Ms. Сама прямота• 09 января в 11:29
А чому так багато ідіотських тем про Львів?
То про те які львівяни агресивні, то продажні, то через них війна почалася бо змушували країну говорити українською, то в них свтіло завжди є, а решта сидять в темряві.
То тепер в першу чергу Львов відновлять, а решта міст чекатимуть.
Звідкіля це все лайно несеться?
Борисфенка• 09 января в 11:35
Ответ дляПрикуси Язика
Удалено администрацией...
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:36
Ответ дляМамОмужа
то на лошаріків розраховано, в такі теми краще навіть не заходити, не те що коментувати
Ну так розгон починається майже усюди. У київській темі розповідають які погані львівяни, в інших ні сіло не впало - то все львівяни винні. Щось ппц просто якийсь робиться.
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:36
Ответ дляКидаю курити
Є і дофіга
що, прям кацапів чекають?
МамОмужа• 09 января в 11:36
Ответ дляMs. Сама прямота
Розумні і так все розуміють хто є хто, а дурним всерівно нічого не докажете.. Але хто шукає - той знайде, тому візьміть себеб в руки і не ведіться.
Прикуси Язика• 09 января в 11:37
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:37
Ответ дляПрикуси Язика
Удалено администрацией...
А ви така потужна прокинулися і нумо рубліки відробляти?
Кидаю курити• 09 января в 11:37
Ответ дляMs. Сама прямота
що, прям кацапів чекають?
Да, були в мене такі знайомі. Правда в Німеччину звалили чомусь
Прибираю щодня• 09 января в 11:37
Ответ дляMs. Сама прямота
А треба ігнорувати що там пишуть, серйозно?
Сколько вам лет
Светка-пипетка• 09 января в 11:37
Ответ дляMs. Сама прямота
Если вы ведётесь на это, то ботье справилось со своей задачей
Апофиозная• 09 января в 11:37
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 09 января в 11:38
Ответ дляMs. Сама прямота
Вчора щось велике у лісі здохло, боти були дуже агресивні в нічній темі про Львів, прийшов адмін і трохи матрьошок побанив.
То мене також здивувало, що якісь вони були безбашенні, не маскувалися, прокляттями сипали, наче останній день живуть.
Щось має статися на днях.
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:38
Ответ дляКидаю курити
Звісно треба, срач на руку ворогам
Тобто най пишуть про наших абищо, а нам краще мовчати на те, бо срач на руку ворогам?
Прикуси Язика• 09 января в 11:39
Ответ дляMs. Сама прямота
Я? Потужная? Я просто в отличие от потужниц заграницей на самом деле Украину люблю и в ней находусь, потому не хочу больше смертей и разрухи.
Апофиозная• 09 января в 11:40
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Пенсію ви не зробили, ні в Германії, ні в Україні. А ті подачки дають вам там за те, що знищують нас тут.
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:39
Ответ дляКидаю курити
І ви по однім своїм знайомим зробили висновки про весь регіон?
МамОмужа• 09 января в 11:39
Ответ дляMs. Сама прямота
тоді з вами все ясно...
МамОмужа• 09 января в 11:40
Ответ дляГоспожа_тамагочи
От вас автор! Вы сраку на драку сводите
точно, жалійтесь на тему
Светка-пипетка• 09 января в 11:40
Ответ дляMs. Сама прямота
Вы знаете, кто пишет? Вы уверены, что это жители Киева так ненавидят львовян?
Love_Love_Love_• 09 января в 11:40
Ответ дляMs. Сама прямота
Вам 15 років?
Пишуть, писали і будуть писати. Це вас хвилювати не має, ви маєте подбати про свою позицію і свої вчинки, вас взагалі не має хвилювати що про вас пишуть. Пишуть ті хто є гіршим за вас, кращі від вас нічого поганого про вас не напишуть.
Борисфенка• 09 января в 11:40
Ответ дляАпофиозная
Головне, що маю змогу робити щось корисне для України. З німців не убуде.
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:41
Ответ дляПрикуси Язика
Ооо, яке потужне у вас кохання
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 января в 11:41
Ответ дляПрикуси Язика
Удалено администрацией...
Все равно рано или поздно копняка дадут, при любом окончании войны, а пока можно пенсионерке покуражиться.
Замрійлива• 09 января в 11:41
Ответ дляБорисфенка
Щось має статися на днях.
Та сталося ж. Трамп по губам поводив. А де ще вони можуть велич свою показати як не тут? От і тужаться.
Стрекоза любви• 09 января в 11:41
Думаю, це обговорюють через поєднання кількох факторів. Львів зазвичай сприймають як відносно безпечний тил, тому будь-які новини про удари одразу привертають увагу. Плюс незрозумілий, «ядерний Орєшнік» створює відчуття чогось нового й небезпечного, навіть без підтверджених деталей. На форумах така інформація швидко розходиться. А якщо ще врахувати, який тут контингент пасеться, то тем буде 100500 штук. Варто до них ставитись з холодним розумом.
Сосиска_Втесте• 09 января в 11:41
Ответ дляКидаю курити
молодці львівʼяни
Завжди і всюди
Завжди і всюди....
...принесуть з собою лайно розбрату.
Ms. Сама прямота
• 09 января в 11:41
Ответ дляГоспожа_тамагочи
От вас автор! Вы сраку на драку сводите
І що ж саме я не так сказала?