Леннон_Жив!• Изменено 09 января в 22:49

Доставка новою поштою із Польщі, хто розуміє

Було створено відправлення, але не додано трек номер. Компанія, що мала надіслати товар на пункт видачі нп у Польщі, до останнього не висилала його. І тут вони , нарешті висилають його, але все вийшло так швидко, що тепер у особистому кабінеті є 2 відправлення: що створила я без трек-номеру і інше, що прийшло вже до них, але неідентифіковане(це те саме). І друге- треба встигнути зареєструвати, кілька годин лишилося. Що робити?
Видаляти моє замовлення перше і реєструвати те, що надійшло? Чи не чіпати перше?
Я намагалася у першому додати цей трек-номер, але не можу, показує помилку, мабуть через те, що вже прийшло друге і воно має цей номер.
Гаряча лінія нп до ранку, за словами їхнього хамовитого менеджера, не працюватиме, я чекати ранку не можу, щоб спитати, адже спливе час реєстрації для приїхавшої посилки.
Вона із Польщі мусить їхати до Україні.
Любимка-анонимка• 09 января в 22:48
Пишите в новую почту

автор Леннон_Жив! • 09 января в 22:49
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Пишите в новую почту
Телефонувала, вони сказали-лише о 8 ранку вам може допомогти мн відділ, до-вони не працюють, а в мене час на вагу золота
Самоучка• 09 января в 22:50
Это трек номер той компании, вы ж отправили посылку?
Любимка-анонимка• 09 января в 22:50
Ответ дляЛеннон_Жив!
Печально. Тогда надейтесь что тут подскажут. А то я не знаю ( Я думала что операторы НП могут и сейчас в текстовом режиме ответить
автор Леннон_Жив! • 09 января в 22:51
Ответ дляСамоучка
Це я купила товар, його мали надіслати на нп у Польщі і потім в Україну. Його вже доставили до відділення нп у Польщі, що має мені в Україну його везти, але тепер це задвоєне, ніби
Самоучка• 09 января в 22:51
Я так отправляла посылку из Варшавы в США, создала заказ мист експрес, а посылку выслала через мист
Самоучка• 09 января в 22:53
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я думаю вам ничего не надо делать, вы де заказали, пусть везут, зайдите посмотрите на сайт той компании которая выслала вам трек, где посылка, можете даже на сайте нп проверить по этому треку, вдруг он и у них на сайте светится

автор Леннон_Жив! • 09 января в 22:55
Ответ дляСамоучка
Ні, її треба зареєструвати, вона у мене в кабінеті висить як друга, незареєстрована. Я ж до створеної раніше не додала її трек номер бо не мала його. А тепер не можу додати, пише помилка.
автор Леннон_Жив! • 09 января в 22:56
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Чат є, але для підключення я мушу ввести номер відправлення, а його нема…
Самоучка• 09 января в 22:58
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вы где заказ делали? Как польская фирма узнала что вы хотите доставку в Украину? Все должно зарегистрироваться без вашего участия
автор Леннон_Жив! • 09 января в 22:59
Ответ дляСамоучка
Нова пошта, на неї доставку оформлено, на відділення. Замовлення у польському магазині
Самоучка• 09 января в 23:00
Ответ дляЛеннон_Жив!
Кто оформлял? Вы? Указали что хотите на нп на сайте сайта на кот заказывали?
автор Леннон_Жив! • 09 января в 23:06
Ответ дляСамоучка
Я купила на сайті , отримувачем нп вказала, їхню адресу для доставки таких замовлень
тяжкаялюдина• 09 января в 23:57
Перше, Вами створене замовлення, нехай висить або видалить його, якщо є така можливість, а друге, на скільки я памʼятаю, треба редагувати - додати опис вмісту, вартість та ін. Але у мене в подібному випадку до рахунку додали якусь невелику суму за реєстрацію посилки складом.
автор Леннон_Жив! • 10 января в 00:28
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую! А якщо знижка на першу доставку була, то вона злетить, так?
тяжкаялюдина• 10 января в 00:30
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, це треба списуватися із підтримкою, знижка не продублюється
автор Леннон_Жив! • 10 января в 00:31
Ответ длятяжкаялюдина
Теоретично, я можу зачекати до ранку, поки не запрацює підтримка мн відділу доставки, але чи є сенс…
Ло Шарик• 10 января в 11:50
Ответ дляЛеннон_Жив!
першу треба видалити, і все оформити на другу, туди ж і бонуси перейдуть
автор Леннон_Жив! • 10 января в 14:43
Ответ дляЛо Шарик
Дякую, я її видалила після оформлення фінального другої без промо, певно вже не перейдуть , бо не вказала, так?..(