ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 18:44

Возьмут ли в школу в 4й класс, если ребенок говорит только по английски?

Девочки, может кто в курсе, интересует государственная школа, возьмут ли? После обучения в школе США. Хотелось бы не терять класс и пойти в тот же.
Додаю напруги• вчера в 18:45
Бідна дитина
Викачую яйцями• вчера в 18:46
Ну, наша в Германии в школу пошла без немецкого. Один мальчик ей на английский переводил, а соседка по парте - на польский. Через полгода уже все понимала на немецком. 6й класс был.
Зубожиння• вчера в 18:46
Возьмите репетитора по укр. Думаю возьмут. Нас в Англии взяли без единого слова английского.
Играю_на_кларнете• вчера в 18:46
Наші біженці адаптувалися ж. Але залежить від дитини. Взяти то можуть в 4, але бажано на клас меньше.
Горлаю зрання• вчера в 18:47
Ну по английскому точно пятерки будут. Или как там сейчас ´високий рівень´.
Зубожиння• вчера в 18:47
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не бажано. Надо по возрасту идти. Догонит язык.
Маргарита и Мастер• вчера в 18:48
А как так получилось?)
Играю_на_кларнете• вчера в 18:48
Ответ дляЗубожиння
У наших школах діти є в одному класі з різницею в 3 роки майже. Так от краще бути старшою дитиною ніж молодшою в цій ситуації.
Ашолюдискажуть• вчера в 18:49
Ответ дляМаргарита и Мастер
А как так получилось?)
Тоже об этом задумалась)
Помилуйте мадам• вчера в 18:50
Так, згідно законодавства візьмуть за віком.
Але за віковими нормами укр.школи, а не школи сша.
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:50
Вам важливо ’не втратити міфічний клас’ чи комфорт дитини? 5-й це купа різних вчителів для різних предметів, без знання української дитині вчити математику (часто ще саме на цьому етапі українська програма складніша за західну, це вже у старших класах й університетах ситуація змінюється), історію України вчити (де є слова, які нові та не. дуже зрозумілі для україномовних дітей)... Може, таки дати дитині рік на репетиторів з мови + молодшу школу
Зубожиння• вчера в 18:50
Ответ дляИграю_на_кларнете
Это не гуд. Дети должны с одногодками учиться. Максимум 1 год разницы, но если он уже знает тот материал ему может быть скучно.
БлинчикБезСметанки• вчера в 18:51
Должны взять в клас по возрасту
Даю справку• вчера в 18:52
А дома до 4 класса дитятка с вами шпрехала по англицки?
KROX@• вчера в 18:52
Обязаны взять. Наших же брали в чужих странах без языка.
Мию вікна у мороз• вчера в 18:53
Ви забули російську?
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:53
Ответ дляВикачую яйцями
але з математики, наприклад. у німецькій школі 8 клас ще відставав від української програми (мої трохи ходили там до школи. до хорошої гімназії, не беруфшуле). там жесть починалася з 10 десь, але мої вже повернулися в Україну, суто ід знайомих знаємо. Знайомі трохи були по обміну у США, там теж досить мʼяко починають, тобто дитина після американської школи з математики точно відстає від укр. програми, а тут ще і все незнайомою мовою...
НаБалКоніХодять• вчера в 18:54
Вы в конкретной школе лучше узнавайте. Не взять не могут в гос школу по месту жительства, если ребенок гражданин Украины.
НаБалКоніХодять• вчера в 18:55
Ответ дляБжоли-бандерівці
Если ребенок не глупый, то математика 4го класса за лето подтягивания с репетитором. Ничего там не учат сложного еще в 3м. Разве что умножение в столбик 😅
НаБалКоніХодять• вчера в 18:56
Ответ дляИграю_на_кларнете
Почему? Моя самая младшая в классе. Не вижу проблемы.
KROX@• вчера в 18:58
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я помню как моя пришла в школу, а там логика или вероятность, но суть задачи посчитать кака вероятность что из колоды ты вытащишь подряд четыре красные карты. И учитель уточнил, что это испанская колода. Вообщем весь вечер мы изучали какие вообще бывают карты
Вітаміни косметика• вчера в 19:01
Прочитайте Конституцію України (якщо дитина Українка)- не можуть не узяти. Беруть усіх
Настасья Пицун• вчера в 19:06
У вас ребенок с рождения и до 4го класса жил в сша?
Не танцую- но пою• вчера в 19:07
о це і мені грозить... доньці 12, приїхали у США у 8 років, після 2-го класу української школи, говорить звісно, читає, пише (не дуже добре), бо половину першого класу через ковід школа була з дому по зуму, другий клас теж вдома пів осені, потім війна. Уїхали в штати в травні 22 до сестри, досі тут. Українську школу кинули через рік, дуже важко було тягнути 2 школи. Зараз читає українські книжки і пише в зошиті, заставляю (( вдома говорить англійською, просиш українською, трохи думає, починає говорити, але переходить на англійську автоматично. Теж думаю що робити, як повернемося, доведеться наймати репетитора з української, про математику страшно взагалі думати, тут програма легше.
Любимка-анонимка• вчера в 19:14
В Києві є англомовні школи, але не певна, чи ціна відповідає якості.
Викачую яйцями• вчера в 19:29
Ответ дляБжоли-бандерівці
Немецкий 6й класс был на уровне нашего 4го. Поэтому перевели ее в гимназию, чтобы не отупела. В этом году заканчивает уже
Гравіцапа• вчера в 20:51
В соседнем классе учится мальчик-китаец. Как-то учится...
Мюллерная• вчера в 21:47
Ответ дляЗубожиння
Лучше бы по знаниям.
Мюллерная• вчера в 21:48
Ответ дляПомилуйте мадам
У нас дійсно таке є, просто взяти за віком, навіть якщо дитина нічого не знає?
Помилуйте мадам• вчера в 21:50
Ответ дляМюллерная
Так, звісно. В принципі це міжнародна практика. А як інакше? Посадити 10тирічну дитину в 1й клас?