Я в дамках• 14 января в 20:16
Після простого прибирання вдома відчуваю себе так, ніби відпахала в спортзалі
це слабкий тонус чи вже час до лікаря?
Mrs.Sexuality• 14 января в 20:22
Тому я не прибираю вдома, а впахую в залі, звідти повно енергії, прекрасна фігура і повне задоволення від життя
Сіґеле-міґеле• 14 января в 20:31
А може просто треба знизити планку або менше засір@тися, або частіше прибирати? Хто зна які у вас причини 🤷♀️ від інших видів активності теж сильно втомлюєтесь?
Сіґеле-міґеле• 14 января в 20:38
Ответ дляЛюблю джаз
Вы точно знаете, что такое спортзал?
А ви точно знаєте що таке прибирання? До вашого відома 1 година миття підлоги руками це приблизно 300 ккал, шваброю десь до 200. Якщо автор 2 години прибирає, миє кахель, варочну поверхню, пилососить, змінює постільну білизну, відмиває сантехніку, то це не менше ніж 50-60 хв тренування в залі.
Люблю джаз• 14 января в 20:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не, я только знаю, как в проруби руками стирать
Корсет_на_шурупах• 14 января в 21:28
Было много магнитных бурь, может, поэтому слабость? У нас то же самое и у мужа, и у меня уже несколько дней. Приходится брать себя в руки в прямом смысле
Млинець Мій• 14 января в 21:39
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та да, слава богу завтра уже четверг