ДолькиКабана• 19 января в 12:26
А кто видел интимное видео Тополи?
Что там? Кто её шантажирует?
Кров з молоком• 24 января в 16:57
Ответ дляДиректриссимо
Шановна, я обурююсь розповсюдженням посилання на порнографію. Якщо ви самі знайдете посилання, то ваша справа, дивиться чи ні. Я прокрутира і побачила те, про що писала. Але розповсюджувати то дніще
Да-да-да)
Нравится это Вам или нет, но факт того, что Вы посмотрели то видео, Вы поддерживаете тех, кто его распространяет.
Так что Вы либо крестик снимите, либо трусы наденьте.
КараПузовна• 24 января в 17:05
Ответ дляМедсестричка
А Альоша в 15 зрозуміла, але тут її в ранг святих возносять. Так, так, саме 15 було Олені Тополі, коли вона почала мутити з одруженим Вадимом Лисицею
Не знала
Директриссимо• 24 января в 17:11
Ответ дляКров з молоком
Да-да-да)
Удалено администрацией...
Кров з молоком• 24 января в 17:18
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Ага)
Все вокруг дуры, одна Вы умная, да еще и в белом пальто)
Директриссимо• 24 января в 17:20
Ответ дляКров з молоком
Ага)
Удалено администрацией...
Кров з молоком• 24 января в 17:26
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Ну, и для кого Вы устраиваете этот цирк?
Достаточно отфильтровать Ваши сообщения в теме и все станет ясно-понятно.
Если не понятно, расшифрую.
Вы ж порно как-то нашла (специально искала или по ссылкам тех, кто распространяет, перешла?), посмотрела, еще и рецензию в этой теме написала. Но при этом наехала на человека, который дал ссылку на то видео.
Так кто Вы при этом?))
Если не понятно, расшифрую.
Так кто Вы при этом?))
Додаю напруги• 24 января в 17:52
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Директриссимо• 24 января в 17:54
Ответ дляКров з молоком
Если не понятно, расшифрую.
Так кто Вы при этом?))
Если не понятно, расшифрую.
Так кто Вы при этом?))
Удалено администрацией...
Директриссимо• 24 января в 17:56
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
Додаю напруги• 24 января в 17:57
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
так з чого взяла шо я його не бачила? чи кришечка вже настільки зїхала, що реальніть не влазить у твої пельки? ой! йой! а подописувала!
погано звивина кумєкає? як до жирафи?
Директриссимо• 24 января в 17:58
Ответ дляДодаю напруги
погано звивина кумєкає? як до жирафи?
Удалено администрацией...
Дивне створіння• 24 января в 18:02
Ответ дляДиректриссимо
Надіюсь вам вже вліпили бан
А шо так нервничаешь?
Дивне створіння• 24 января в 18:03
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Анька ост, ты чы шо?
Дивне створіння• 24 января в 18:04
Ответ дляДиректриссимо
Ти ж писала шо то не порно а як у кине
Кров з молоком• 24 января в 18:09
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Щас ты отправишься в бан за оскорбления.
Достала!
Веди себя последовательно, а потом других поучай!
Достала!
Дивне створіння• 24 января в 18:09
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Дно це ти з подвійними стандартами .
ілі єта другоє?
Кров з молоком• 24 января в 18:14
Ответ дляДивне створіння
Ти ж писала шо то не порно а як у кине
Она не хозяйка своих слов.
Наляпала, теперь пытается выйти красиво, а не получается))
Поэтому пошла вербальная агрессия и хамство.
Дивне створіння• 24 января в 18:15
Ответ дляКров з молоком
Она не хозяйка своих слов.
Подалуйтесь на ее коменты , хочу что бы вскрыли)))
Кров з молоком• 24 января в 18:18
Ответ дляДивне створіння
С удовольствием.
Карапулька• 24 января в 18:23
Ответ дляМедсестричка
І ви звинувачуєте 15-річку, а не дорослого одруженого мужика?
Директриссимо• 24 января в 18:55
Ответ дляКров з молоком
Достала!
Ого, як тебе розриває я з ´волшебними´ не спілкуюсь. Видужуй
Директриссимо• 24 января в 18:58
Ответ дляКров з молоком
Достала!
А хто і де вас тут ´оскорблял´? То правдива констатація факту
Кров з молоком• 24 января в 19:25
Ответ дляДиректриссимо
Есть здесь в темах одна неадеквашка.
99.9%, что это ты.
Манера общения и словарный запас - один в один.
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-93817119
99.9%, что это ты.
Медсестричка• 24 января в 19:49
Ответ дляКарапулька
Скоріше дивуюся подвійним стандартам і як за одне і те саме Ані Лорак у порадниць - шльондра, яка полізла на одруженого, а Альоша - свята Мадонна, жертва педофіла
Карапулька• 24 января в 19:58
Ответ дляМедсестричка
Гм, не в курсі, для кого хто святий. До Кароліни особисто в мене питання яка лише щодо рашастану, а за ііі дитинство і підлітковий краще не згадувати, там трешу було багато і не вона його собі влаштувала
Але і 15-річеу Олену я радше жалію, ніж звинувачую, бо чоловік явно був хитрішим й і скористався тим, що підлітку можна навтирати .
Хто з нас жінок не стикався з таким? Просто у когось було наречена передовише з батьками, краще виховання чи більше розуму. Але, здається, дорослі чоловіки лізли практично до всіх дівчаток-підлітків. Суто своє дитинство згадую, і дивуюся, з яких ситуацій я таки дивом тікала
Директриссимо• 24 января в 19:56
Ответ дляКров з молоком
Есть здесь в темах одна неадеквашка.
99.9%, что это ты.
Шерлок з вас такий собі
вибачайте, що розчарувала
Медсестричка• 24 января в 20:24
Ответ дляКарапулька
Ну, судячи з розповіді Лисиці, то вони познайомилися в нічному клубі, де він був ді-джеєм, а вона прийшла відпочивати, при чому була дуже відверто вдягнена. Мене батьки так пасли, що я б в 15 точно від такого не тікала, в такому віці про клуби я знала тільки те, що вони існують і все
Ростки жимолости• 25 января в 10:02
Господи кто проплатил эту дибильную тему тополи что она в топе который день ???