Секс-Бомба• 08 января в 09:52

Як домовитись із психіатром про поступове зменшення дози антидепресантів

щоб не накрило знову?
So_so• 08 января в 09:53
А он будет против или почему нужно договариваться? Мне кажется, что просто распишет схему снижения.

КинДза• 08 января в 09:57
та він сам має контролювати ваше лікування, він в першу чергу має бути зацікавлений у ремісії
Домовенок Кузя• 08 января в 09:58
Ви самостійно вирішили, що вам потрібно змеешувати дозування?
жижифреймут• 08 января в 09:59
прошлый идентичный вопрос не помог? похоже пока не стоит уменьшать АД
Пульт от линолеума• 08 января в 10:14
Аргументировать доктору
Трахтибидох• 08 января в 10:22
Стан має відповідати тому,що можна зменьшувати.Самовільно ви можете робити,що хочете,ви і відповідаєте
Дама_из_рекламы• 08 января в 10:39
меня на 2 таблетки в неделю перевели, война не заканчивается зараза

ЧупакабраЗеБест• 08 января в 11:11
Ответ дляКинДза
ахаххаа, наивная десткая позиция. всем врачам пофиг.
Трахтибидох• 08 января в 11:13
Ответ дляКинДза
Йому глибоко всерівно
Чорнобаївка• 08 января в 11:38
А зачем вам эти антидепрессанты? Вы псих больна, или настолько слаба в ментальном плане взять себя в руки?
фан L.O.S.T.• 08 января в 13:23
Ответ дляЧорнобаївка
Прикольний спосіб самоствердження умовно здорових😂