Маруська Му• Изменено 13 января в 23:44

Лайфхак з тікток. У кого немає світла і тепла

Люди вже беруть квитки за програмою 3000 км і просто їдуть, щоб одну-дві ночі провести в потязі і повернутися додому. А комусь вдається і в купе квиток придбати. Там і поспати, і погрітися, і підзарядитися можна. Це без жартів. Можливо, в потязі зараз тепліше, ніж у когось вдома.
автор Маруська Му • 14 января в 00:16
Ответ дляОдинРазНадетое
Доступ лише в дні/години низького попиту (коли є багато вільних місць), триватиме близько 4 місяців (у сезони низького попиту).
Коли і куди поїдете?
Програма діє до кінця року це по-перше. Навіть якщо квитки будуть до 4 місяців, це не важливо, бо в темі мова йде про ЗАРАЗ і найближчий період, коли в будинках холод і немає електрики. Куди можна поїхати вище приклади навела, я особисто бачила квитки на ці потяги. За необхідності і бажання, виберу будь-який для себе особисто.
автор Маруська Му • 14 января в 00:22
Ответ дляБіле пальто
Это конечно пиндец, скитаться по городам ради согрева. Почти бомж...
Звісно ви правду кажете. Але що як подивитися на це з іншого боку? І хай в такі важкі часи для когось ця подорож стане маленькою пригодою, яка дозволить хочаб на день два переключитися від всього на щось трошечки позитивніше
неДодекаэдр• 14 января в 00:24
Я лучше пойду иглу слеплю
ОдинРазНадетое• 14 января в 00:24
Ответ дляМаруська Му
Я теж особисто бачила такі квитки. Але. Не в будь-який потяг і не будь-який день, і кількість їх обмежена. От, наприклад, того тижня я брала квитки на 1 потяг, і там був плацкарт з програми 3000, до 10 квитків, і платні квитки на той же плацкарт. На купе квитків 3000 не було. Потяг приходив на станцію уночі (біля 2 годин), тобто дістатись на вокзал у комендантську годину ще той квест, і напрямок - схід. Може, звісно, то я вже дуже розбалувана, але ну я не знаю, як я маю змерзнути, щоб взяти того безкоштовного квитка у Харківську область
неДодекаэдр• 14 января в 00:25
Ответ дляОдинРазНадетое
Я видела во Львов были билеты на этот поезд
ОдинРазНадетое• 14 января в 00:26
Ответ длянеДодекаэдр
На який ’этот’?
неДодекаэдр• 14 января в 00:28
Ответ дляОдинРазНадетое
На який ’этот’?
Это я неправильно сформулировала и не захотела исправлять, думала вы поймете. Но нет
Видела в приложении УЗ поезд во Львов, где можно было купить билеты по этой программе (3000 бесплатных км)
автор Маруська Му • 14 января в 00:29
Ответ дляОдинРазНадетое
Якщо ви будете брати квиток з тою метою, про яку йдеться в темі, то вибирати буде з чого і час також буде більш-менш зручний. Але якщо у вас цільова поїздка в конкретному напрямі, то ви просто зараз не в тій темі, бачила тут декілька разів, де в загальному обговорюють цю програму. Тут про інше.
ОдинРазНадетое• 14 января в 00:34
Ответ длянеДодекаэдр
Можливо і до Львова є, не буду сперечатися. Він зручний той потяг був, не пам´ятаєте?
Додам, для синьої тітки з хворою головою. Сьогодні в тредсах бачила фото потяг Київ - Івано- Франківськ, сніг на столі і поличках. Ото зігритися. Може то в таких вагонах пропонують місця? А потім узд виправдовується, що всі вагони сують в состави аби багато місць було
неДодекаэдр• 14 января в 00:33
Ответ дляОдинРазНадетое
Я не ездила. Видела только, что продавали
Детские_Будут?• 14 января в 00:36
Ответ дляМаруська Му
Подивіться якісь відносно безпечні. До Львову наприклад можна «вловити» квиток, або ще далі
А смысл тратить на это деньги? Если можно за них снять номер в отеле где есть генераторы и отогреться/помыться/отдохнуть
автор Маруська Му • 14 января в 00:38
Ответ дляДетские_Будут?
Це програма з безкоштовними квитками. Якщо є можливість зняти номер в готелі, то це добре звичайно.
Куплю орехи• 14 января в 00:40
С малым ребенком в плацкарте тащиться то еще удовольствие, да даже в купе взвоешь с ним
У нас в 11 вечера тоже уже прилетело и свет погас, до утра дубарь будет, так как в квартире автономка и котел от света, и хз когда теперь будет тот свет
Вимагаю спілкування• 14 января в 00:45
Я так розумію що ця подорож для порівняння що дома краще і потрібно цінувати те що маємо))) Я їхала на днях з Івано Фр. і потяг запізнився на 1.5 години.Вокзал холодний,місць немає, на пероні тусувались останні 20 хв бо міняли вагони і йти не можна було щоб не прогавити. Локомотив був на вугіллі а купейних вагон такий старий що мабуть з самих перших.Дуло з кожної щілини.На вулиці мінус 13. Як ми зайшли то шторки були опущені а на вікнах натягнуті одіяла.Поки не поміняли локомотив ми були навіть в шапках, потім зняли шапки але куртки ні.Моє дитя так промерзло що вам не передати. Потяг в місце призначення запізнився на 3 години і коли приїхали була тривога.Жінка сусідка по купе їхала в тривогу пару днів до того і коли над головами літало в великий мінус їхній потяг стояв в полі 4 години.
автор Маруська Му • 14 января в 00:48
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую за інформацію. В такому випадку дійсно не варто
Вероятненько• 14 января в 00:55
Ответ дляСнідаю авокадо
В сенсі обстрілюють?
Що хоч один поїзд в дорозі постраждав від обстрілу? (Я не про прифронтові місця чи евакуацію?
На Житомирщині
Рву и мечу• 14 января в 02:46
Ответ дляМаруська Му
Тут не зовсім про відпочинок. Але комусь може в теплі і відпочити вдастся, поки дорога буде тривати
Ага и гдето застрять в поле из-за чего угодно
Не будь КакСвета• 14 января в 02:53
Ответ дляМаруська Му
Це безкоштовно до кінця 2026 року можна використати. Хай не лякає вас слово «прифронтові». Є наприклад «Київ- Івано-Франківськ», або бачила «Київ-Солотвино», а другий варіант це майже добу їхати.
В якій це програмі, куди заходить?
S.s.s.• 14 января в 05:31
Мать моя женщина , какой бред .
Даха-сваха• 14 января в 07:23
Конкретно сейчас нельзя так поехать в западную часть страны. Поезда из за погодных условий задерживаются, стоят в поле. Замело снегом. Не получится к сожалению.
ЭтаваНиМожетБыть• 14 января в 07:35
Ответ дляСнідаю авокадо
Це вже край чи ще нє?
Це уже дно ада
КошкинДом• 14 января в 07:39
Ответ дляЦибулька зла
Ох і відпочинок 🙈
Після такого ʼвідпочинкуʼ потрібен ще відпочинок від відпочинку
Дайте подуться• 14 января в 07:43
потяги це фу.
а от моя знайома на вихідних ночувала в готелі з дитиною, бо вдома було +12.
Цибулька зла• 14 января в 08:20
Ответ дляВимагаю спілкування
Оце нагрілись😳
Мені в лютому з дітьми треба їхати у Львів, то думаю, як це пережити, а тут просто так кататись зібрались)
Тракторні війська• 14 января в 09:38
Ответ дляМаруська Му
А ви щоб не бути голослівною не полінуйтеся і трошки пошукайте квитки безкоштовні. Я вже знайшла кілька цікавих мені напрямків, які за потреби зможу використати. Якщо будете зацікавлені ви теж легко їх знайдете, в тому числі в зручний вам час доби.
майте на увазі, остановку поїзда в полях-також може бути..
Тракторні війська• 14 января в 09:41
Ответ дляМаруська Му
а може б не программа,а ці гроші- пустити на щось потрібне,наприклад купити 100 дроноперехоплювачів..пользи було б більше.
Вимагаю спілкування• 14 января в 19:29
Ответ дляЦибулька зла
Оце нагрілись😳
Все буде добре, надіюсь не буде морозів і у вас буде новенький потяг)
Борщик• 15 января в 08:35
Поезд Киев- Черкассы без постели и чая гривен 50 что ли билет в будние дни. думаю, многие такие, где плацкарт. снять посуточно хотя б комнату
Плекаю думи• 15 января в 09:08
Ответ дляСнідаю авокадо
В сенсі обстрілюють?
Харьковская область (район граничащий с полтавской , не прифронтовой) . Две ракеты легли рядом с жд полотном, пострадали дома, много. Чудом не попало в пассажирский состав. Чуть раньше прошёл состав с техникой
автор Маруська Му • 15 января в 09:22
Ответ дляБорщик
Отож, поїхати собі і відігрітися на вихідні.