Дама_из_рекламы• сегодня в 10:13
Запоріжжя, хтось виходив на двір?
Що там? вітер сильний? , можна виходити?
Мамина квіточка• сегодня в 10:18
А вы с окна не видите? Или откройте балкон, окно, оцените ситуацию , нее? Днепр, -6, за окном метель.
3@йk@• сегодня в 10:18
На Правом снег метёт. Какая необходимость переться в такую погоду с ребёнком?
Небоброїдка• сегодня в 10:24
Перебіжкой до торгового центра. А там тепло і сухо, і вітра нема. І є де побігати.
Потужна махіна• сегодня в 10:55
Запоріжжя, правий. Щойно занесла своїй снігу з балкону- щаслива і будемо збиратись на заняття йти.
Але моя- вулична дитина, в будь яку погоду завжди на вулицю тянула
Майская киска• сегодня в 11:27
Ответ дляДама_из_рекламы
я серйозно, бо з малечею
З малечею вже треба виїжджати з Запоріжжя.
Дама_из_рекламы
• сегодня в 12:55
Ответ для3@йk@
супер, ми погуляли- виходьте 🎅🎅🧑🎄🧑🎄🧑🎄🧑🎄
Дама_из_рекламы
• сегодня в 12:56
Ответ дляМайская киска
за які гроші, не має грошей, тому сидимо
аренду не потягнемо