Все до блиску• вчера в 14:34
Со вчера не было света 15,5 часов. Киев, левый берег.
Как это расценить?Некоторым в Киеве вообще не отключают свет.
Подвійна веселка• вчера в 14:37
Ви бачили скільки опаришів в залі засідань сиділо? Їм не до нас
Видна міленіалка• вчера в 14:41
Лівий, вже 12 годин без світла
Добре що опалення є і газ
В принципі я терпляче чекаю, бо у знайомих висотка і зі світлом йде опалення, уявіть який там дубарь. Зато в дворі Віталька палатку незламності їм поставив.
Добре що опалення є і газ
ГороховаЯ• вчера в 14:39
Не знаю, кому там не відключають, одиницям. Я на Оболоні, 14 годин підряд нема світла. Вчора готувала з 23 до години ночі, бо газу нема.
Чорт і Шо• вчера в 14:42
Ответ дляТрільчиха
А Кличко ж вроде отчитался, что всё почти в порядке.
У него?
Ну то, что он не страдает, не показатель
Герцогиня• вчера в 14:42
Троя , тільки дали, годин 16- ть не було світла , дають раз на день і то раді 🙏
Трільчиха• вчера в 14:42
Ответ дляЧорт і Шо
У него?
По-любому)
Нафаня Маня• вчера в 14:42
Ответ дляТрільчиха
С электричеством, где вы такое прочитали? Это Свириденко говорила.
Чорт і Шо• вчера в 14:43
Ответ дляНафаня Маня
И у ней все хорошо 👌, не сомневаюсь
из желе я• вчера в 14:44
У мене майже 6.5 діб не було опалення ( Будинок на електриці, тому якщо обирати між опаленням та світлом в такі морози - я оберу опалення! Тримаймося!
Потребую апгрейду• вчера в 14:45
Ответ дляТрільчиха
Та причем тут Кличко. Всякие миндичи и т.д все разворовали, а теперь пытаюсь с того Виталика крайнего сделать
Кава з адреналіном• вчера в 14:48
Ответ дляВидна міленіалка
Лівий, вже 12 годин без світла
Добре що опалення є і газ
В нас жителі скинулися і встановили генератора. Тепер при відключенні є і вода і тепло. А ви все Вітальку чекаєте
Звикли до подачок
ГороховаЯ• вчера в 14:48
Ответ дляТрільчиха
Кличко сказав прямим текстом, що жопа
из_под_тишка• вчера в 14:49
У меня с позавчера на вчера не было света 30 часов. А до этого не было так же 30 часов с воскресенья на понедельник. Борисполь
Куда_бежать• вчера в 14:49
Ответ дляВидна міленіалка
Лівий, вже 12 годин без світла
Добре що опалення є і газ
Ну хоть что-то, могут спуститься погреться. У многих и палатки нет рядом
Мяо мой мяо• вчера в 14:50
Теж Лівий, вже 8 день включають лише вночі на пару годин і все, якщо у вас таке вперше, знайте, що поряд така ситуація вже 8 днів підряд
Вредняжка• вчера в 14:51
А кто на аренде в электродомах, где ни отопления, ни света, ни воды - вам аренду снижают?
Кава з адреналіном• вчера в 14:53
Ответ дляВредняжка
Ні, у знайомих точно ніхто не знизив. Так власники ще й не скидуються на генератори, типу то не їх проблеми.
Чорт і Шо• вчера в 14:55
Ответ дляКава з адреналіном
Звикли до подачок
Каких ’подачек’? Совсем безграмотная?
Мы за коммунальные услуги платим и не мало.
Это базовые услуги, которые должны предоставляться
Трільчиха• вчера в 14:55
Ответ дляВредняжка
А как это связано? Или это по вине собственника?