Парасюха• 11 января в 13:20
Порадьте актив (кислоти) при вугровій формі акне.
Як таких запальних процесів уже немає, є чорні цятки, закриті комедони, широкі пори, за допомогою кислот все виглядає більш-менш пристойно. Порадьте якісь ваші мастхеви. Дякую. Вік 30+
Дверной_Проем• 11 января в 13:44
Ніацинамід. Донька користується місяців 4-5 і дуже задоволена, такої шкіри в неї не було з 12 років. Але результат побачила тільки після 4-5 тижнів використання і це з другої спроби. Бо перша спроба була 3 тижні використання і закинула, бо результату ніякого, навіть сипати трохи більше стало, а це нормально. Ретиноїдами користувалася довгий час, непогано, але ніацинамід виявився краще
Парасюха
• 11 января в 14:55
Ответ дляГомосноб
Тоник или сыворотка с салициловой кислотой есть в уходе?
Саме цей актив мій маст хев! Користуюся 1%, хочу щось потужніше!
Королева спама• 11 января в 16:16
Ответ дляПарасюха
Не було, ніколи
Странно. Рассмотрите именно ретиноиды наружно.