Стетоскопуло• 14 января в 00:33
Як відпустити і пробачити саму себе?
Як відпустити ситуацію через яку соромно, якщо навіть пройшло багато років?
Чи виходить у вас забути і стерти з пам´яті,ситуацію , через яку вам соромно?
Наприклад:
напились серед людей ,які запросили вас вперше на дружню вечерю?
танці з роздяганням ,серед незнайомих компаній?
чи пукання голосне в транспорті?
Секс з незнайомцем?
Неважливо яка ситуація , тоді соромно було і ви все легко відпустили, все забули?
ПС: я пам´ятаю ситуації через які соромно мені і досі, в вони були 5-7 років назад .Хочу стерти їх з пам´яті.
Наприклад:
чи пукання голосне в транспорті?
Секс з незнайомцем?
Стетоскопуло
• 14 января в 00:36
Ответ дляТётушка Лошадь
Послухати історії інших 😂 більш курйозні 😂
Здається я найбільше опозорилась з усіх, ну так в моїй голові
Болтушка Му• 14 января в 00:36
Позорится перед незнакомцами вообще не проблема. Они вас через минуту забудут, и вы их тоже))
Как отпустить ситуацию? Просто оставить проблему и не тащить её дальше. Случилось и случилось.
Паратруперсупер• 14 января в 00:40
Никто не обсуждает мои выходки , потому что знают что мне пох . Вот и все
палка-копалка• 14 января в 00:41
Пердеть и трахаться...таких до..в нет. Живите теперь с этим. До конца дней
Тётушка Лошадь• 14 января в 00:42
Ответ дляСтетоскопуло
Ви просто напились в дружній компанії, а в мене було інакше
вирішили компанією вдома посидіти, випити і поспілкуватися. Багато випили)). Ну і ми з хлопцем вирішили поахатись, думали ніхто не чує. Чули всі 😂 потім ми пішли додому пішки, щоб провітритись і по приходу я просто риг@ла до ранку. Це був ппц. 🤦🏻♀️ але мені пофіг))
А ви в своїй історії - сама скромність)))
Стетоскопуло
• 14 января в 00:43
Ответ дляТётушка Лошадь
Дякую за ваш відгук, але моєї історії тут нема, я для прикладу писала. Хоча воно щось схоже на ваше.
Тётушка Лошадь• 14 января в 00:45
Ответ дляСтетоскопуло
Та забийте)) Шукайте пригод і посміхайтеся з себе) це життя
Вимагаю спілкування• 14 января в 01:05
Соромно має бути тоді коли та сама ситуація повторюється регулярно.Якщо ви зробили висновки то який сенс себе їсти? Якщо не можете змінити ситуацію змініть своє відношення до ситуації.Це все досвід який нас вберігає від більших помилок.Як би ви не пукали в транспорті вас пробачили) бо всі думали Слава Небесам що то не я) а ще співчували вам.Є випадки коли і понос напав в людному місці то що тим людям не жити?) То був приклад.
Морская свинка• 14 января в 01:25
Ответ дляСтетоскопуло
автор. забийте. Згадуйте, що у кожного є якась своя історія - за яку йому соромно, і кожному його історія здається самою позорною. Через 20 років ви про це і не згадаєте і ніхто із ваших знайомих не згадає.
і кожен урок нам дається для досвіду - значить такий урок вам був потрібен, щоб отримати своєрідну вакцину від таких вчинків, і ви більше так не будете робити. Так з досвідом ми стаємо мудрішими.
нічого страшного не сталося - забудьте і живіть далі своє життя.
КондуктЕр тролейбуса• 14 января в 01:27
Ответ дляСтетоскопуло
Все в жизни позорятся. Все зависит от того как вы к этому относитесь. Отпустите и живите дальше
Распутница• 14 января в 01:49
Ответ дляСтетоскопуло
Работать с психологом над самооценкой, или с гештальт учится эмоции проживать,
Самой выписать на листик эмоции и сжечь.
Безпорадна Кроко• 14 января в 02:59
А нащо згадувати це?
В мене в дитинстві /юності багато було ситуацій, за які соромно. Але це було давно і прокручувати це по мільйон разів - немає сенсу.
Звичайно, що тоді б ,мої теперішні мізки , багато чого б зробила інакше🙈 Але якось з роками забувається все погане .
Чаклунка-ведунка• 14 января в 08:40
в житті так багато всього відбувається зараз, що навіть нема коли тягати ті старі проблеми. я якось фото своє відверте відправила не чоловіку, а в робочий чат. чуть з роботи не звільнилася тоді)
так переживала)
а тепер уже смішно. це така чєпуха насправді.
правильно тут пишуть - ніхто про вас не думає настільки, щоб згадати, як ви там десь напилися, ригали чи спали під столом.
а ви своє життя новими речами наповнюйте, старі й витісняться.
так переживала)
Чаклунка-ведунка• 14 января в 08:42
і ще є один метод - ставтесь до себе колишньої як до своєї маленької дитини. дитині ви б пробачили? ну то і собі пробачте.
ви ж не котенят у відрі втопили, правда ж?
Стетоскопуло
• 14 января в 14:28
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дякую