Подтяжка• сегодня в 03:31
Давайте мене лікувати, я реально, вмираю
все почалось в пʼятницю ввечері, але я думала перевтома, зоча зараз я впевнена що була не висока температура. В суботу я пішла на роботу на пару годин, прийшла о 12 дня, слабкість, нежить, голова болить 37,5, я спати/чаї/вітаміни/сольові розчини, полоскати горло, нічого не мінялося до сьогоднішнього ранку, сьогодні стало краще значно. Я позодила по дому, зварила супчик і все почався дикий сухий кашель до усцячки. Десь в 15.00 піднялась температура до 38,6 мене так трясло , морозило і калатало як давно не було, трохи почекала, вирішила випити ібупроофен, температура спала до 38, зараз знову трясе, морозить, слабкість. Що робити?
До лікаря тільки завтра ввечері?
Є парацетамол і ібупрофен, з дому вийти не можу ніяк, чоловік буде ввечері
До лікаря тільки завтра ввечері?
Подтяжка
• сегодня в 03:32
Випила багато рідини, видізти з під ковдри в туалет це просто тортура.
Вільний митець• 10 минут назад
У меня практически та же картина и тоже к вечеру пятницы. В субботу заложило нос полностью и была температура. Пила арбидол и парацетамол, ночью на воскресенье меня так морозило, что зубы стучали и это я легла в пижаме, носках и флиске, пришлось еще брать толстое одеяло, еле согрелась, давно такого не было. А нос заложен так, что можешь дышать только ртом, который сохнет и дерет потом, нос заложен, но с него прям течет, да носовичек на подушку под нос подкладывала. Эту ночь уже спала и нос дышал, чувствую что состояние лучше, но переживаю что может пойти в горло., пока не болит, но временами першит
Юпитерная• только что
Дууууже багато чаю з медом, лимоном, імберем, варення малинове з гарячою водою, молоко з медом і маслом вершковим тепле, якщо горло і кашель, я ніколи не п´ю пігулки коли хворію, тільки натур продукти.