Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 января в 22:45
Кик Вика опять на лыжах с мужем инвалидом
Год назад плакала в сториз,что умирает,горло шарфом перевязали,ездиди за границу. В этом году умирающие на лыжах рассекают
Н@Диете• 12 января в 00:24
Ответ для100pudov
Ну то дайте посилання.
Чи як ми маємо зрозуміти?
Блогерка мільйонник з дніпра.
Н@Диете• 12 января в 00:30
А по темі, я думаю їй знов напіхали повну панамку і вона перестала його знімати. Або ж занадто багато людей їх там бачили і він до Львова сібасвся, шоб там потусуватися.
До речі, завжди коли вона їде за кордон, у нього не виходять сторіз. Він на 100% якщо не завжди, то майже завжди їздить з нею, а вона це ховає
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 12 января в 15:38
Ответ дляЗілля до весілля
Так она сама с детьми там была. Муж в Днепре.
Сегодня видео есть,муж за рулем,когда они выгребают со снега
Зілля до весілля• 12 января в 15:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну і добре. Я тільки рада за людей.