разу не віталась, але ми і знайомі толком не було, підвозила колегу з якою вони були разом, ну і її заодно.
Потім вона сама попросила її підвезти , ок.
Після того 0 реакції на мене на роботі, ні привіт ні допобачення.
Якось знову, збираюсь додому і тут вона: очі горять: привіт підвези. Підвезла заради пріколу - хотіла знати що далі буде. Далі 0 на масу.
От що в людей в голові, чи це таке виховання?
Тема просто поговорити
Там все розмивчато• 06 января в 20:38
Дибілка якась
Ігноруйте її
Скажіть що є компанія вже

Ганцю в кєдах• 06 января в 20:39
Надо было сказать: 300грн. Тогда бы точно прекратились эти домогательства с подвозом
автор ПуГоФФка • 06 января в 20:39
Ответ дляТам все розмивчато
Дибілка якась
Ігноруйте її
Скажіть що є компанія вже
Та я не буду їй нічого пояснювати, єдине, хочеться запитати чому вона вітається лише коли щось потрібно, але поки мовчу. Веселить ця поведінка
Залізний занавіс• 06 января в 20:41
Просто є дивні і не дуже виховані люди. Факт.
автор ПуГоФФка • 06 января в 20:41
Ответ дляГанцю в кєдах
Та мені абсолютно не важко підвезти, вона прямо на сусідній вулиці живе, але блін. Невже важко привітатись?
Тим більше їй на двох транспортах добиратися.
Мексиканочка• 06 января в 20:42
Ответ дляЗалізний занавіс
Но они так о себе не думают, поверьте
Щебетуха• 06 января в 20:42
Ответ дляПуГоФФка
В следующий раз скажите: подвезу после того, как неделю будешь со мной здороваться.

автор ПуГоФФка • 06 января в 20:43
Ответ дляЩебетуха
Ганцю в кєдах• 06 января в 20:43
Ответ дляПуГоФФка
Таких с такими токсичными наглыми людьми надо так же поступать
автор ПуГоФФка • 06 января в 20:44
Ответ дляМексиканочка
Но они так о себе не думают, поверьте
100% мені якраз цікаво що там в голові. Я ж бачу як вона ховає очі, уникає мене.
Ганцю в кєдах• 06 января в 20:44
Ответ дляЩебетуха
Она потом снова перестанет
Залізний занавіс• 06 января в 20:44
Ответ дляМексиканочка
Но они так о себе не думают, поверьте
Безперечно.
АяВсёЗнаю• 06 января в 20:45
У мене така сусідка. Я привітаюсь то вона відповість. Або якщо вже прям зіштовхнулися то таке Привіт...прямо видавлює з себе...чого не знаю. Іноді разом в підвалі сидимо то норм спілкується а потім знову таке.
Ганцю в кєдах• 06 января в 20:45
Ответ дляПуГоФФка
Скажите, что подводите только вежливых и воспитанных людей
Капризуля• 06 января в 20:45
Ответ дляПуГоФФка
деркальте її поведінку. Взагалі не реагуйте на неї
автор ПуГоФФка • 06 января в 20:45
Ответ дляГанцю в кєдах
Мені здається вона не зрозуміє про що я
Капризуля• 06 января в 20:46
Ответ дляПуГоФФка
а чому вас це повинно хвилювати?
Ганцю в кєдах• 06 января в 20:46
Ответ дляПуГоФФка
Мені здається вона не зрозуміє про що я
Скажете- задумается
Бибер-анонимер• 06 января в 20:46
А ви поряд сидите чи в коиидорі бачитесь? Може вона сліпа? В мене ось зір впав на одне око, лише -0. 75, але йошкин кот не можу звикнуть, люди розмиті
Сестра теж каже, так добре коли сліпа, нікого не бачк і думвю шо мене ніхто не бачить, коли кричать, катя привіт, вона дума шо то не до неї

Не пириживай• 06 января в 20:47
Ответ дляПуГоФФка
Мені здається вона не зрозуміє про що я
Так то її проблеми, якщо не зрозуміє.
автор ПуГоФФка • 06 января в 20:47
Ответ дляКапризуля
а чому вас це повинно хвилювати?
Та мене не хвилює, мені дивно що людині легше в сніг і дощ по холоді на тролейбусі і маршрутці їхати, ніж сказати: привіт
Файна цьоця• 06 января в 20:47
Ответ дляПуГоФФка
Мені здається вона не зрозуміє про що я
Ігноруйте. Просить підвезти - я сьогодні не додому. У мене інші плани на вечір. Я маю зустріч. Я в магазин...
Вона просто користується вами. Добре,якщо за спиною ще дурниці не говорить про вас.
автор ПуГоФФка • 06 января в 20:48
Ответ дляБибер-анонимер
Ні ні, це прям видно. Вона бачить здалека то відвернеться, ніби в телефоні , або наче не помітила бо з кимось розмовляє, ну це помітно той мороз.
Щебетуха• 06 января в 20:51
Ответ дляПуГоФФка
Кстати, я бы просто не отвечала ей и игнорила её на это: привет, подвезёшь. Смотрела бы сквозь и ничего не отвечала. Как пустое место.
Бибер-анонимер• 06 января в 20:52
Ответ дляПуГоФФка
В нас адмін такий, він віиається або собі під ніс або коли в вузькому коридорі ніс в ніс, а так не вважає за потрібне, а ще одного згадана, він тежьні з ким не вітається і не прощається, хоча так доволі общітєльний
Щебетуха• 06 января в 20:53
Ответ дляБибер-анонимер
Какая избирательная слепота: когда хочется с комфортом доехать, то она прозревает на оба глаза
TaFo• 06 января в 21:02
Так спросите. Ото б еще я наблюдала за каждым насеуомым в микроскоп в надежде разглядеть ее насекомью душу.

Подойти танком и улыбаясь спросить: ’ Оля, а что у тебя с челюстью?’
- А что у меня с челюстью?
- Она резко перестает со мной здорлваться, когда тебе не надо, чтобы я тебя отвезла домой.

и внимательно слушайте
Коник-стрибунець• 06 января в 21:02
Автор, я бы сказала как есть. Что она здоровается только когда от Вас что-то нужно и это впринципе некрасиво. Поэтому ко мне обращаться больше с подвозом не стоит. Все.
Мексиканочка• 06 января в 21:04
Ответ дляПуГоФФка
Я так подвозила 2х коллег вначале войны себе в ущерб, раньше выезжала утром , забирала, по домам вечером развозила, потому что рано коммендантский час начинался. А через пару лет мне нож в спину от обеих. Не делай добра- не получишь зла
Засомневаю• 06 января в 21:05
Ответ дляПуГоФФка
просто неадеквашка
есть такие