Це дурне рішення?
Діти з сільських шкіл дуже різні. Більш того, третина дітей на бюджеті філфака Шеви та КМА( укр і англ) - з сільських шкіл . Така ж статистика десь буде і на середній освіті в будь-якому виші. А от переклад за контрактом ,мені здається, рішення не дуже,там контингент геть інший.
Ответ дляsvitirok
Не забувайте про сільський коефіцієнт.
Автор, я вам дуже раджу поступати на спеціальність ’ середня освіта’. Прохідний нижчій , якщо платити- то значно менше, контингент дітей значно простіший, набір більший. На виході - той самий диплом ,що й в філологів, навіть більше прикладних дисциплін. Якщо захочеться переклад- потім без проблем магістратура ’ переклад’ на базі бакалавра ’ середня освіта’
Margaret Rose• 11 января в 10:13
В сільських школах нерідко буває така ситуація, що в класі найсильніші учні, по факту - середнячки або трохи вище середнього. Просто на фоні тих хто взагалі нічого не робить, будь-хто, хто вчиться посередньо і показує хоч якусь зацікавленість і готовність вчитися виглядатиме ледь не вундеркіндом. Сама вчилася трохи в сільській школі і сильній гімназії, маю з чим порівняти.
Тому якщо дитина вчиться в селі і бачить, що вчитель не дає достатньо знань (я нічого не говорю, в селі теж є прекрасні вчителі, сама бачила таких, що дали б фору міським, але їх менше через брак мотивації), а вступати хочеться - репетитори, онлайн-підготовки, самостійне опрацювання матеріалів (якщо достатньо дисциплінованості і бажання). Супер-круті лінгвістичні ліцеї та гімназії обійти не вийде, але результату можна добитися, і доволі непоганого
Люблю весну• 11 января в 10:55
Ответ дляPureTea
Так автор вже відучилась, їй 27 років, сидить в Англії, працює на складі і постійно створює тут теми із ниттям
О Боже, я зрозуміла про кого Ви. Так, вже дістала зі своїм ниттям.
Ответ дляAlve
А во времена моей читал носитель языка. И требования были ого-го. Это ж от учителя зависит
Це у вас лінгвістична гімназія?
Sk-kik-mango-tesco• 11 января в 15:46
На ин яз надо поступать с хорошим знанием языка. Там его не выучите
--Shopik--• вчера в 05:16
Ответ дляsvitirok
я вам більше скажу, донька на Середній освіті в одому з Київських ВУЗів, (на філфак. низький бал на бюджет), пасе задніх по англ.м., хоча ми з міста, але провінційного обл.центру, навачалась в ліцеї, і рівень там був досить непоганий, поки не поступила і зрозуміли, що це не так))
В порівнянні зі столичними студенами чи наприклад дитини з Дніпра чи інших міст, рівні набагато вищі і моїй складно.
Так це донька додатково ще відвідувала англ.школу всі 11р..(репетиторів не було), може дивитись фільми англ.м (звісно не завжди все розуміє, але в основному.так), блоги американських майстрів краси дивиться (без перекладу), але цього рівня виявилось взагалі недостатньо.
Додатково почала займатись з репетитором..
Ответ для--Shopik--
Не переймайтесь, за роки навчання все зміниться, професія дуже гарна для дівчини, успіхів їй