Бюст Березуцкого• 08 января в 10:53
Броварской и Бориспольский район
Как вы, братья и сестры по несчастью? В два должны прийти в гости, с 6 утра нет света. Два района с вечно экстренными отключениями и низким напряжением. Забебали.
Шальная коклетка• 08 января в 10:55
немного не по теме - вот знаете что бесит
договор по завершению уже подписан, уже все поделили, но нет же, продолжаются эти атаки на энергетику для террора населения
конченые козлы с двух сторон
ваши два района, днепр, запорожье.... да и другие
конченые козлы с двух сторон
Малявка ще та• 08 января в 10:55
Так. Я з Борисполя, приїхали у відпустку на новий рік... Гірше те, що міста погано підготовлені до цих проблем з світлом.
Бюст Березуцкого
• 08 января в 10:56
Ответ дляШальная коклетка
конченые козлы с двух сторон
Я обеими руками за, но рашкастану надо всё, или половина с выходами..долго нам еще терпеть(
Малявка ще та• 08 января в 10:57
Ответ дляЗлюка бобер
Можна все цікаво оформити і класно посидіти
Серйозно? лиш павер банки не встигають заражатися, поки те світло є, і ніхтотнетзнає коли його дадуть в наступне включення. Посидіти? А старі люди, малі діти, житло на ел.живлення... Як організувати догляд? Це складно
Шальная коклетка• 08 января в 10:57
Ответ дляБюст Березуцкого
не долго, по еще надо подождать
хотя нервные клетки уже сдохли у всех
Малявка ще та• 08 января в 10:58
Ответ дляШальная коклетка
конченые козлы с двух сторон
Договір? Коли підписали? Може вже і ратифікували?
Бюст Березуцкого
• 08 января в 10:58
Ответ дляМалявка ще та
Вони ніяк не підготовлені. 140-150 напруга, у дтєк кажуть що все нормально
Злюка бобер• 08 января в 11:00
Ответ дляМалявка ще та
Є проблема. Є різні рішення. Більш потужні повербенки, зміна місця проживання, зміна відношення до проблеми. Ну а істерика - це просто істерика, проблему вона не вирішить
Бюст Березуцкого
• 08 января в 11:01
Ответ дляЗлюка бобер
Что я буду делать в ИФ, например, работать за 20 тысяч и снимать квартиру за столько же? Куда переезжать, кто за домом будет смотреть?
Малявка ще та• 08 января в 11:02
Ответ дляБюст Березуцкого
Я зараз на Півдні ( обл.центр), тут пережила пару блекаутів, є з чим порівняти. Чоловік аж обурювався в магазині, що не може розрахуватися через термінал, а лиш готівкою, просто тупо беруть, що немає інтернету ( і це такі малі дрібнички)...то його можна забезпечити в умовах без ел.живлення для
роботи терміналу, бо в нас є приклади....
Малявка ще та• 08 января в 11:06
Ответ дляЗлюка бобер
Яка істерика? Ви мабуть не жили ні 36 годин без ел.живлення, тепла, води, ні 48.... Я загартована давно. Там міста не пристосовані. на Півдні пару блекаутів пережила, то порівняти ситуацію тут і в Борисполі небо і земля. Прийшла провідати свекруху 80 річну, а в неї житло на електриці,щоб прибрати, помити все я сніг топила на газовому балоні....
Бюст Березуцкого
• 08 января в 11:08
Ответ дляМалявка ще та
Чем отличается отсутствие света или напряжения в Борисполе от любого другого города? Просто рядом Киев там где не все так жестко
Шальная коклетка• 08 января в 11:08
Ответ дляМалявка ще та
ужас
Злюка бобер• 08 января в 11:08
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну давайте почекаємо, коли за вікном буде -15, а батареї холодні, ви якось самі знайдете відповідь на своє питання. Ну або вмрете, теж варіант, зате нічого не потрібно буде робити, вас же жахає до срачки саме необхідність щось робити
Злюка бобер• 08 января в 11:09
Ответ дляМалявка ще та
Та все я жила. І милась крижаною водою, і спала при темературі близько нуля
Бюст Березуцкого
• 08 января в 11:11
Ответ дляЗлюка бобер
Мне уже не нужно ничего делать при минимальном наличии света выгребем. Для этого было потрачено много много денег. Но я не хочу постоянно выгребать и выживать. И тратить все деньги на то что у европейцев есть и так. Хочу полноценный отдых, хочу безопасность и уверенность в завтрашнем дне. А не расстапливать снег на горелке, что тут непонятного...
Малявка ще та• 08 января в 11:12
Ответ дляШальная коклетка
ужас
Ну хоч так. Бо стара жінка, судом користується, а помити вже в потемках не бачить, та і ел.двигун на носі, без світла воду не набрати. Приватий сектор. Я кіпіш підняла, то інший син забрав до себе, але там теж все на ел.живленні, добре, що є касі в будинку в іншого сина.
Багато років поспіль на державному рівні проводилася політика, що легко поєднати світло до будинків, а газ провести три кола пекла, от люди в новобудовах на ел.живленні...
Після обстрілу Києва , розбили підстанцію десь в лісі, то в двох райцентрах видно було ту пожежу...
Малявка ще та• 08 января в 11:13
Ответ дляЗлюка бобер
А що робити літнім людям?
Я моржую, але це я.
Шальная коклетка• 08 января в 11:13
Ответ дляМалявка ще та
ужас то в каких условиях нам приходится жить
жаль каждого
так не должно быть
жаль каждого
так не должно быть
Малявка ще та• 08 января в 11:15
Ответ дляБюст Березуцкого
Я повернулася на Південь і цілий день не вимикала світло в квартирі. Така реакція моєї психіки. Ходила з кімнати в кімнату і тішилася освітленню, холодильнику, бойлеру.
Малявка ще та• 08 января в 11:16
Ответ дляШальная коклетка
жаль каждого
так не должно быть
жаль каждого
так не должно быть
Так ....є. Звичайно, коли в потязі їду з херсонцями і чую їх розповіді про окупацію, обстріли, то розумію, що я в кращих умовах, але реально так не повинно бути. Живемо одним днем
ГороховаЯ• 08 января в 11:17
Ответ дляШальная коклетка
конченые козлы с двух сторон
Що поділили?
Бюст Березуцкого
• 08 января в 11:17
Ответ дляМалявка ще та
Я точно потратила уже 150 тысяч на то что в мирное время мне вообще не нужно..я бы на эти деньги лучше слетала бы в Бразилию
Малявка ще та• 08 января в 11:18
Ответ дляБюст Березуцкого
Так от. До цього часу в Борисполі було комфортно, а зараз бррр. Там закрита квартира, бо ж і роботи нуль... 25 тис працівників ( аеропорт, авіакомпанії, митники, обслуговуючі організації тощо) які мали дохід з аеропорту
його втратили... В Броварах трошки краще з роботою.
Шальная коклетка• 08 января в 11:21
Ответ дляБюст Березуцкого
это точно
Замріяна• 08 января в 11:24
Ответ дляБюст Березуцкого
Нащо ви це мені сказвли дивлюсь на інвертор і тепер думаю про Бразилію. Паскуднік ти недеший. Диви мені не зламайся.
Бо я вже чула там і там поломались. Одна надія на цього трудівника
Малявка ще та• 08 января в 11:25
Ответ дляЗамріяна
При правильному підключенні і експлуатації він не ламаєтья