Триндичіха Байрактар• 11 января в 12:20
Из-за войны экономика страны испытывает резкий дефицит мужских рук
На одном из крупнейших предприятий Кривого Рога и области женщины начали работать и на тепловозах.
Об этом сообщает «Свои. Кривой Рог»:
«Жінки почали працювати помічниками машиністів тепловозів на Арселорі.
На фото Анастасія, яка 17 років присвятила шахті.
Коли прийшла на комбінат – загорілася залізничною справою. За пів року опанувала теорію та роботу з локомотивом.
Зараз на підприємстві у пошуку нових кандидаток.
Там кажуть, раніше тут працювали виключно чоловіки, але сьогодення підштовхує до нових рішень».
Об этом сообщает «Свои. Кривой Рог»: