Невловимий Джо• вчера в 03:47
Як думаєте, що дадуть підписані сьогодні Зеленським домовленості?
Те, що він в Парижі підписав з європейцями, про їх зобовʼязання втрутитися своїми арміями якщо рашка знову нападе. Може кінець війни вже близько? І Віткоф щебече, що Україна після їх гарантій розцвіте як ніяка інша держава.
ПуГоФФка• вчера в 09:31
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
И самый мерзкий бот тут -это ты фруктовая,маринамарианна и имя тебе легион.
Но ничего, скоро пойдёшь мести улицы
Девальвация• вчера в 09:32
Ответ дляНевловимий Джо
Чому думаєте, що він не зупиниться ще довго? Дивіться як почали різко сипатися режими по іншим країнам. Прокидаєшся зранку і ситуація може кардинально змінитися.
Посипеться наш режим ? Бо з рашою нічого не станеться.
ПуГоФФка• вчера в 09:32
Ответ дляТочная копия плова
Вы только хамить научились? Научитесь лучше думать.
Это тролль на зарплате.
Ее цель прийти и любую неудобную тему засрать
Девальвация• вчера в 09:36
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
Це ви років зо 7 тому писали, що рубль сама сильна валюта в світі?
Мрію про космос• вчера в 09:49
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
Ви прийом ліків по ходу зранку пропустили) ой, це ж манька, не признала одразу.
Байрактарна• вчера в 10:12
Ответ дляПацака-задирака
этого не будет , за рф китай
Китай має свої інтереси, грошей росії вони не дають і не дадуть, все, що Уралом, стане територією Китаю, тоді росіянському народонаселенню доведеться або китаїзуватися, або тікати
KrupinkaSs• вчера в 10:16
Ответ дляБайрактарна
Це по телемарафону таке говорять?
Байрактарна• вчера в 10:21
Ответ дляKrupinkaSs
Це по телемарафону таке говорять?
Ви, мабуть, дивитесь тільки телемарафон, що таке пишете?