Пилосмок працює• 13 января в 20:01
Все що треба знати про більшість чоловіків
Подумали схуднути разом, я читаю книги, інформацію, пропоную що готувати, які продукти купляти, заморочилась, хоча у нього лишньої ваги більше, але досвід схуднення вже був
Кажу, треба скласти причини, чому це важливо саме для тебе, напиши собі картку,якщо хочешь. Не пропонувала ділитися (це ж особисте) але приносить:
Щоб обличчя краще виглядало, щоб не боліла спина, не боліли коліни, щоб оточуючі казали комліменти, щоб люди помітили мої старання..щось в цьому дусі..яяя, оточуючі, добре що не інші жінки.
Розстроїлась,бо моїм першим пунктом стоїть: народити здорову дитину, і окремо більше подобатися чоловіку, все інше теж про мене, про одяг, про здоров´я. Але у нього не побачила нічого ні про майбутнє батьківство, ні про мене. Побачив що мені не сподобалось, почав казати, та то ж я тебе мав на увазі під оточуючими,ти чого...і так завжди, все в першу чергу для себе і про себе все життя
Дівчата, жінки, вчіть своїх дівчат вибирати того кому буде найцініша в житті, а хлопців ту за яку захочеться гори звернути. Тільки так можна бути щасливими, коли чоловік у сім´ї не тільки про себе думає
Лгин• 13 января в 20:18
Вообще вы правы, главное правильно выбирать. Нормальный мужик просто поржал бы с этих карточек и не было бы повода для обид
ЖующаЯКонфету• 13 января в 20:19
Ответ дляПилосмок працює
Мені сумно, що і тут процвітає мізогінія і захист бубочок-корзиночок
Могу вдуть! Качественно!
Показушница• 13 января в 20:20
Ответ дляПилосмок працює
Вы наверное не работаете и лет вам до 30, правда? Ну не может же взрослая женщина заниматься такой ерундой и требовать того же от мужчины потом обижаться на его. Или может?
Пилосмок працює
• 13 января в 20:22
Ответ дляSo_so
Эх)), главное, что у Вас добрая, так что пойдите поцелуйте мужа.
та зрозуміло, що ви навіть і не мрієте бути на першому місці для чоловіка, бо вже давно на останньому
я взаємна людина, вилили г*** отримаєте те саме
Залізний кіготь• 13 января в 20:24
Худеть не для себя это так себе мотивация, прежде всего это нужно делать для себя, больше нравиться мужу , рожать это все фигня. Когда нажирала, то все равно было, а тут проснулась, елки-палки, как бы больше понравиться мужу.)) У моего лишнего веса килограмм 20, я этого не замечаю, постарел конечно, но это все тот же человек, за которого я выходила замуж. Захочет худеть, помогу, но ради меня не надо.
Как нефиг делать• 13 января в 20:27
Ответ дляПилосмок працює
тому в його картці 2 чи 3 пункти про оточуючих)
здорові народжуються діти, але за клінічними дослідами ризики мати патології різного характеру у пар з лишньої вагою, чоловіча вага впливає і образ життя за 3 місяці також
у вас не только муж, но и дети бедными будут.
Дама-мадама• 13 января в 20:27
Ответ дляПилосмок працює
Может вам полечится ? Вы мнительная, душная и не умеете расставлять приоритеты
Пиу!Пиу!• 13 января в 20:28
Ответ дляПилосмок працює
Та може йому взагалі чат жпт ту картку писав
ТрамвайGirl• 13 января в 20:30
Ответ дляЖующаЯКонфету
Могу вдуть! Качественно!
Подрочи його в кулачок та прийми губозакатин !
Кинг-Конгша• 13 января в 20:30
А ви що, працюєте вже над дитиною? Говорили про це з ним, що вже час і він погодився, що для цього треба зкинути вагу?
Залізний кіготь• 13 января в 20:31
Ответ дляКинг-Конгша
Над ребенком надо работать?
Сколько_мне_лет?• 13 января в 20:31
Ответ дляПилосмок працює
лишня вага - мікрозапалення, все це впливає на формування менш якісної сперми. активний спосіб життя чоловіка більше впливає на ембріон до зачяття ніж матері, почитайте детальніше самі
Більше трахатись потрібно, а не книжки читати і чоловіка колупати ні за що.
Кинг-Конгша• 13 января в 20:32
Ответ дляЗалізний кіготь
Над ребенком надо работать?
Деяким- так. Не всі чпокнулись і залетіли з першого чпоку)
Знову Я• 13 января в 20:35
Ответ дляПилосмок працює
Чоловік знає що ви його обсираєте за очима? Тут бубочка корзинка ви, я б на місті чоловіка з вашим списком, претензіями і подальшим перемиванням кісток в такий сад послала, свята людина
Залізний кіготь• 13 января в 20:34
Ответ дляКинг-Конгша
Понятно, если низкая фертильность то да, и женщинам с лишним весом это сложнее, но автор не пишет о проблемах с зачатием. По ее теме, то надо разводиться, какие дети с таким ненадежным мужем.
Сметчица• 13 января в 20:34
Ответ дляПилосмок працює
Я пропонувала, він або погоджується,або ні..ніхто його сілком не тягне, сам ниє постійно, що хоче схуднути і не виходить
Я бы с вами, не то, что жрать больше начала, но ещё пить и вещества употреблять, чтобы этот бред не слушать.
Залізний кіготь• 13 января в 20:34
Ответ дляЗнову Я
Ох бы мой искал пятый угол, найди я его такую тему.))
Кинг-Конгша• 13 января в 20:34
Ответ дляЗалізний кіготь
А де ж він ненадійний)
Губки-уточкой• 13 января в 20:38
Ответ дляЛгин
Та як це!
Ходила б автор надута. Я попросила... А ти не зробив. Зневага!
Распутница• 13 января в 20:41
Ответ дляПилосмок працює
Зато Вы в курсе, что ребенок нужен только Вам, потом не ропщите.
И что кроме Вашей точки зрения есть и другая, представляете! Которая так же, как и Ваша Вам, ему близка и дорога. А Ваша точка зрения другую сторону может точно так же расстроить
Распутница• 13 января в 20:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Как вес влияет, раздавит вас при зачатии?
Ребенок родится жирдяем, нааерное
Распутница• 13 января в 20:44
Ответ дляПилосмок працює
Я бы больше переживал за хлебушек в голове, чем про качество спермы.
Залізний кіготь• 13 января в 20:46
Ответ дляРаспутница
Ребенок родится жирдяем, нааерное
Да и родители жирдяи. Муж уже худел, но снова набрал вес, вместо того, чтоб обезжирить свое питание и снизить углеводы, автор читает книги, хочет купить какие-то другие продукты, ищет блюда. В общем она сядет на диету, похудеет, потом начнет жрать как раньше, снова наберет, к гадалке не ходи.
Залізний кіготь• 13 января в 20:47
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я три раза прочитала, так и не поняла...
Муж скотина, автор святая