из_под_тишка• вчера в 21:46

Як вам співмешканка депутата?

Кого тільки не… люблять одним словом
Якась баба яга престаріла
Мerida• вчера в 21:48
Была бы девочка 20ти лет, вы б сказали, что сосёт депутату. Все вам не так
Мати драконів• вчера в 21:49
а він ’синачка-карзіначка’
Біле пальто• вчера в 21:49
А він який?)Дамавьонок Кузя))
2 старих алкаголіка
Зупка_цем• вчера в 21:50
люблять різних, повірте! Як поспостерігать за оточуючими то можна багато цікавого побачить. Сама часом дивуюсь.
Зупка_цем• вчера в 21:51
Ответ дляМerida
А эта не сосёт, думаете? Может она даёт что б ей отлизал депутат?!
Зупка_цем• вчера в 21:51
Ответ дляБіле пальто
А він який?)Дамавьонок Кузя))
2 старих алкаголіка
Думаєте бухають?
Біле пальто• вчера в 21:54
Ответ дляЗупка_цем
Думаєте бухають?
Ну ж не дивляться:)
Туфли в чешуе• вчера в 21:55
А що саме вам не так, власне?
Борець за гаманець• вчера в 21:56
Обычная женщина.
Леопардові панчохи• вчера в 21:57
Видно, що з сильним стервозним характером.
З такими цікаво.
Це тільки тут тьоткі впевнені, що головне - борщ, діти і кіло ботокса, а потім ниють, чого в чоловіка раптом коханка.
Подтяжка• вчера в 21:57
Ответ дляБорець за гаманець
Обычная женщина.
Прям Кульбаба на пенсии
Рассказница• вчера в 22:00
Злі ви які, дівчата.
Може вона просто людина хороша, цікава, їм комфортно разом. Хіба це не головне?
Попразендовна• вчера в 22:02
Нормальна жінка, приблизно одного віку з чоловіком. Принаймі з нею є про що поговорити.
Я б не зрозуміла фото цього чоловіка і тюнінгованої дівчинки 20+ .
В курсі діла• вчера в 22:03
Ответ дляБіле пальто
А він який?)Дамавьонок Кузя))
2 старих алкаголіка
Вот мне интересно - с чего вы взяли, что они старые алкоголики?
Я матуся, мені можно• вчера в 22:03
Оно не зависит от внешности
Свекруня• вчера в 22:03
Ответ дляБорець за гаманець
Обычная женщина.
Ей бы приплести косы к ирокезу и можно играть в турецкой версии Викингов))
Попразендовна• вчера в 22:03
Ответ дляБорець за гаманець
Обычная женщина.
Половина черги в атб так виглядають, правда ж?
П.С. жінка далеко не звична, нестандартна, але візуально видно, що харизматична. Напевно, з нею цікаво.
сЛАдКОежКА• вчера в 22:04
А это точно женщина?
Злюка-закусюка• вчера в 22:05
Ответ дляБіле пальто
А він який?)Дамавьонок Кузя))
2 старих алкаголіка
Мне она вообще на транса похожа
И вообще, выборы-выборы - депутаты ....ры
Борець за гаманець• вчера в 22:06
Ответ дляПопразендовна
При чем здесь атб? Я про то, что не страшная, как описала автор.
Злюка-закусюка• вчера в 22:07
Ответ дляБорець за гаманець
Обычная женщина.
а на жопе тату есть? у ’обычной женщины’
Злюка-закусюка• вчера в 22:10
Ответ дляПопразендовна
И о чем же? В каком месте у неё новое тату? Или про кольцо в носу, которое вечно издалека блестит как сопли? Татуированная элитная тёлка?
Вспомнилось из анекдота про ботана: будем гудеть с тёлками
Он как раз на ботана похож из того анекдота.
Попразендовна• вчера в 22:09
Ответ дляБорець за гаманець
’Обичная женщіна’, як ви її назвали, не є синонімом до ’не страшна’.
Звичайна жінка - це та, яку зустрінеш на вулиці, у транспорті, на роботі чи кафе. Тобто, така як всі.
Жінка з фото протилежність до ’така як всі’. Тому вона і з депутатом, чи хто цей чолов´яга.
Борець за гаманець• вчера в 22:09
Ответ дляЗлюка-закусюка
А татуировка - это прям редкость какая-то?
Удальонка• 2 часа назад
Це таке дно дніще висміювати зовнішність людини
Борець за гаманець• 2 часа назад
Ответ дляПопразендовна
А что у нее такого прям оригинального? Ну татуировок больше, чем у большинства. Что ещё?
Злюка-закусюка• 2 часа назад
Ответ дляБорець за гаманець
в таком виде и количестве - да. редко у кого, и от небольшого ума.
таким надо мозги на лбу как тату делать, за отсутствием их внутри черепушки )))
а в сексе да, она скорей всего без тормозов, дает везде, где есть отверстия.
Пишу з калідору• 2 часа назад
Классная
бибизяна• 2 часа назад
А яка талановита,загуглила,то вона й дослідниця,антрополог,ментор,акушерка,нутріціолог, ведуча ретритів,психолог та багато чого іншого)
Попразендовна• 2 часа назад
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ваш нік вам личить.
Якщо обирати між ескортницею в Дубаї , середньостатистичною Порадницею і жінкою з фото, то я б обрала останню для спілкування. Вона цікава.