ТебеОноНадось• 19 июня в 22:03
Туреччина чи Болгарія? Де тепліше море?
Мені треба людина яка скаже правду
Бо зараз там подруга і каже що море дуже чисте, гарного кольору і тепле
А я мерзляк, мені треьа 26-27 градусів вода
из_под_тишка• 19 июня в 22:08
А как вы купаетесь в такой воде?
Вчера была на озере - вода 24 градуса: плевалась и пожалела что не поехали на горные каскады. На улице +40, хочется освежиться и такое разочарование от воды:(
ТебеОноНадось
• 19 июня в 22:09
Ответ дляиз_под_тишка
А как вы купаетесь в такой воде?
В мене ще є діти
Які просять теплу воду. Так і купаємось, любимо теплу воду щоб годинами в ній сидіти
ЧорноброваЯ• 19 июня в 22:09
Турция во всех отношениях, Болгария ужасна для меня лично единственный плюс в цене
Весняний Марафон• 19 июня в 22:19
Ответ дляТебеОноНадось
В мене ще є діти
Турция значит для вас. Летом в море вода как и температура воздуха
Khmelnichanka• 19 июня в 22:21
Моя знайома зараз теж в Болгарії.
Каже, що вперше за всі роки - море нереального кольору, прямо вау, не гірше Туреччини.
Але за температурою десь 21-22.
Тобто, з Туреччиною не порівняти.
Але за температурою десь 21-22.
Тобто, з Туреччиною не порівняти.
Жерица ночи• 19 июня в 22:27
Мені цікаво, як можна бути такою тупою і не знати елементарної географії?
Коренная киевлянка• 19 июня в 22:45
Глупый вопрос, конечно, Черное море всегда холоднее. Средиземное уже прогрелось, к июню-августу будет +27. В прошлом году в Турции море было +30 в сентябре.
Помилуйте мадам• 19 июня в 23:02
Ответ дляKhmelnichanka
Моя знайома зараз теж в Болгарії.
Але за температурою десь 21-22.
Тобто, з Туреччиною не порівняти.
Але за температурою десь 21-22.
Тобто, з Туреччиною не порівняти.
Потому что мало кто купается,воду не каламутят
Чемна панночка• 20 июня в 09:07
Ответ дляТебеОноНадось
Подруга в болгарії
бреше, холодна вода там, 20 градус
Маю натхнення• 24 июня в 09:58
Тепліше море в Туреччині. Тільки приїхали з Болгарії. Вода на початку червня була 21-22, потім 23-24. Море чисте, прозоре, нереальної краси, таким Чорне море іще не бачила. Якщо є можливість, їхати в Туреччину. У мене не було, були 2 тижні в Болгарії, чудово відпочили.