Накладні мюслі• Изменено 13 января в 10:28

Щастя в дрібницях

Перед новим роком допомогла зробити звітність співробітнику. Начальник сказав йому ,як не зробить-нехай виходить 1 січня. І він попросив допомогти. Ну я частину звітності взяла на себе, зробила, бо раніше я робила то.
З 1 січня по 11 була у відпустці. Приходжу 12 січня на роботу - стоїть на столі ось така корзинка з квітами. Зраділа, як дитина. І розумію, що я з весни не отримувала ніяких подарунків, взагалі. Маю ніби чоловіка, з яким зустрічаюсь, а подарунків, уваги, емоцій ноль. І тепер я думаю- навіщо я з ним? Коли навіть ось такого не отримую. Новий рік пройшов - ніяких подарунків, навіть коробки цукерок. Собі купую,але коли сама купуєш,то не те).
Щастя в дрібницях. І в такі моменти дуже добре це відчувається.
So_so• 13 января в 10:27
Красивые цветы
Я Вас не боюся• 13 января в 10:28
Повірте, щастя в дрібницях, це коли «не дрібниці» повністю закриті.
Звісно, квіти це приємно, але на терезах мають стояти зовсім інші аспекти.
Червона ікорка• 13 января в 10:28
Дійсно, навіщо ви з ним...
такі моменти даються, щоб зрозуміти, що ви не там.
Квіти прекрасні
Удальонка• 13 января в 10:29
Так может вам стоит присмотреться к коллеге)
автор Накладні мюслі • 13 января в 10:30
Ответ дляЯ Вас не боюся
Згодна. Зараз займаюсь зубами своїми. Є декілька питань. На дрібниці вже нема грошей)))Аби на зуби вистачило.
Червона ікорка• 13 января в 10:30
Ответ дляЯ Вас не боюся
Які? ноль емоцій, подарунків і уваги?
Можна бути щасливою в моменті
Швидка Настя• 13 января в 10:30
А колега чоловік чи жінка? Кому ви допомогли?
Ответ дляШвидка Настя
чоловік
Червона ікорка• 13 января в 10:30
Ответ дляНакладні мюслі
Ну ось, а вашому мч пофіг
Вимагаю спілкування• 13 января в 10:30
Если Ваш язык любви подарки, может стоит об этом сказать своему мужчине? А то может он Вас любит на другом языке))
So_so• 13 января в 10:31
Ответ дляЯ Вас не боюся
А я думаю как автор, кому для счастья нужны невероятные условия, может никогда его и не почувствовать.
А когда тебя делают счастливым мелочи, когда ты умеешь чувствовать радость от природы, от небольшого подарка, от чашки кофе - тогда ты постоянно наполняешься положительной энергией.
Я сегодня утром зашла в кафе выпить кофе и долго была единственным посетителем, получила удовольствие, тишина, пахнет шоколадом вокруг, кофе горячий..
Без QR коду• 13 января в 10:32
Ответ дляНакладні мюслі
Рада за вас що незважаючи ні на що ви маєте радість) можливо ваш чоловік тимчасово такий...побільше радісних моментів. Будьте щасливі.

В мене часом такі ж думки як і в вас...

Але можливо і в вас і в мені якісь питання....
Оце фіфа• 13 января в 10:32
приятно, что тот человек оказался не говно, а умеет быть благодарным
автор Накладні мюслі • 13 января в 10:35
Ответ дляВимагаю спілкування
Так,моя мова кохання подарунки,увага. Казала,але якось він не вняв те. Спочатку думала,що не розуміє. Але розуміє. Наприклад,своїй мамі він регулярно щось купує, бо мама то любить. А мені лиш розказує про любов. Я йому прямо сказала-мені не треба говорити про кохання, мені дії треба. Ти ж мамі не розказуєш про синівську любов,а робиш регулярно їй приємне через подарунки,покупки. Ось так і я. Але результату нема.
Швидка Настя• 13 января в 10:34
Ответ дляНакладні мюслі
чоловік
Відправте фото своєму ухажору і запитайте чи це від нього квіти?
Бо ви не в курсі від кого, є підозри по роботі, але ви поки не впевнені .
А потім дивіться на його реакцію при зустрічі
Весотехник• 13 января в 10:34
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вы вроде и что-то правильное написали, а вроде и как поднасрали автору. Человек в моменте порадовался красивым цветам, приятному неожиданному сюрпризу.
короткопамятна• 13 января в 10:35
Ответ дляSo_so
Хорошо, когда где-то есть далеко спонсор, он же муж, за счёт которого можно пойти не на работу, а в кафе и вот это всё)
Без QR коду• 13 января в 10:36
Ответ дляНакладні мюслі
Може ви мало для нього робите?
So_so• 13 января в 10:37
Ответ длякороткопамятна
Хороший муж всегда хорошо, без сомнения))
Но никогда не будет такого времени в жизни когда всё идеально, нет проблем и наконец можно позволить себе быть счастливой.
Поэтому нужно быть счастливой сейчас, в неидеальных обстоятельствах, радоваться.
автор Накладні мюслі • 13 января в 10:41
Ответ дляБез QR коду
Може ви мало для нього робите?
Я що маю роблю? а що жінка має робити не будучи ще дружиною?)))Возити котлети, пиріжки? Ви знаєте, мала необачність декілька разів пригостити (привезла один раз пиріжки, в інший раз насмажила сирників),то півроку згадував- а де мої пиріжки????? А чого ти сирники не возиш?) Тобто я маю наготувати собі, йому і привезти))) І при цьому мені ніхто і копійки не дав жодного разу). я то зробила 2 рази і все. більше цим не займаюсь.
Поторописька• 13 января в 10:41
Ответ дляSo_so
Кстати эта способность ощущать счастье, она врожденная, как цвет волос, возможно можно как то корректировать, но...
Я тоже радуюсь мелочам, всегда такая была, сколько себя помню.
Весотехник• 13 января в 10:41
Ответ дляПоторописька
Это очень хорошее качество. И жизнеспасающая способность. Потому что иначе может чердачок поехать)
Глаголиця• 13 января в 10:42
Віддзеркалюйте,не будьте служницею,любіть себе.Як не буде в стосунках вкладатися,то на хіба він треба,без нього простіше.
СкокоМнеДадите• 13 января в 10:43
Ответ дляНакладні мюслі
Так смотрите как все классно работает. Он вас рассказывает, вы ведетесь. Вопрос больше к вам а не к нему.
автор Накладні мюслі • 13 января в 10:44
Ответ дляГлаголиця
Саме так. не вкладається взагалі. ніяк і нічим. тому і я не хочу віддавати час та інше на того, від кого немає зворотнього зв´язку. Останнім часом секс отримала і додому. нЕ хочу навіть залишатися на ніч. Але вже і цього не хочеться.
Апофиозная• 13 января в 10:45
Ответ дляЯ Вас не боюся
як же не обісрати радість іншого. не знецінити.
Без QR коду• 13 января в 10:47
Ответ дляНакладні мюслі
Я предположила. Я не знаю его требований))

Может пиріжки були пересолені в він задумав образу і не сказав
So_so• 13 января в 10:48
Ответ длякороткопамятна
Поставила Вам сердечко. Желаю также найти хорошего мужа ❤️
Закусенец• 13 января в 10:48
Ответ дляЯ Вас не боюся
СкокоМнеДадите• 13 января в 10:49
Ответ дляБез QR коду

Странный подход. Вас нужно любить только за пирожки? Любовь к женщине или есть или нет. И ни одни пирожки это не изменят