Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля в 16:52

Від чого ви відмовились, і життя стало простіше?

Скіфська пектораль• 08 апреля в 16:52
Цигарки

Обнемашечка• 08 апреля в 16:53
Від роботи, так класно бути домогосподаркою.
КарамбОлька• 08 апреля в 16:54
От БМ
неДоПриличий• 08 апреля в 16:56
Від очікувань. Ще іллюзій добре позбутись.
Рожайтретьего• 08 апреля в 16:56
От БМ, не глажу постільне, рушники і т.д. не заморачуюсь випічкою і всякими подібними штуками. Все що швидко, легко і корисно, це моє. Бо я працюю і навчаюсь і це мені найважливіше всього.
Рожайтретьего• 08 апреля в 16:57
Ответ дляКарамбОлька
От БМ
Я з вами, я ще на свого кажу б/у-шнік)) ну мило ж, хіба ні)))
Рожайтретьего• 08 апреля в 17:00
А, ще нігті робити, вії і прочі салонні процедури, шкода часу і не моє, не роблю хоть це і модно зараз.
І оці графіки, те відросло, те переросло. Не хочу бути залежною від цього.

Люблю порядок• 08 апреля в 16:58
Від косметолога, шопінга.
Ща как дам• 08 апреля в 17:03
від салонного манікюру та педікюру, косметолога, як напрягали ці записи
Федорино Горе• 08 апреля в 17:06
Від чолки
Водійка хімарса• 08 апреля в 17:08
Ответ дляОбнемашечка
Це якщо є кому утримувати
ВсеПроВсехЗнаю• 08 апреля в 17:08
Від куріння, нарощених вій, високих підборів, ділових костюмів, ілюзій, самокритики
ДА да да• 08 апреля в 17:09
Ответ дляРожайтретьего
А нафига гладить полотенца? 😳
Снегурочко• 08 апреля в 17:11
От бывшего мужа
Снегурочко• 08 апреля в 17:11
Ответ дляРожайтретьего
Да вот, я по этой же причине))
Снегурочко• 08 апреля в 17:12
Ответ дляДА да да
А нафига гладить полотенца? 😳
А кто знает что чьему-то мужу в голову взбредет. Чего угодно можно ждать))
Играю_на_кларнете• 08 апреля в 17:13
От людей
Залізна тьотя• 08 апреля в 17:15
От работы и жизнь стала проще и лучше
Снегурочко• 08 апреля в 17:15
Ответ дляДА да да
А нафига гладить полотенца? 😳
Я думаю, чтобы показать что ты чем-то занята, потому что не любят многие мужья, когда женщина без дела сидит. Вот сколько вспоминаю своих мам, бабушек, свекровей, тёть и прочих женщин - они постоянно что-то делают по дому и руками в присутствии мужа. Кто крупы перебирает, кто семена, кто готовит, кто вяжет, кто унитаз моет, но кто что. Если мужа нет дома - могут и отдохнуть. Но как только муж смотрит - надо что-то делать. Не сидеть сложа руки. Я вот решила отдохнуть))

ЖонДуан• 08 апреля в 17:19
Від цукру та фастфуду - краще почуваюся і економія коштів 🙏
Дама_с_караваем• 08 апреля в 17:20
1. Від життя разом з мужиком. Ніколи знову)
Це каторга, особисто для мене (при тому що я його не обслуговую і не готую - все одно бісить).
Самій прекрасно жити, секс - на його території або в готелі.
2. Від дружби з тими, хто голосував за потужну владу. Набридли, голова не варить зовсім там.
3. Від спілкування з родичами, які лицемірні та заздрять. Толку з них 0.
4. Від планів заводити дітей. Материнство це каторга. Добре, що не влізла в це. Дітей як не хотіла в свої 34 так і не хочу.
5. Від роботи в наймі чи офісі. Жах так витрачати життя, якщо можна працювати вдома в піжамці й заробляти втричі більше.
Люблю порядок• 08 апреля в 17:21
Ответ дляСнегурочко
Моя кума шкарпетки прасує
Снегурочко• 08 апреля в 17:22
Ответ дляЛюблю порядок
Моя кума шкарпетки прасує
Абы не сложа руки. Отож.
Госпожа_тамагочи• 08 апреля в 17:22
Ні від чого не відмовляюся , не вважаю моє життя важким, тому і простіше не треба
Я не тону• 08 апреля в 17:23
Ответ дляРожайтретьего
Вы просто не знаете что такое ухоженная женщина, вам это не понять.Поэтому и написали комментарий для самоуспокоения про какую-то залежність
Снегурочко• 08 апреля в 17:24
Ответ дляДама_с_караваем
Вот скажите?))) Чтобы получить секс - не обязательно гладить полотенца, носки, перебирать семена, плести макраме и думать чем ещё руки занять бо муж смотрит.
Это помимо всей остальной бытововухи конечно же. Ну и нытье ничьё не слушать. Какие все П, а он Д´Артаньян.
Ворожу на каві• 08 апреля в 17:25
Декоративная косметика.
Рожайтретьего• 08 апреля в 17:25
Ответ дляСнегурочко
В мене є знайома, яка на на утриманні чоловіка, от вона так і робить. І все подвиг: помити вікна, сходити в магазин, спекти його улюблений торт. Вона так йому доказує, що якщо піде працювати, то цього всього не буде.
Ну як то кажуть, кому що. То їх обох вибір.
А наши бабусі/мами, то геть інше покоління. То і працювали, і діти, і городи, і все на них, тому не погоджусь з вами, це якраз не той приклад.
Рожайтретьего• 08 апреля в 17:26
Ответ дляЯ не тону
Та де ж мені такі високі матерії познать салонних процедур)
Люблю порядок• 08 апреля в 17:26
Ответ дляЯ не тону
Доглянута жінка/людина - це чиста, охайна, а не оте все наліплене, намазане, нафарбоване. Це все штучно нав´язується, щоб гроші заробляти, а ми, як телята вуха розвісили і ведемося. Ці всі маніпуляції і процедури - реально рабство.