Anastasiia-9046• 11 января в 05:11

Вступати на іняз з сільської школи

Це дурне рішення?
Віруся• 11 января в 05:50
Чому? У них гарні гуртожитки. Там навіть ліжка в укритті стоять.
svitirok• 11 января в 06:47
Діти з сільських шкіл дуже різні. Більш того, третина дітей на бюджеті філфака Шеви та КМА( укр і англ) - з сільських шкіл . Така ж статистика десь буде і на середній освіті в будь-якому виші. А от переклад за контрактом ,мені здається, рішення не дуже,там контингент геть інший.
Люблю весну• 11 января в 07:19
На какой язык хочет поступать?
Леска• 11 января в 07:39
Ответ дляsvitirok
Не забувайте про сільський коефіцієнт.
svitirok• 11 января в 07:46
Ответ дляЛеска
Не забувайте про сільський коефіцієнт.
Мені вже можна забувати - дочка і зять аспіранти та викладачі київських вишів) Сільського коеф ніколи не було на філфаці, а в бурсах на філологів не вчать
Millie• 11 января в 07:44
А що не так з сільською школою? Забанили гугл, нема вчителів, інтернет і зум опечатані чи що
ТА7НЯ7• 11 января в 07:49
Ответ дляMillie
требования ниже. во времена моей мамы если ты сказал май нейм из Вася, то все ты молодец
Millie• 11 января в 07:50
Ответ дляТА7НЯ7
Ну то може тоді так було. Зараз то що, рейтинг один
Леска• 11 января в 08:14
Ответ дляsvitirok
При чому тут ви зі своїми дітьми??
svitirok• 11 января в 08:18
Ответ дляЛеска
При чому тут ви зі своїми дітьми??
А ви зі своїм сільським коефіцієнтом, якого нема і ніколи на інязі не було?
svitirok• 11 января в 08:44
Автор, я вам дуже раджу поступати на спеціальність ’ середня освіта’. Прохідний нижчій , якщо платити- то значно менше, контингент дітей значно простіший, набір більший. На виході - той самий диплом ,що й в філологів, навіть більше прикладних дисциплін. Якщо захочеться переклад- потім без проблем магістратура ’ переклад’ на базі бакалавра ’ середня освіта’
PureTea• 11 января в 08:49
Ответ дляЛюблю весну
На какой язык хочет поступать?
Так автор вже відучилась, їй 27 років, сидить в Англії, працює на складі і постійно створює тут теми із ниттям
svitirok• 11 января в 08:52
Ответ дляPureTea
Блин, а я тут распинаюсь со своими советами))). Ладно, может прочитает еще кто-то, кому нужно
Alve• 11 января в 10:05
Ответ дляТА7НЯ7
А во времена моей читал носитель языка. И требования были ого-го. Это ж от учителя зависит
Margaret Rose• 11 января в 10:13
В сільських школах нерідко буває така ситуація, що в класі найсильніші учні, по факту - середнячки або трохи вище середнього. Просто на фоні тих хто взагалі нічого не робить, будь-хто, хто вчиться посередньо і показує хоч якусь зацікавленість і готовність вчитися виглядатиме ледь не вундеркіндом. Сама вчилася трохи в сільській школі і сильній гімназії, маю з чим порівняти.

Тому якщо дитина вчиться в селі і бачить, що вчитель не дає достатньо знань (я нічого не говорю, в селі теж є прекрасні вчителі, сама бачила таких, що дали б фору міським, але їх менше через брак мотивації), а вступати хочеться - репетитори, онлайн-підготовки, самостійне опрацювання матеріалів (якщо достатньо дисциплінованості і бажання). Супер-круті лінгвістичні ліцеї та гімназії обійти не вийде, але результату можна добитися, і доволі непоганого
Люблю весну• 11 января в 10:55
Ответ дляPureTea
О Боже, я зрозуміла про кого Ви. Так, вже дістала зі своїм ниттям.
Леска• 11 января в 11:11
Ответ дляsvitirok
В мене столичний коефіцієнт
svitirok• 11 января в 11:12
Ответ дляЛеска
В мене столичний коефіцієнт
Так, столичний є
ТА7НЯ7• 11 января в 12:07
Ответ дляAlve
вы в сельской школе учились?
автор Anastasiia-9046 • 11 января в 12:45
Ответ дляAlve
Це у вас лінгвістична гімназія?
Alve• 11 января в 12:53
Ответ дляAnastasiia-9046
Це у вас лінгвістична гімназія?
Нет конечно. Обычная сельская школа.
Sk-kik-mango-tesco• 11 января в 15:46
На ин яз надо поступать с хорошим знанием языка. Там его не выучите
--Shopik--• вчера в 05:16
Ответ дляsvitirok
я вам більше скажу, донька на Середній освіті в одому з Київських ВУЗів, (на філфак. низький бал на бюджет), пасе задніх по англ.м., хоча ми з міста, але провінційного обл.центру, навачалась в ліцеї, і рівень там був досить непоганий, поки не поступила і зрозуміли, що це не так))
В порівнянні зі столичними студенами чи наприклад дитини з Дніпра чи інших міст, рівні набагато вищі і моїй складно.
Так це донька додатково ще відвідувала англ.школу всі 11р..(репетиторів не було), може дивитись фільми англ.м (звісно не завжди все розуміє, але в основному.так), блоги американських майстрів краси дивиться (без перекладу), але цього рівня виявилось взагалі недостатньо.
Додатково почала займатись з репетитором..
svitirok• вчера в 08:52
Ответ для--Shopik--
Не переймайтесь, за роки навчання все зміниться, професія дуже гарна для дівчини, успіхів їй