Клин_Кляйн• вчера в 13:28

Спадщина.

Дівчата, скажіть будь ласка, якщо померлий жив у Київській обл., чи можу я відкрити справу у Києві? Приватний нотаріус. І взагалі до чого готуватися по грошам?) Пів будиночку і земля. Дякую.
Сірничок• вчера в 13:29
А другая половина чья?
Тундиринда• вчера в 13:29
Можете, якщо до вас ніхто не відкрив.
автор Клин_Кляйн • вчера в 13:31
Ответ дляСірничок
А другая половина чья?
Там є хазяїн, один будинок, дві половини. Та половина не в спадщині.
KROX@• вчера в 13:36
Звісно,де хочете
А ось і я• вчера в 13:37
Спадкова справа відкривається за останнім місцем проживання спадкодавця. Якщо воно невідоме (немає реєстрації місця проживання), то за місцем знаходження нерухомості
автор Клин_Кляйн • вчера в 14:37
Ответ дляА ось і я
тобто приватний нотаріус у Києві мені відмовить? А якщо погодиться, то це незаконно? Цікаво, з чим пов’язані такі обмеження?
Сонячний день• вчера в 15:06
Ответ дляКлин_Кляйн
Зі статтею 1221 ЦК України, дибілка
Ядвига Юсьлегко• вчера в 15:26
Вам краще проконсультуватись у нотаріуса. В перші роки війни можна було будь де відкривати спадкову справу. Як зараз це тільки нотаріус відповість. По грошах це теж в нього. Це не твердий тариф, а договірна сума. Але приблизно 2-3 тисячи саме відкриття справи. Оформлювати право власності на майно можна буде через 6місяців і до біскінечності, там вже немає терміну. А які розцінки будуть на той час невідомо.
пицунда• вчера в 19:20
нет вы должны открывать по месту последней прописки умершего...по деньгам лучше сразу идти в госуд нотариат будет в 2 раза дешевле