Мая твая не панимать• вчера в 23:53
А в Польщі можна отримати пмж якщо є робота на заводі?
Моя знайома каже, що подалась на пмж у Польщі, і тепер деякий час не може виїхати з Польщі , поки щось там не зробить з документами. Вона на заводі працює. Це правда , що можна на основі цього отримати пмж у Польщі?
Мая твая не панимать
• вчера в 23:56
Ответ длякультУра
Чула дзвін не знає де він
Не знаю, бо я не в Польщі. Але знайома любить прибрехати, тому і питаю , чи справді все так просто .
культУра• вчера в 23:57
Ответ дляМая твая не панимать
Навіть ліньки на таке дурне питання відповідати
ГЛЮкоза• вчера в 23:58
Можна податися на карту побиту ( внж ) маючи стабільну офіційну роботу і необхідну зарплату
Дама_из_рекламы• вчера в 23:58
Ответ дляМая твая не панимать
Це такий документ який дає право на працю в польщі.
ГЛЮкоза• вчера в 23:59
Ответ дляДама_из_рекламы
Право не на працю а на легальне перебування з доступом до ринку праці
сладкий_ноябрь• сегодня в 00:01
Звісно може
Карта побиту
Якщо отримала дицизію, то виїзджати з країни не можна, потрібно чекати пластик
Карта побиту
сладкий_ноябрь• сегодня в 00:02
Ответ дляГЛЮкоза
+
Хтомолодець? Я!• сегодня в 00:11
Ответ дляМая твая не панимать
внж. а не пмж.
да, на основе постоянного дохода подаешь документы на внж. емли выдерживаются критерии, то получаешь внж на три года.
а вы дцмали там только программистам с мильенами дают?
Українська зірочка• сегодня в 00:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно може
Карта побиту
Ще один чув дзвін ...
По- перше, дЕцизія.
По- друге, виїхати можна завжди, ніхто нікого насильно не тримає.
По- третє. Можна і навіть заїхати ,якщо в людини є вільні дні по безвізу.
Враховуючи, що зараз всі їдуть по захисту, то дні по безаізу всіх є в достатній кількості.
По- перше, дЕцизія.
Мая твая не панимать
• сегодня в 00:41
Ответ дляГЛЮкоза
Виходить правду сказала
Мая твая не панимать
• сегодня в 00:43
Ответ дляДама_из_рекламы
Мене не право на роботу цікавить, а пмж - посвідка на постійне місцепроживання, з неї знайома перейде на громадянство колись у майбутньому. Я в темі питаю про пмж
Мая твая не панимать
• сегодня в 00:44
Ответ дляХтомолодець? Я!
внж. а не пмж.
Я нічого не думала. Я взагалі в Польщі ніколи не була і нічого не знаю про те, як отримати там посвідку на постійне місцепроживання .
Мая твая не панимать
• сегодня в 00:46
Ответ длямиссАрфография
А що не так з роботою на заводі?
А хто сказав що щось не так? Тема не про роботу
Мая твая не панимать
• сегодня в 00:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно може
Карта побиту
Дякую
Мати тріля• сегодня в 01:12
Ответ дляХтомолодець? Я!
внж. а не пмж.
Ви чого автора без ножа ріжете?
І як їй тепер з цим знанням жити? Тільки й одна втіха була - думати, що подруга бреше, а Ви - вжик)))
Мэри Попкинс• сегодня в 01:13
Ответ дляМая твая не панимать
Яке ПМЖ в неї може бути, якщо це постійне проживання необмеженого строку в країні, практично як громадянство. Єдина відміна, що не можеш голосувати, в деяких країнах обіймати посади в державних керівних органах та працювати в поліції. Цей статус менше ніж десять років неможливо набути і лише при наявності ВНЖ, яке поновлюється декілька років. Перше ПМЖ дають на 5 років, і лише після цих пʼяти років надається необмеженого строку ПМЖ.
Мати тріля• сегодня в 01:13
Ответ дляМая твая не панимать
То чого вас це так душить, що аж тему створили?
Робот Вертер• сегодня в 01:19
Ответ дляМая твая не панимать
А чого ви до неї доколупались? Тим паче знайома, не подруга ж, не хоче вам говорити все, має право. А по темі - правда, і на внж і на пмж.
Робот Вертер• сегодня в 01:24
Ответ дляМая твая не панимать
Якщо вона жила на пмж, пропрацювала 5 роки на заводі і платила податки, то так, може податись на пмж. А що вас дивує?
Робот Вертер• сегодня в 01:21
Ответ дляМая твая не панимать
А про що?
Робот Вертер• сегодня в 01:25
Ответ дляМэри Попкинс
Це не про Польшу на сьогодні. Достатньо 5 років податків на пмж, страхування та інші нюанси. Робота на заводі підходить
миссАрфография• сегодня в 01:31
Ответ дляРобот Вертер
І мовку здати ще
Мая твая не панимать
• сегодня в 01:33
Ответ дляРобот Вертер
Кровна родичка, вона сказала все. Я перепитала тут чи все правда
Мая твая не панимать
• сегодня в 01:39
Ответ дляРобот Вертер
Вона півтора роки як працює на заводі
Сама не знаю• сегодня в 01:41
Ответ дляМая твая не панимать
Вам покоя жизнь знакомой не дает?переживаете?
сладкий_ноябрь• сегодня в 01:42
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ще один чув дзвін ...
По- перше, дЕцизія.
Можна виїхати, але втрачаєш відразу можливість отримати карту.
Ну і заїхати потім можна по безвізу, якщо він є чи візі і починати робити карту побиту спочатку.
Тому люди і не виїзджають, щоб не витратити карту.
Сама не знаю• сегодня в 01:42
Ответ дляМая твая не панимать
Так а зачем тогда вам надо знать?
Мая твая не панимать
• сегодня в 01:57
Ответ дляСама не знаю
Так