Як міряти?• 11 января в 13:49

Купівля валюти на карту - давайте обговоримо

Задумалась я про це, бо моя мама все життя збирала ті нещасні долари, а тепер періодично їх міняє, бо роки старі. А це втрата на курсах. Та і в принципі через 5 років можливо будуть лише електронні гроші, а паперові доведеться якось пояснювати, де ти їх взяв.
З іншої сторони стрьомно в наших банках все тримати....Подруга купує в монобанку, а мене хвилює що там і офіса того банка немає
KROX@• 11 января в 17:06
Ответ дляЯк міряти?
я знаю де купити, питання доцільності і надійності. Хотіла просто почути думки або досвід інших, можливо поради.
я купую облігації в валюті, вже з 2022 року, хоч якісь збереження.
автор Як міряти? • 11 января в 17:06
Ответ дляKROX@
військові?
KROX@• 11 января в 17:06
Ответ дляЯк міряти?
військові?
так
автор Як міряти? • 11 января в 17:07
Ответ дляKROX@
так
я брала поки тільки гривневі, знову ж таки читала, що наша держава може валютні не погасити...
Дякую_аж_підскакую• 11 января в 17:07
Ответ дляЯк міряти?
курс Привата

это для примера. В каждом банке свой курс, а в обменниках больше. Чаще всего пользуемя обменниками, потому что далеко не всегда в банках есть валюта на продажу.

Вы взяли какой то курс какого то банка, даже если бы он был такой 400-500грн на тысяче нужно доплатить. В редальности больше

Не пойму что вы вообще хотите мне доказать. Вопрос в теме совершенно другой
Я взяла курс Привата сегодня)
автор Як міряти? • 11 января в 17:08
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я взяла курс Привата сегодня)
я тоже, курс Привата в моем городе сегодня
Дякую_аж_підскакую• 11 января в 17:09
Ответ дляЯк міряти?
Он во всех городах одинаковый
Дякую_аж_підскакую• 11 января в 17:10
Ответ дляЯк міряти?
курс Привата

Из-за 400 грн не устраивайте драму. Я давно все поменяла и забыла
автор Як міряти? • 11 января в 18:28
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Он во всех городах одинаковый
https://minfin.com.ua/ua/currency/
автор Як міряти? • 11 января в 18:29
Ответ дляДякую_аж_підскакую
господи, да где вы драму увидели. Успокойтесь уже женщина. Вопрос в теме был конкретный про покупку на карту. Нет разводит полдня демагогию какую то про курсы валют.