Самохвалова• 10 января в 13:38

Допоможіть стосовно мобілізації та сзч чоловіка

Зараз переховується через свавілля ТЦК та корумповоної влади.
З чого усе почалось. Чоловік мав бронь від підприємства, діючу. На вулиці був схоплений у жовтні 2025 року. Ніхто ні про що мені його жінці, чи матері не повідомив. Подали у розшук. Директор підприємства відразу сказав шукати у ТЦК. Ми шукати, ніхто навіть розмовляти з нами не хотів. Усі сусіди, друзі казали що чоловіки зараз пропадають лише у одному напрямку, тобто ТЦК. Але!!! Він подзвонив з учебки! Через 4 дні!!! Після того як його викрали! Але!!! Він слава Богу втік! Тепер переховується!
І от що я вам скажу, адвокати безсилі щось зробити: була бронь, був директор який усе підтверджував, але він у розшуку! Не солдат, був викрадений, документи усі чисті, бронь була и тепер якогось х.. він дезертир! Нічого не підписав, але підписали за нього як виявилось!
Ми почали із цим розбиратись, і що Ви думаєте? Вони почали розбиратись із цим свавіллям? Ні! Вони інтенсивно почали його шукать! Йоб..і менти, ТЦК, якісь гниди з незрозумілими посвідченнями які вони надрукували десь на принтері (100% підробка, там така шляпа, як би Ви тільки бачили ті "посвідчиння"). Тепер уся ця наволоч шукає мого чоловіка щоденно, стукають у двері, ходять до його старенької матері підвишчуючи літній людині тиск, так що вона постійно визиває швидку. Ось так хочуть мобілізувати. Знайома, яка має юридичну освіту каже, що краще ніде йому не з´являтись, бо загребуть та в´бють. Але люди добрі, хіба ось так можно з людиною, яку викрали, проігнорували діючі документи, та навіть розбиратись не хочуть, а хочуть тільки знов його викрасти!!! Я не знаю що нам тепер робити, всюди свавілля! Можливо щось підкажете мені? Я вже так виснажена, що руки опускаються
Цигарний шланг• 10 января в 21:49
Ответ дляMs. Dolly
І так, авторе, я вам вірю, бо мій племінник, який воював в АТО, а потім з перших днів знов встав на захист, має купу нагород, хребет зібраний шурупами і ще купу поранень, зараз сидить… за СЗЧ. Дали 5 років. Справедливості немає, там такий треш робиться, що словами не передати. І це розуміє тільки той, хто з цим стикнувся. Для інших це іпсо, хуіпсо і всяке інше.
Чому племінник вирішив піти в СЗЧ,якщо мав уже досвід бойовий?
Як довго сидів у СІЗО,і як довго вирок виносили?
Ще кажуть,що з тюрми теж забирають на війну,саме тих хто за СЗЧ сидить,чи то не правда?
Ms. Dolly• 10 января в 23:09
Ответ дляЦигарний шланг
Вибачте, ви чим читали? Бо стільки років на війні в несправедливості не всі витримують. Дивно, що це треба пояснювати. І коли тебе вже рік назад начебто списали, бо ти зібраний шурупами і знов відправили в нелюдські умови. Недавно сидить, зараз це швидко вирішують, майже всі 5 років попереду. Бо спочатку тебе нагороджують, котиком називають, пишаються. А потім дивуються, що досі живий, на тебе хєр кладуть і увʼязнюють. Але не повірите, ми радіємо, що він в теплі, ситий і саме головне, що ми знаємо де він кожного дня.
Цигарний шланг• 11 января в 08:06
Ответ дляMs. Dolly
Дякую за відповідь.У мене чоловік теж в ЗСУ,вже третій рік,пропоную йому йти в СЗЧ,але він тюрьми боїться,каже,що звідти на 0 відправляють,не питаючи.
Ms. Dolly• 11 января в 08:09
Ответ дляЦигарний шланг
Так його й зараз не питають. А так хоч шанс буде вижити. А фіолетовій тьоті пропоную піти на йух, прямо зараз, не затримуйся.
Гарні диньки• 11 января в 12:01
Ответ дляСамохвалова
Я так розумію тут лише боти та жінки ТЦК, чи ментів. Відповіді не дай Боже які. Але і Вам також за все це повернуться, сподіваюсь. Тварюки!!!
зарегистрируйтесь на scanbe.io - введите данные мужа и смотрите что там на него заведено! Оформляйте уход за мамой! Ищите у мужа болячки и т. д. ! Ищите толкового адвоката в вашем городе- заключайте договор! На каждый приезд и грохот в дверь - никого не впускать и сразу звонить в 102 - путь вые6жают и фиксируют хулиганство!