Ms. Сама прямота• 09 января в 11:29
А чому так багато ідіотських тем про Львів?
То про те які львівяни агресивні, то продажні, то через них війна почалася бо змушували країну говорити українською, то в них свтіло завжди є, а решта сидять в темряві.
То тепер в першу чергу Львов відновлять, а решта міст чекатимуть.
Звідкіля це все лайно несеться?
Апофиозная• 09 января в 11:42
Ответ дляБорисфенка
Вчора щось велике у лісі здохло, боти були дуже агресивні в нічній темі про Львів, прийшов адмін і трохи матрьошок побанив.
То мене також здивувало, що якісь вони були безбашенні, не маскувалися, прокляттями сипали, наче останній день живуть.
Щось має статися на днях.
Станеться можливо з Києвом те саме що і з Дніпром. Давайте приїжджайте сюди, покажете потужність тут. Замість того щоб срачі на форумі розводити.
Love_Love_Love_• 09 января в 11:42
Ответ дляСосиска_Втесте
Завжди і всюди....
...принесуть з собою лайно розбрату.
Ви зі Львова?
Не хотілося б щоб по вам судили про львівʼян
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:42
Ответ дляСветка-пипетка
Вы знаете, кто пишет? Вы уверены, что это жители Киева так ненавидят львовян?
я впевнена що це пишуть свинособаки якраз
Госпожа_тамагочи• 09 января в 11:42
Ответ дляMs. Сама прямота
І що ж саме я не так сказала?
Тему создали под анонимом, снова людей лбами сталкиваете
Борисфенка• 09 января в 11:42
Ответ дляСветка-пипетка
Це москалі так ненавидять, і тут на форумі косять під українців. Будемо їх виявляти і банити, адмін вчора обіцяв, що антиукраїнської пропаганди на форумі не буде від ворогів.
Апофиозная• 09 января в 11:43
Ответ дляПрикуси Язика
Я? Потужная? Я просто в отличие от потужниц заграницей на самом деле Украину люблю и в ней находусь, потому не хочу больше смертей и разрухи.
А этим информационным воинам раненым в голову всё равно. Они возле тафеля самые потужные
Замрійлива• 09 января в 11:43
Ответ дляСосиска_Втесте
Завжди і всюди....
...принесуть з собою лайно розбрату.
Ви Львівʼянка певно?🤣
Альдебаран• 09 января в 11:43
Ответ дляАпофиозная
Удалено администрацией...
Я тоже пожаловалась на этот пост.
Апофиозная• 09 января в 11:43
Ответ дляГоспожа_тамагочи
От вас автор! Вы сраку на драку сводите
Автор провокатор, да
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:44
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А про кого окрім кацапів я слово погане сказала, цікаво? У вас температура?
Диверсификация• 09 января в 11:44
Ответ дляMs. Сама прямота
В це серйозно? В топ подивіться
Удалено администрацией...
Сосиска_Втесте• 09 января в 11:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви зі Львова?
Не хвилюйтесь так.
Вашу ’правду’ тут всі вже бачили і обсудили
Прикуси Язика• 09 января в 11:44
Ответ дляMs. Сама прямота
Ооо, яке потужне у вас кохання
А вы еще и не понимаете значение слова потужность в теперешнем контексте Украины. Ну что тогда с вас взять, разве что право голосовать было бы хорошо отнять)
Love_Love_Love_• 09 января в 11:44
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну і про що ваша тема? Обговорення того що пишуть москалі? Для чого? Ви чекали від них милих постів про Львів?
Апофиозная• 09 января в 11:44
Ответ дляБорисфенка
А що для вас антиукраїнська пропаганда? Все що не до кордонів 91-го чужими руками?
Сміх тай годі, втікачі запроданці тут уявили себе поліцаями.
Адміністрація, як таке взагалі можливо?
Альдебаран• 09 января в 11:44
Ответ дляБорисфенка
Вас тоже надо банить за разжигание вражды.
Госпожа_тамагочи• 09 января в 11:45
Ответ дляMs. Сама прямота
Не хамите!
Борисфенка• 09 января в 11:45
Ответ дляДиверсификация
Удалено администрацией...
Ні, ми маємо мовчки дивитися, як рашисти ведуть тут москальську пропаганду?
Не буде такого.
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:45
Ответ дляПрикуси Язика
Ідіть собі потужничайте. Не забувайте користуватися туалетним папіром.
Апофиозная• 09 января в 11:46
Ответ дляДиверсификация
Удалено администрацией...
Всё-так и есть, точнее и не скажешь.
Борисфенка• 09 января в 11:46
Ответ дляАпофиозная
Адміністрація, як таке взагалі можливо?
Ви чудово знаєте, що таке антиукраїнська пропаганда.
Кофе в лобби• 09 января в 11:46
Потому что ведут себя высокомерно. Я ни одного добродушного львовянина не видела. Приезжаешь во Львов и только или подколы, или оскорбления.
Love_Love_Love_• 09 января в 11:46
Ответ дляСосиска_Втесте
Не хвилюйтесь так.
Я взагалі не хвилююсь особливо про те що тут бачили і що обсудили, я особисто, навіть про ваше існування не підозрюю, а ви мій послід місяцями по крихтах розбираєте. На здоровʼя
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:46
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не хамите!
Удалено администрацией...
ПироженкА• 09 января в 11:46
Разве в сам Львов прилёт был? Насколько я поняла он был в области. Поэтому со Львовом все в порядке.
Швендяю містами• 09 января в 11:46
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...
Замрійлива• 09 января в 11:47
Ответ дляДиверсификация
Удалено администрацией...
Підіть відпочиньте краще. Ви ж розумієте, що організму потрібно відновитися? Від того, що ви тут людей невинних в біді Києва лайном поллєте, вам краще не стане. Потрібно відпочити.
Кофе в лобби• 09 января в 11:47
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...
Вот вам и доказательство на лицо почему Львовян не любят)