Кидаю курити• 12 января в 15:48
Як моя знайома збирає і виносить сміття - це норма чи відхилення?
Вдома є багато пакетів (нових спеціально для сміття і просто в гарному стані, з супермаркетів тощо), але ще є купа маленьких пакетиків (від хліба, овочів тощо). Замість того, щоб назбирати сміття в квартирі в один великий пакет і викинути, жінка збирає в кілька малих пакетиків і всі виносить на сміття в одному великому пакеті (причому може цей великий пакет не викидати, а згорнути і використати повторно, оскільки він чистий. Це нормальна поведінка чи є якісь відхилення?
Скляна миша• 12 января в 15:50
Відхилення - пхати свого носа не у свої справи.
Вам не байдуже куди вона збирає сміття? Якщо ні, то у вас відхилення.
Лялька в колисці• 12 января в 15:52
А как у неё дела с использованием туалетной бумаги, отследили?
Лялька в колисці• 12 января в 15:52
Ответ дляДавно без алко
Я вообще мусор сортирую
Мои соболезнования
Мовчу, але хочу• 12 января в 15:53
Ответ дляЛялька в колисці
Мои соболезнования
В смысле?! У нас в городе все так делают, по другому не выбросишь
Файна пані• 12 января в 15:53
Главное что она не раскидывает по улице мусор, как наши соседи. А у вашей все нормально как по мне
Ухахайкина• 12 января в 15:53
Ответ дляЛялька в колисці
Мои соболезнования
Чого раптом? Весь цивілізований світ це робить.
Баррикадница• 12 января в 15:59
Ответ дляУхахайкина
Цивілізований світ за це гроші платить. Навіть в совку пляшки з під молочки шли на обмін. А в нас що? Сортуйте, бо ви свідомі.
Ухахайкина• 12 января в 15:59
В мене все органічні залишки їжі, яка гниє йде на добриво для рослин. Маю дві компостні кучі. Папір окремо опалює камін. Все що може згоріти, горить у бочці, для відходів. Метал здається. Ми майже не створюємо сміття і проблем з вивезенням немає. Чого, автор мій підхід має когось хвилювати?
Кидаю курити
• 12 января в 16:01
Ответ дляЖинси на дитину
вам яке до того діло?
ми якось дискутували і вона сама мені сказала: я довбанута, чи ти теж так робиш?)) я почала в дечому брати в неї приклад щодо заощадливості
Ухахайкина• 12 января в 16:02
Ответ дляБаррикадница
Я не роблю це за гроші, мені не подобається сміття яке люди кидають собі під ноги. Хоча з нього можна мати користь. Я зараз не про те щоб багаття у квартирі розводити. Майже все можна переробляти. Шкода що в нас це нікого не цікавить.
Кидаю курити
• 12 января в 16:02
Ответ дляДавно без алко
Я вообще мусор сортирую
це не сортування, а пакування в малі пакетики, оселедець, щоб не пахнув, чи просто їй жалко викидати цілі і нові від хліба, а так хоч користь від них
Ухахайкина• 12 января в 16:03
Ответ дляКидаю курити
Я вам раджу подивитись яку небудь блогера з Кореї. Як вони ставляться до сміття і пакетиків. Дуже цікаво.
Кидаю курити
• 12 января в 16:03
Ответ дляУхахайкина
вона живе у квартирі, так би зробила компостну яму
Кидаю курити
• 12 января в 16:04
Ответ дляУхахайкина
я навпаки - це одобрюю
Помидорина• 12 января в 16:04
Ответ дляКидаю курити
ну от у нас у дворі (Позняки) є контейнери для сухого сміття. кульки з-під хліба, папір, картон, пластик ми кидаємо туди.
Кидаю курити
• 12 января в 16:05
Ответ дляПомидорина
мова САМЕ про КВАРТИРУ) це не сортування
Смешнюча• 12 января в 16:09
Ответ дляКидаю курити
С селёдкой и я так делаю
Могу просто выносить в маленьком.Стою готовлю,весь мусор в маленький пакет от овощей,потом кто выходит первый из дома выносит этот пакет
Божа кульбабка• 12 января в 16:10
Ответ дляПомидорина
Только потом их в общую кучу сваливают и вывозят в общим мусором
Замороженная селедка• 12 января в 16:12
с мусорки пакеты домой не несу,но сам мусор собираю в любые пакеты и складирую в большой.
выносить ежедневно не имею возможности. почему -долго объяснять.
Жинси на дитину• 12 января в 16:19
Ответ дляСмешнюча
С селёдкой и я так делаю
а потім хтось вас oб@сре на форумі
Смешнюча• 12 января в 16:20
Ответ дляЖинси на дитину
а потім хтось вас oб@сре на форумі
Мне все равно кто что думает о моем выносе мусора