ГейСюда• 1 час назад

У вас таке було, що вам починала подобатися дівчина?

Тобто ви прожили 20-30-40 років, у вас є чоловік, були до того хлопці/чоловіки, а тут різко почали подобатися дівчата. Або одна конкретна дівчина? Це якесь помутнєніє, криза і воно пройде?))) чи це моя орієнтація пішла в іншу сторону?)
Ноу коммент• 1 час назад
Мы такое не курим…
Чарівна патика• 1 час назад
Было такое лет в 16 разве что.
автор ГейСюда • 1 час назад
Ахахаа. Геееей, сюда 😄
Я Вас не боюся• 1 час назад
ну спробуйте, якщо це взаємно))
Не кую, не мелю• 1 час назад
Это мерзко, старуха к девочке пристает, еще хуже, чем дед с масляными глазками.
ЛижТолько• 1 час назад
Ні, не було такого
Ви впевнені що дівчина вас вабить в сексуальному плані?)
Може просто вам запала вона в душу як людина
автор ГейСюда • 1 час назад
Ответ дляЧарівна патика
Было такое лет в 16 разве что.
Блін. Мені 32. Може це пройде? Я про неї думаю постійно, фантазую таке, що мурахи по шкірі
Чарівна патика• 1 час назад
Ответ дляГейСюда
Конечно пойдет. Это же не любовь, просто химия 🧪
автор ГейСюда • 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
ну спробуйте, якщо це взаємно))
Та незнаю) одне фантазії, інше дії. Я навіть не знаю що робити з нею 🫠 я заміжня 16 років
автор ГейСюда • 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Вона молодша на рік від мене
автор ГейСюда • 1 час назад
Ответ дляЛижТолько
Ні, не було такого
І як людина і сексуально. Вона дуже гарна, розумна, харизматична. в неї нетрадиційна орієнтація
Булку Дай• 1 час назад
у мене було таке. я захопилася одною дівчиною, мого ж віку. ми обидві були заміжні, але вона себе позиціонувала як бі. ну, воно швидко пройшло. і кстаті не було нічого. бо як людина вона все-таки була не дуже.
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляГейСюда
https://youtube.com/shorts/a4MYzuV-A-E?si=12B7gPXp...
автор ГейСюда • 1 час назад
Ответ дляЧарівна патика
Ну не любов звичайно. Але мені так цікаво спробувати. От мені цікаво, дівчата дівчат в плані отримання задоволення краще розуміють ніж чоловіки дівчат. Тобто якщо дівчина може себе задовольнити то і іншу жінку теж зможе?
Брюлик в стразах• 1 час назад
Лет в 25 было. Ну переспали пару раз. Муж, вроде, не знал
автор ГейСюда • 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Клас) а ви після цього з нею бачилися? Не хотіли повторити? Чи то був чисто експеримент?
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляГейСюда
Нет, я давно в том городе не была, 25 лет прошло ))
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляГейСюда
А, не, вот сейчас поняла, что 25 лет назад был 2001й, это было раньше, в 97-98м, наверное...