Карусель-весель• 08 января в 20:51

Запустила себе

Минулий рік виявився для мене дуже складний. Перевантаження на роботі, сварки з чоловіком. М´яко кажучи трохи забила на свою зовнішність та тіло. А ще постійні відрядження, нерегулярне харчування. Бачу мінімум +5 кг, купу целюліту на попі та ногах. Наважилася сходити в спортзал, якраз вибираю тренера. Дівчата, посваріть мене, щоб у мене було більше мотивації. Вже соромно перед чоловіком показатись. Він помічає зміни не на краще
автор Карусель-весель • 08 января в 21:18
Ответ дляЛісАпетная
В каком месте? Обвислая здоровая жопень на фото. Зачем врете автору, пусть берется за себя
Тому і фото виставила, щоб оцінити жахливу ситуацію
Сяду на шию, дорого!• 08 января в 21:19
автор,а вам не стыдно за это фото?
автор Карусель-весель • 08 января в 21:20
Ответ дляСяду на шию, дорого!
автор,а вам не стыдно за это фото?
Соромно, за свою запущеність
Сяду на шию, дорого!• 08 января в 21:25
Ответ дляКарусель-весель
Соромно, за свою запущеність
какая там запущенность?! все мы не идеальные.срамное место выставлять на всеобщее обозрение мне лично как то стыдно.обилие ума выходит через заднее место.
неДодекаэдр• 08 января в 21:24
Ответ дляКарусель-весель
А скільки Вам років?
автор Карусель-весель • 08 января в 21:24
Ответ длянеДодекаэдр
А скільки Вам років?
Шопингмонстр• 08 января в 21:24
Мені здається, що вам немає кому ту дупу показувати, то ви від скуки вирішили показати на все загальне « обозрение»
автор Карусель-весель • 08 января в 21:25
Ответ дляШопингмонстр
В мене є чоловік
Стрекоза любви• 08 января в 21:25
Щоб позбавитись целюліту, я скоріше б худла на дефіциті калорій. Додатково різні апаратні доказові процедури, якщо фінанси дозволять. Ну і звичайно харчування мінімум солі, алкоголю і тд.
Спортзал це 20% успіху, харчування 80%
Бешене сарі• 08 января в 21:26
Ответ дляReintTycha
Ахаха. Шикарна фігура. Мені б таку
И мне. Я за вами если шо
Сяду на шию, дорого!• 08 января в 21:26
Ответ дляКарусель-весель
В мене є чоловік
так ему и показуйте.нахрена она всем нужна.
автор Карусель-весель • 08 января в 21:27
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То ви не дивіться
неДодекаэдр• 08 января в 21:27
Ответ дляКарусель-весель
То Ви зовсім молода, це легко і дієтою + трішки спорту виправити, мені 41- маю таку ж проблему , 68 /98 але вже якщо схудну- зверху буду зовсім не добре виглядати в плані обличчя , для Вас то не проблема , якщо зі здоровʼям проблем немає подивіться білкову дієту і за 2 тижні все буде добре 👌
Парасюха• 08 января в 21:28
Трусы еще на уши натяните
Мрію про космос• 08 января в 21:30
Ответ дляПросто красавица
А как вы на этом фото увидели состояние кожи?😂
Ну я вижу состояние кожи, что тургор и тонус плохой, и целлюлит
Ну вот тут вы видите состояние кожи например?
Сяду на шию, дорого!• 08 января в 21:29
Ответ дляКарусель-весель
То ви не дивіться
тема очень нужная и актуальная и самое главное остальным приятная.
Шопингмонстр• 08 января в 21:29
Ответ длянеДодекаэдр
За 2 тижні все буде добре- вірю. А ще через 2 тижні- ще жирніша як була
неДодекаэдр• 08 января в 21:32
Ответ дляШопингмонстр
Ну якщо зі здоровʼям не пощастило, то звичайно, але не видно, щоб автор їла відрами або має реальні генетичні проблеми.
Люблю_смаколики• 08 января в 21:33
Ответ дляЛісАпетная
Она не здоровая ,а классная.
Чарочка діда• 08 января в 21:34
фигура ужасная, жопа, как чемодан.
автор Карусель-весель • 08 января в 21:35
Ответ длянеДодекаэдр
Я схильна до повноти. Ще постійні генетиці передався целюліт, крупні ноги
Угги в горошек• 08 января в 21:36
Ответ дляКарусель-весель
Дякую) якраз біля будинку новий спортзал відкрився.
Лопес, ужаса нет.
Угги в горошек• 08 января в 21:39
Ответ дляМрію про космос
да 45 летнюю ногу
Залізна пані• 08 января в 21:41
Вот интересно, как с такой жопищей эти трусы носить и зачем. Верёвка в складках сала выглядят нелепо
Бешене сарі• 08 января в 21:43
Ответ дляЗалізна пані
Ой. Да ладно. Каждый носит, то что ему удобно
Залізна пані• 08 января в 21:44
Ответ дляБешене сарі
Пусть носит. У кого-то рваные а кто-то без. Это повод выставлять? Автор хотела похвалы. Но ноги и жопа жирные.
Бешене сарі• 08 января в 21:45
Ответ дляЗалізна пані
А я б с удовольствием поменялась с автором. Мне в ее фигуре все нравится
Yarosh10• 08 января в 21:46
Чоловіка нахер. У вас дуже апетитна фігура, зайвого не бачу
Ласунка• 08 января в 21:46
Ответ дляИванка Бур
Ого 😨 срака
могли б і в лосинах сфоткати. зовсім вже подуріли
Бешене сарі• 08 января в 21:47
Ответ дляЛасунка
Как тугор кожи в лосинах оценить