Да_Я_ТакаЯ_• 07 января в 16:25
Хтось проходив профорієнтаційний тест Магеллано?
Поділіться враженнями.
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 января в 16:55
Ответ дляКлин_Кляйн
Он платный?
Безкоштовного не знайшла, але пропозицій дуже багато від освітніх центрів до приватних психологів, ну і ціни різні. Донька проходила інші безкоштовні, але вони враховують тільки бажання, а не можливості. А цей начебто враховує усе.
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 января в 16:56
Ответ дляЯжбоматусяблін
скидайте посилання на нього, пройдем
Клин_Кляйн• 07 января в 16:58
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я считаю что такие тесты, это просто замечательно. Посмотрела в интернете только что.
Яжбоматусяблін• 07 января в 16:59
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
те, що я подивилась, воно визначає якісь математичні-абстрактні здібності.
Але математиком можна бути і в економіці, фінансах і в ШІ і в чистій академічній науці
там не вказано, шо воно враховує якості дитини як то потреба в спілкуванні чи інтроверт, лідерство, потреба в визнанні і тд
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 января в 17:01
Ответ дляКлин_Кляйн
Так, але хотілося б почути відгуки.
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 января в 17:08
Ответ дляЯжбоматусяблін
ви проходили ці тести?
Ні, дякую дуже за ідею!
Яжбоматусяблін• 07 января в 17:13
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні, дякую дуже за ідею!
це поки шукала ваш тест знайшла. Моя дочка теж їх не проходила. Але проходила якісь тести з завданнями з психологом-профорієнтологом
Як на мене не дуже. Все і справді зводиться до питань ’працюючи манікюрщицею ти будеш цілий день фарбувати нігті, потрібна акуратність. і якісь контакти з людьми. тобі таке подобається?’
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 января в 17:17
Ответ дляЯжбоматусяблін
Я також, поки тему створювала і у ШІ запитувала здогадалась запитати, чи може він провести шось подібне. Наче так.