Пилосмок працює• вчера в 20:01

Все що треба знати про більшість чоловіків

Подумали схуднути разом, я читаю книги, інформацію, пропоную що готувати, які продукти купляти, заморочилась, хоча у нього лишньої ваги більше, але досвід схуднення вже був
Кажу, треба скласти причини, чому це важливо саме для тебе, напиши собі картку,якщо хочешь. Не пропонувала ділитися (це ж особисте) але приносить:
Щоб обличчя краще виглядало, щоб не боліла спина, не боліли коліни, щоб оточуючі казали комліменти, щоб люди помітили мої старання..щось в цьому дусі..яяя, оточуючі, добре що не інші жінки.
Розстроїлась,бо моїм першим пунктом стоїть: народити здорову дитину, і окремо більше подобатися чоловіку, все інше теж про мене, про одяг, про здоров´я. Але у нього не побачила нічого ні про майбутнє батьківство, ні про мене. Побачив що мені не сподобалось, почав казати, та то ж я тебе мав на увазі під оточуючими,ти чого...і так завжди, все в першу чергу для себе і про себе все життя
Дівчата, жінки, вчіть своїх дівчат вибирати того кому буде найцініша в житті, а хлопців ту за яку захочеться гори звернути. Тільки так можна бути щасливими, коли чоловік у сім´ї не тільки про себе думає
Червона ікорка• вчера в 20:02
Банный лист
So_so• вчера в 20:03
Цените мужа. Иметь такой мозговынос и не сбежать.
Залізний кіготь• вчера в 20:03
Какая вы зануда, глупая, душная, придирчивая. Начерта те карточки, цели. Худеем и все, его вес на рождение ребенка никак не влияет.
А ось і я• вчера в 20:04
Его не парит, что он кому-то не нравится, и с лишним весом у людей здоровые дети рождаются. Может он в курсе просто, а вы нет?
автор Пилосмок працює • вчера в 20:04
Ответ дляЗалізний кіготь
Я пропонувала, він або погоджується,або ні..ніхто його сілком не тягне, сам ниє постійно, що хоче схуднути і не виходить
ВільнаНазавжди• вчера в 20:05
Господи, вы зануда. Как его лишний вес влияет на рождение Вами ребенка? И вообще, он написал свои цели, сформулировал как сумел. Чего вы прицепились и обесценили его старания? Он и так рожал эти цели для вас. Ему это на хрен не нужно.
автор Пилосмок працює • вчера в 20:07
Ответ дляА ось і я
тому в його картці 2 чи 3 пункти про оточуючих)
здорові народжуються діти, але за клінічними дослідами ризики мати патології різного характеру у пар з лишньої вагою, чоловіча вага впливає і образ життя за 3 місяці також
Залізний кіготь• вчера в 20:07
Ответ дляПилосмок працює
Та попробуй не напиши и не покажи, вы же череп живьем спилите. Давайте ему менее калорийную пищу, он и похудеет, зачем все усложнять? Вы поймите, мотивация это личное дело каждого, пока человек сам не осознает, то никакие карточки не помогут.
Ладно, поддался, написал, так все равно не так, мысли не угадал, вы там совсем уже ?
ВільнаНазавжди• вчера в 20:07
Ответ дляПилосмок працює
Эти карточки не имеют никакого отношения к похудению. Вы либо худеете, либо нет, а не занимаетесь всяким инстаграммным бредом, или откуда вы эти карточки взяли.
А ось і я• вчера в 20:07
Ответ дляПилосмок працює
А вы душнила 80 lvl
Залізний кіготь• вчера в 20:07
Ответ дляПилосмок працює
Как вес влияет, раздавит вас при зачатии?
А ось і я• вчера в 20:08
Ответ дляЗалізний кіготь
Клинические исследования раздавил
ВільнаНазавжди• вчера в 20:09
Ответ дляПилосмок працює
Образ жизни это в основном про курение и алкоголь, наркотики, прием каких то определенных препаратов, а не про лишний вес.
ЖующаЯКонфету• вчера в 20:09
Ааааааа мозгоклюйкаааа тему создала!!!!! Мцжыыыыык, держись!!!!
автор Пилосмок працює • вчера в 20:09
Ответ дляЗалізний кіготь
лишня вага - мікрозапалення, все це впливає на формування менш якісної сперми. активний спосіб життя чоловіка більше впливає на ембріон до зачяття ніж матері, почитайте детальніше самі
Залізний кіготь• вчера в 20:10
Ответ дляПилосмок працює
Вы лучше почитайте как пишется зачаття. Он согласился худеть, что вам еще надо, чтоб разговаривал вашими лозунгами?
фан L.O.S.T.• вчера в 20:11
Ви мене за пару секунд читання цього посту вже так втомили і «задушили», що капець(
Здайте трохи назад, задушите мужика

А ще чомусь часта ситуація, коли жінка сама придумала собі проблеми, сама їх героїчно вирішує, сама обирає «заморочитися» як ви пишете, дим коромислом, а потім чомусь ображається на тих, хто так заморочуватися не хоче
ВільнаНазавжди• вчера в 20:10
Ответ дляПилосмок працює
99% людей зачаты без вот этих вот размышлений про «качественную сперму»
автор Пилосмок працює • вчера в 20:11
Мені сумно, що і тут процвітає мізогінія і захист бубочок-корзиночок
Залізний кіготь• вчера в 20:12
Ответ дляПилосмок працює
Тут процветает высмеивание дур.
Нашла себе корзиночку, теперь еще и окружающие виноваты, сама дура виновата, такого выбрала.))
Як ухурделю• вчера в 20:11
теперь он будет хорошо думать прежде чем говорить правду.
вы эгоистка до мозга костей и считаете что всё в мире должно быть для вас.
и деторождение да -должно вас волновать больше чем мужа.
вы ведь знаете,что в случае чего мужчины в нашей стране свободные орлы -повернулись и ушли, с них разве что алименты, и то если найдут беглеца.
автор Пилосмок працює • вчера в 20:12
Ответ дляЗалізний кіготь
Тут процветает высмеивание дур.
ок, поржіть над собою) чи ви тільки перед іншими самотверджуватися любите ?
це ваше улюблене і єдине заняття?
So_so• вчера в 20:12
Ответ дляПилосмок працює
Не переживайте так, у Вас родится мальчик и воспитаете идеального мужчину, будете у него в карточке первым приоритетом идти.
ВільнаНазавжди• вчера в 20:12
Ответ дляПилосмок працює
От таких как вы как раз и нужно защищать мужчину. Он ПИСАЛ КАКИЕ ТО ЦЕЛИ! Мужчина. Писал. Цели. Для похудения. Вы понимаете какой это подвиг? И вы вот так растоптали, унизили и обесценили его цели.
Залізний кіготь• вчера в 20:14
Ответ дляПилосмок працює
це ваше улюблене і єдине заняття?
Только перед нудными дурами.
Залізний кіготь• вчера в 20:15
Ответ дляВільнаНазавжди
И это очень личное, если это не тролль, то представьте его чувства, если бы он эту тему прочитал.
автор Пилосмок працює • вчера в 20:15
Ответ дляSo_so
на форумі пару місяців, але ваш нос у кожній темі і у всіх попередніх, що по пошуку знаходила і всюди ви дуууже неприємна особа, відповідаєте зі злою душою
фан L.O.S.T.• вчера в 20:16
Ответ дляSo_so
І погодитися взагалі писати ті дурні карточки☝️
ВільнаНазавжди• вчера в 20:16
Ответ дляПилосмок працює
А как вы себя охарактеризуете в этой ситуации? Обосрали цели мужа да еще и потащили на форум прополоскать. Кто вы?
Залізний кіготь• вчера в 20:17
Ответ дляПилосмок працює
А вы своего мужа продадите при первой возможности, вы не семья.