КараПузовна• Изменено вчера в 00:19
У синичок вкрали сало(((
Днів 10 тому у морози у дворі вивісила сало, щоб синички могли його дзьобати. Дні три тому від сала лишилася тільки стрічка. Обурювалася, коли вранці побачила, що сало порізали і поклали в годівничку. А сьогодні дочиста все підгребли, ніби і не лежало нічого.
Ну що за люди?
Перловая Кашка• вчера в 01:14
Капуста Маша• вчера в 01:22
Ответ дляЗлюка бобер
а разве грачи не улетают на зиму?
Нет, в Украине они оседлые.
Прибираю щодня• вчера в 01:29
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я вам кидаю фото вора, распространите
Вы наказали кота?
Вітаміни косметика• вчера в 02:52
в нас мала годівничка і туди сойка приловчилася літати.. Полусогнута залазить та їсть
Оно само купилось• вчера в 04:27
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я вам кидаю фото вора, распространите
Теж подумала про котів. Якщо нарізання - ще галки ті ще крадійки
Бешене сарі• вчера в 07:02
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
И снова я читаю опой. Вчера я перепутала слова секс и стресс. А сегодня прочитала что У сына украли сало
Зашла почитать как же так вышло
Ви не одна. Я прочитала ’у синочки вкрали сало’
І це я вже давно прокинулася...
Смайлик• вчера в 13:03
В морози синички їдять багато, вивішене сало з´їдали за добу, зграя із 10 + синочок нормально все з´їдає. За 3 дні справляються з годівничкою з 2л бутилки. Вже замовила поштою насіння соняшника, бо в нас дуже дорогі ціни