МадамОхмури• 14 января в 18:09

Через генератор в Деснянском районе погибла семья(

В квартире держали 🤦‍♀️
Пік Антна• 14 января в 18:40
Ответ дляСметчица
Все залежить від інтелекту, розказуй не розказуй - деяким байдуже
Ну ви свій інтелект вже не один раз продемонстрували
Сметчица• 14 января в 18:41
Ответ дляПік Антна
А що я написала дурного?
Не ставити на балконі генератор, чи читати інструкцію до газового балону.
Чи вас образило те, що дурнів назвала дурнями?
Кубик Рубика• 14 января в 18:42
Ответ дляМост_Устал
А на рахунок Міндича не треба записати 50-70%? Якби не ці схеми, людям бы нп довелось вигадувати такі дикі способи добути електроенергію
І не тільки міндіча. На багатьох наших можновладців, які ніяк не нажеруться під час війни і ніяк не нахапаються. Людей загнали в такі рамки, що виживають, як можуть. Або не виживають.
А вони суки тирять і за кордон тікають.
На_оба_рот• 14 января в 18:43
Не знаю як кого, а нас вчили техніці безпеці і в школі і в інституті.
Ну й для наочності нам запропонували побути трохи в кімнаті з дефіцитом кисню.Заходиш,і тебе накриває потроху слабкість,клонить в сон.Хочеться присісти і закрити очі.Саме так воно працює,і тому люди гинуть.
Я це запам´ятала на все життя.
Задолбулька• 14 января в 18:45
Ответ дляСметчица
В нас кафе 24/7 під підїздом деркотить, з того генератора воняє страх. Вони його волочать туди сюди, як зламок вже
А есть варианты ?
Засомневаю• 14 января в 18:45
а как лучше умереть от угарного газа или замерзнуть во сне ? надо зеленского спросить и так и так не больно
Сметчица• 14 января в 18:46
Ответ дляЗадолбулька
А есть варианты ?
Закрити їх, є
Вже пару магазів прикрила
Сметчица• 14 января в 18:46
Ответ дляЗасомневаю
Від ракети з рашки
Задолбулька• 14 января в 18:46
Ответ дляСметчица
Закрити їх, є
Вже пару магазів прикрила
Ну и вам того же
Чтоб бедствовали от голода
Сметчица• 14 января в 18:47
Ответ дляЗадолбулька
Ну и вам того же
Чтоб бедствовали от голода
Хто? Там кафе, продають каву і одноразки
Дуже стратегічні речі
Пік Антна• 14 января в 18:48
Ответ дляСметчица
А що я написала дурного?
Кажу таких розумних і самовпевнених життя гарно вчить
І людині розумній та емпатичній коли відомо про загибель цілої родини хочеться поспівчувати а не бути розумнішою на фоні інших
Сметчица• 14 января в 18:48
Ответ дляПік Антна
Я дурням не співчуваю.
Такі самі калічаться і інших вбивають, мені їх не шкода
Засомневаю• 14 января в 18:50
Ответ дляСметчица
Від ракети з рашки
да я забыла за ракеты все уже к ним привыкли как так и надо , а еще можно на рельсы лечь я как то проходила через рельсы и так подумала чего то что и так можно сделать , но там холодно и что перехотелось пока
Пік Антна• 14 января в 18:50
Ответ дляСметчица
Я дурням не співчуваю.
Та досить демонструвати свій «інтелект «
Сметчица• 14 января в 18:50
Ответ дляЗасомневаю
Не думайте за таке, живіть
Сметчица• 14 января в 18:51
Ответ дляПік Антна
Бо що? Вийдіть з теми раз вам тісно
Засомневаю• 14 января в 18:54
Ответ дляСметчица
Не думайте за таке, живіть
я раньше так никогда не думала а теперь чего то начала думать и никто даже не увидит что меня нет, ну потом может когда найдут
Анютины ласки• 14 января в 18:53
Генератор или все же что-то другое типа аккумулятора с инвертором? Вообще, любой прибор может выйти из строя, загореться. Генератор в квартире - это нереально. Они бы не смогли жить в этом бензиновом угаре. Я на днях зашла в маленький магазин (у них генератор на улице), чуть не учадела - насколько там воняет бензином и газом. Представляете, если генератор в помещение затащить?
Пік Антна• 14 января в 18:54
Ответ дляСметчица
Бо що? Вийдіть з теми раз вам тісно
Ой , ще й командний тон у інтелекту та емпатії
Задолбулька• 14 января в 18:56
Ответ дляСметчица
Дуже стратегічні речі
А люди работают и получают деньги
Такие же как вы люди .
Котя_люлю• 14 января в 18:59
Из-за генератора.

Печально, что вокруг соседи с миной замедленного действия. Я видела, как наши в дом тянули балконы с газом большие и в ужасе была. Это если разорвет, то не только из квартиру
А я кумедна• 14 января в 19:08
Ответ дляСметчица
Я дурням не співчуваю.
На этом форуме считается, что главное иметь деньХи, ум - не обязательно. Это к той же теме как шваль покупает права не умея толком водить, а потом погибают невинные люди. И таких примеров масса. Вангую, сейчас напишут шо я завидуююю)
Лика-прилипка• 14 января в 19:18
Ответ дляА я нівроку
Не в квартирі, а на балконі.
Двері не закрили :(
А соседям это слушать весело дырынчание
Любви вам!• 14 января в 19:21
А соседи что не слышали звуков генератора.
Любви вам!• 14 января в 19:23
Ответ дляСметчица
Закрити їх, є
Вже пару магазів прикрила
Расскажите как, тоже дырынчит день и ночь под балконом.
Пік Антна• 14 января в 19:27
Ответ дляЛюбви вам!
А потім прибіжите в інше тему з криком Магазини закриваються ? Що їсти і де нохті робити ?
Сметчица• 14 января в 20:11
Ответ дляЛюбви вам!
Я працюю в управлінні праці, є методи свої)

Перш за все зверніться в осбб чи жек зі скаргою