Самохвалова• вчера в 13:38

Допоможіть стосовно мобілізації та сзч чоловіка

Зараз переховується через свавілля ТЦК та корумповоної влади.
З чого усе почалось. Чоловік мав бронь від підприємства, діючу. На вулиці був схоплений у жовтні 2025 року. Ніхто ні про що мені його жінці, чи матері не повідомив. Подали у розшук. Директор підприємства відразу сказав шукати у ТЦК. Ми шукати, ніхто навіть розмовляти з нами не хотів. Усі сусіди, друзі казали що чоловіки зараз пропадають лише у одному напрямку, тобто ТЦК. Але!!! Він подзвонив з учебки! Через 4 дні!!! Після того як його викрали! Але!!! Він слава Богу втік! Тепер переховується!
І от що я вам скажу, адвокати безсилі щось зробити: була бронь, був директор який усе підтверджував, але він у розшуку! Не солдат, був викрадений, документи усі чисті, бронь була и тепер якогось х.. він дезертир! Нічого не підписав, але підписали за нього як виявилось!
Ми почали із цим розбиратись, і що Ви думаєте? Вони почали розбиратись із цим свавіллям? Ні! Вони інтенсивно почали його шукать! Йоб..і менти, ТЦК, якісь гниди з незрозумілими посвідченнями які вони надрукували десь на принтері (100% підробка, там така шляпа, як би Ви тільки бачили ті "посвідчиння"). Тепер уся ця наволоч шукає мого чоловіка щоденно, стукають у двері, ходять до його старенької матері підвишчуючи літній людині тиск, так що вона постійно визиває швидку. Ось так хочуть мобілізувати. Знайома, яка має юридичну освіту каже, що краще ніде йому не з´являтись, бо загребуть та в´бють. Але люди добрі, хіба ось так можно з людиною, яку викрали, проігнорували діючі документи, та навіть розбиратись не хочуть, а хочуть тільки знов його викрасти!!! Я не знаю що нам тепер робити, всюди свавілля! Можливо щось підкажете мені? Я вже так виснажена, що руки опускаються
Задираю носа• вчера в 14:35
Зверніться зі зверненням до ’Офісу уповноваженого з прав людини’ можна це зробити на офіційному сайті у електронній формі або звичайною поштою.Опишіть детально порушення з боку ТЦК і ситуацію на сьогодняшній день.Також можна звернутись зі скаргою до Військового Омбудсмена також на ел.пошту.Це не буде зайвим,а тільки в плюс.Ну звісно консультування юриста,постійно ховатись не варіант, дійте на випередження.
КокошинЭль• вчера в 14:36
Ответ дляЧумачечая_
Значить не було броні на момент мобілізації. Бронь - це вагомий аргумент, тому скоріше за все ви профукали її продовження. Краще було після мобілізації задіяти всі ресурси і шукати нормальну позицію та бригаду. А зараз, що? Он вже Буданов збирає нараду, будуть щось вирішувати з ТЦК корупцією і СЗЧ. Війна ще на роки, хіба що десь сховається, буде вдома сидіти, якщо пощастить криша не поїде, а все ляже на ваші плечі. Особливо, фінанси, а ви й так бідні, як написали. Співчуваю, що можу сказати.
Правильно вы говорите,но даже если засядет дома и жена будет тянуть всю семью то со временем даже не хотя не подозревая для самой себя она перестанет уважать мужа даже если он будет жив и здоров как она хотела потому что женщина перестает чувствовать себя эмоционально хорошо если ей приходиться быть мужиком при живом муже.Вот поэтому в это время ещё больше разводов.И мало мужчин ценят усилия таких женщин.
Летчица• вчера в 14:36
Ответ дляСамохвалова
Можливо кудись у Європу написати, права людини у європі, Чи ще щось
Для чого вам та Європа? Пишіть хуйлу, щоб зустрічав вас, а ви швиденько пакуйте чумуйдани, кравчучки і по конях, на кордоні з парашею на палку вішайте білі труси і на шию портрет хуйла, так вас і без фільтрації приймуть.
Снегопадка• вчера в 14:41
Ответ дляСоветчица Года
Никуда ничего не даст. Власть ОПГ все куплено, а главное народ это поддерживает молча наблюдает. Карма это за безразличие.
Вы ж не знаете,кто автор.Вдруг она за кордоны и перемогу была до того,как забронированного мужа отловили
сама себе прекрасная• вчера в 14:45
Ответ дляКокошинЭль
Ну вот мой муж в ЗСУ, а я мужик при живом муже сильно ли отличается? Я даже заболеть боюсь так как дети маленькие. Недавно вот болячку подхватила серьезную, и с температурой, то за водой то за продуктами, то дрова пилить. И дети на мне.
Мальовнича даль• вчера в 15:00
От як довести тепер, що він, маючи бронь, не пішов добровільно служити?
Бо виходить,що саме так все і було.
Це потрібно мати свідків його незаконно затримання, доставки до тцк і т.д.
Ну і довести, що то не він підписав документи..
Oxsi10• вчера в 15:06
який піпец в країні, же жах
ХаДиДиШь• вчера в 15:10
Ответ дляСамохвалова
Пишіть, звісно. Хоча б у ЄСПЛ. Нехай адвокат допоможе скласти позов. Хто-зна, а раптом допоможе((
автор Самохвалова • вчера в 15:14
Я так розумію тут лише боти та жінки ТЦК, чи ментів. Відповіді не дай Боже які. Але і Вам також за все це повернуться, сподіваюсь. Тварюки!!!
Слоник-тоник• вчера в 15:48
Та яке там,сидить і не рипається,бо зразу схоплять
Яжбоматусяблін• вчера в 15:52
Ответ дляЛетчица
А ваш муж служит?
Яжбоматусяблін• вчера в 15:53
Ответ дляЛетчица
Підкажу, тікайте всі на рашу, і чоловіка беріть, і маму стареньку, і жучку, мурку, і всі шляхуйте на рашу, фільтрацію пройдете, у хуйла вам буде свобода, і пенсії там будуть, і виплати, квартиру у москов сіті чи залупінск сіті безкоштовно дадуть, все у вас там буде.
Откуда вы такая умная пишите?
Хвильоватиша• вчера в 16:56
Ответ дляСамохвалова
ТЦК це здебільшого ветерани! Солдати, які пройшли через жахи війни і захищали такі родини, як ваші, та багатьох інших на Совєтчиці.
Жертвували своїми сім´ями, їхні жінки та діти жили без батька. Який ризикував своїм життям. Тоді коли інші мали змогу прокидалися разом в обіймах коханої людини. Ці сім´ї були позбавлені цього.

За рахунок солдат ви та ваші чоловіки поки що цілі. І фронт ще не дійшов до Києва. За рахунок їхніх дітей і дружин.

Так, з ТЦК буває свавілля. Це дуже погано, і навіть незаконно. Але не всюди!

Дуже шкода, що така ситуація сталася з вашим чоловіком, автор. Я прочитала, він мав бронь. Тепер лише в законному порядку добивайтеся справедливості.
Неваляшкина• вчера в 17:22
Ответ дляХвильоватиша

Они на фронт шли за своих детей и жен, или за деньги, а не за всех остальных. У них нет морального права насильно пихать на фронт (по сути на смерть) всех подряд. Ни у кого такого права нет! То, что кто-то из них был (не может быть что все) на фронте не означает, что им можно вести себя настолько по-скотски. С учётом того что говорят, что есть есть проблема что люди, которые годами на фронте без ротации, не верится что вот эти прям были там. Проблемы в их поведении с самого начала, и вот у же 4й год, всё пиздят про улучшения в новостях, а они как были мразями бездушными, так и остались, до сих пор этот беспредел. Если у них столько времени и здоровья чтобы бегать и насильно ловить людей, почему они сами не на фронте? Ну силы и жестокости явно ж выше крыши. Так, как они себя ведут, нужно себя вести с гнойной русней, а не своими же людьми. Такое впечатление что с пленной руснёй обращаются лучше. Так почему они применяют силу к своим людям, а не к русне? И зачем это поведение прикрывать их женами и детьми (которых может вообще не существует)?
Хвильоватиша• вчера в 17:29
Ответ дляНеваляшкина
Ну дивіться, у вас в перших двох реченнях дисонанс. Спочатку солдати йшли за своїх дітей. А в другому реченні вже на смерть. Тут логіка кульгає.
Згідно закону України усі чоловіки віком від 25 до 60 років мають служити. А не хто хоче - хто не хоче. Ті хто йшли в 22-му, навіть, як ви кажете, за своїх дітей, не підписувались чотири роки не бачити свою родину і тих самих своїх дітей.

Далі дивіться. ’По-скотски’ - це скоріш поодинокі випадки. По-друге, те що вам віриться чи не віриться, то ваша суб´єктивна думка. Представляєте, ті люди що зараз в ТЦК були чотири роки або скільки то там років на фронті без ротації, отримали поранення, а навіть інвалідність. Більшість ТЦК є ветеранами.
Вони вже відпрацювали своє на фронті.
Аноним_1859• вчера в 17:29
Ответ дляСамохвалова
З радістю. Але після цього не стане гірше? Ми вже намагалися справедливістьзнайти, стало тільке набагато гірше. Теперь усього боюсь
Справедливість відсутня. Зробили на цьому бізнес і люди на цьому заробляють. Щоб з учебки забрали коштує 8 тис дол, а ваш безкоштовно втік. Ви вже заощадили. Шкода, що людина, яка жила без правопорушень тепер злодій якого шукають, а він просто хоче жити. Чому не служать поліція, які вже на пенсії? Вони вміють користуватися зброєю, навчені. А скільки військових в запасі? Яких держава вчила? Короче... Старшно от і все.
Хвильоватиша• вчера в 17:30
Ответ дляАноним_1859
А ви думаєте солдати не хочуть жити?
Аноним_1859• вчера в 17:37
Ответ дляХвильоватиша
А ви думаєте солдати не хочуть жити?
Звісно хочуть. Але ж вони для чогось йшли вчитись на військові кафедри
Хвильоватиша• вчера в 17:59
Ответ дляАноним_1859
Дуже смішно. Зараз серед солдат не тільки менеджери, дизайнери, айтівці, а також скляри, продавці, будівельники, водії. Та всі! Подивіться який відсоток вищої освіти серед населення.
А навіть військова кафедра то про що взагалі? Знання устарілі. Війна з 2022 до 2025 змінилася стрімко.
Їх вчили на початку 2022 дай Боже щоб два тижні. А зараз 50 днів БЗВП. Про кафедру дійсно розсмішили.
Хвильоватиша• вчера в 18:00
Ответ дляНеваляшкина
Люди йшли за те, щоб Україна не зникла.
Коренная киевлянка• вчера в 18:29
Ответ дляЧерный Ловелас
Все кто уверен что бронь поможет это глупые люди, вы поймите что если им на сегодня не хватает на отправку к примеру им нужно отправить 10 человек это план, а словили они 9 , 10 заберут того кто рядом а рядом это забронированые.
По другим городам не знаю, знаю в своëм, с бронью забирают выборочно, типа они сами решают кого забирать с бронью, кого нет
Черный Ловелас• вчера в 18:39
Ответ дляКоренная киевлянка
Каждый кто с бронью уже одной ногой в армии считай. Любой сбой в системе , не хватает а надо отправить, или срочно надо отправить это как раз их кандидаты.
Неваляшкина• вчера в 18:50
Ответ дляХвильоватиша

Вони вже відпрацювали своє на фронті.
Логика хромает у вас. Если они такие раненные и больные, то почему у них есть силы и здоровье насильно хватать людей на улице или кошмарить родственников? Нестыковка.

Дальше, про детей начали вы. Потому что вы используете эту уже осточертевшую манипуляцию визуальной картинкой, где все такие из себя воины, оставившие плачущую жену и пятеро маленьких детей дома, а сами такие прям первыми пошли на фронт. Мол все должны разжалобится и плакать. Но если у них действительно есть дети и они пошли добровольно первыми, то они пошли за своих детей, а не чужих, и ваша манипуляция что им якобы все должны не работает. Так же не работает рассказ про их якобы личные жертвы, потому что теперь они явно дома и живы, гребут других чтобы прикрыть свои же уже жопы, а те, кого они гребут уже не факт что вернуться. Если бы они не боялись умереть, они бы так рьяно не гребли всех подряд вместо себя. Опять ваша манипуляция что они такие хорошие и им все должны или что их дети-жены что-то потеряли не работает.

Вообще не факт что их жены-дети существуют или что им не плевать где-то в Польше на такого муженька. Историй про тцкшника домашнего тирана тоже хватает. Но вы продолжаете давить на жалость в отношении тех, кто сам жалость и человечность почему-то не проявляет ни к тем кого гребут, ник из женам, родственникам и т.д.

Сейчас людей посылают по сути на смерть. Розовой иллюзии, которая могла быть в начале войны, о том что реально происходит на фронте больше нет. Очень многие уже пропали без вести или не вернулись. Особенно если у человека нет денег и связей, которые могли быть у хваленого тцк-шника, иначе может он бы тоже не вернулся бы. Кто служит на нуле, а кто-то в тылу. Каждый тцкшник был на нуле? Что-то не верится. Законы в этой стране работают только так как выгодно богатым, для остальных их нет. В этой же теме человек вообще с бронью был, а его загребли. Где в этой ситуации закон???

А ещё в новостях появляются скандалы как тот про парня, который вернулся без рук и без ног, который в 18 пошел на фронт, а ему по возвращению не могли даже банковскую карточку выдать потому что не ожидали что он с ней сфотографироваться без рук не сможет. Вот такие скандалы показывают правду о том, кто на самом деле воюет и что с ними происходит. Опять ваш миф про добрых дяденек, которые кого-то там якобы защищали, не работает. Хватит врать! Здоровые амбалы за 30 и за 40, с целыми руками и ногами, где в жопу они воевали? На диване дома? Чужую инвалидность они игнорируют, но все должны верить в то что у них она есть? А может они её купили? А могут они подтвердить все эти сказки о себе? А то они что-то никому не верят, а им все должны верить? Ага, щас.

И миф о том что это якобы ’единичные случаи’ тоже больше не работает. Слишком много ’единичных случаев’ на квадратный метр. Хватит врать. Хватит манипулировать. Наведите порядок уже в своем ебучем ТЦК, а не пытаетесь всех заговорить тупыми сказками или вообще тупым быкованием. Отработали они. Ага, по ним видно как они работали, когда они своими жирными тушами на людей нападают или женщин толкают и замят. Сидели на диване и заработалась, называется.
Ms. Dolly• вчера в 18:50
Ответ дляХвильоватиша

Які рожеві фантазії, до сліз. Бо ветеранів там лічені люди. Бо по перше, туди не так просто влаштуватись, бо насиджене роками тепле місце ніхто не дасть, а по друге, ніхто з адекватних військових не йде працювати в ТЦК, бо це зашквар.
Неваляшкина• вчера в 18:53
Ответ дляХвильоватиша
Люди йшли за те, щоб Україна не зникла.
Простые люди - да. Но явно не ТЦК. Ещё недавно была информация что 80% тцк ни разу не были на фронте.
Ms. Dolly• вчера в 18:54
І так, авторе, я вам вірю, бо мій племінник, який воював в АТО, а потім з перших днів знов встав на захист, має купу нагород, хребет зібраний шурупами і ще купу поранень, зараз сидить… за СЗЧ. Дали 5 років. Справедливості немає, там такий треш робиться, що словами не передати. І це розуміє тільки той, хто з цим стикнувся. Для інших це іпсо, хуіпсо і всяке інше.
Гигиенишвили• вчера в 19:12
Ответ дляСамохвалова
Пробуйте в Твітері Єврокомісару написати.Не жарт.Коли друзі президента Зеленського намагалися вбити Ратушного,саме це врятувало його життя.
Хвильоватиша• вчера в 21:20
Ответ дляНеваляшкина
Це дезінформація від ворога. Вам зручно в це вірити, але це не відповідає дійсності, на жаль.
Хвильоватиша• вчера в 21:22
Ответ дляНеваляшкина

Ну у вас і каша в голові.
Неваляшкина• вчера в 21:37
Ответ дляХвильоватиша
В чем удобство? Я слишком долго верила в то, что это дезинформация и ’единичные случаи’. Пока моего родственника внезапно не уволокли. Хватит спихивать всё на дезинформацию. В этой теме, они действовали по закону? Нет. Что про них можно думать, когда они себя так ведут? Если они на голову больны, то пусть сидят дома и лечатся, а не спускают свою злость на других. Действия говорят громче любых слов. Они уже многим показали кто они. Тот случай, когда врагу даже стараться не нужно, потому что в этой токсичной яме человек человеку волк.