Забула що?• 06 января в 20:58

Всіх вітаю з Різдвяним Святвечором!!

БезникаЯ• 06 января в 21:20
Взаємно)
Тролю як можу• 06 января в 21:20
Ответ дляЗабула що?
Єрусалим є священним містом для трьох світових релігій: юдаїзму, християнства та ісламу,
Ясно
Водохреща святкують 6 січня, а хто залишився на старому календарі, то 19
Вкаблучках• 06 января в 21:20
Ответ дляБанан-барабан
Святкують.
Назвіть які
Трейдер кріпти• 06 января в 21:22
И вас🥲
Трейдер кріпти• 06 января в 21:23
Ответ дляСтетоскопуло
О, друга спроба🤣
Першу заговняли за «сачєльнік», то автор виправився🥹
К чему это разводить?) Или вам пофиг где посраться?)))
Вероятненько• 06 января в 21:24
Ответ дляFrosya32
Дурр////нээ)
Дурне як раз поїхало в турне
Банан-барабан• 06 января в 21:26
Ответ дляВкаблучках
Назвіть які
Румунія.
Нічний дожор• 06 января в 21:28
Дякую,навзаєм.
Христя в тiстi• 06 января в 21:28
Ответ дляНе вмію заміряти
У всіх українців
Ні, не у всіх
автор Забула що? • 06 января в 21:29
Ответ дляБезникаЯ
Взаємно)
Дякую
автор Забула що? • 06 января в 21:29
Ответ дляТролю як можу
Ясно
Так
автор Забула що? • 06 января в 21:30
Ответ дляНічний дожор
Дякую,навзаєм.
Дякую
Дуб береза• 06 января в 21:33
Ответ дляВкаблучках
Ніхто не святкує Водохреща сьогодні, жодна країна
Так а кто ещё должен праздновать наш праздник?
Князь Владимир в Киеве крестил людей в Днепре
Это наш праздник
Пригаю-цибаю• 06 января в 21:34
И вас автор с праздником
Кондуктор троллейбуса• 06 января в 21:36
Не вмію заміряти• 06 января в 21:37
Ответ дляХристя в тiстi
Ні, не у всіх
В Україні Різдво офіційно святкують 25 грудня згідно з новоюліанським календарем, який прийняла Православна Церква України (ПЦУ) та Греко-Католицька Церква (УГКЦ)
Не вмію заміряти• 06 января в 21:38
Ответ дляЗабула що?
Водохреща буде 19 січня
В якій Церкві?
автор Забула що? • 06 января в 21:38
Ответ дляПригаю-цибаю
И вас автор с праздником
Дякую
Гарантую неперелевки• 06 января в 21:38
Ответ дляЗабула що?
Християнська
Що таке християнська релігія? Католики, православні, протестанти,вірменська церква, та навіть Свідки Єгови теж християни. Яка конкретно конфесія святкує сьогодні в Єрусалимі?
Христя в тiстi• 06 января в 21:41
Ответ дляНе вмію заміряти
І шо? Я і мої батьки, бабусі та дідусі його святкували 7. В нашій церкві, до речі, служба теж завжди була у ніч на сьоме.
Перенесли, ок, чого ви усіх заставляєте святкувати по ’щелчку’. В сім´ях свої звичаї, багатодесятирічні вже є.
Не вмію заміряти• 06 января в 21:42
Ответ дляХристя в тiстi
В Україні Різдво 25 грудня, ви можете хоч 5 липня святкувати
автор Забула що? • 06 января в 21:44
Ответ дляНе вмію заміряти
Офіційно, тому що так хтось захотів і наказав так святкувати. 25 грудня вирішив святкувати пара римський Григорій у 16 сторіччі, а 7 січня святкується з самого Народження Христа - от і вся різниця)

https://www.facebook.com/share/p/1AGinHUehc/
Телефон Рубика• 06 января в 21:44
Ответ дляЗабула що?
Я не маю право поздоровити людей зі Святом??
Спасибо.
автор Забула що? • 06 января в 21:45
Ответ дляТелефон Рубика
Спасибо.
Дякую!!
Христя в тiстi• 06 января в 21:46
Ответ дляНе вмію заміряти
Та ви теж можете його святкувати у липні, якщо вам там скажуть 😂
До речі я не проти переходу на цей календар, але ж в нас усе з ’під*опниками’, які і ви успішно показали. Ну не зможете ви заставити людей законом взяти і змінити усі традиції. Не всі стадом ідуть куди показали
Не вмію заміряти• 06 января в 21:46
Ответ дляЗабула що?

Як святкуєте?
автор Забула що? • 06 января в 21:54
Ответ дляХристя в тiстi
!!!!
автор Забула що? • 06 января в 21:56
Ответ дляНе вмію заміряти
Як святкуєте?
Як зазвичай: з кутею й іншими смачними стравами. Обов´язково свічку запалюємо і дякуємо Господу, і просимо Господа. Христос народився - славімо Його
ТАЗератти• 06 января в 22:05
Ответ дляВкаблучках
От навіщо розводити тут срачельник. Кожен має для себе вирішити день. Сьогодні Водохреща, доречі тільки в Україні.
За нас усіх вирішив Зеленський, чи не так?)))Ключове ’ доречі, тільки в Україні ’..., така дурня може бути тільки в нас
Не вмію заміряти• 06 января в 22:15
Ответ дляЗабула що?
То ви вже годину тут ’ дякуєте Господу’ чи ’просите Господа.’