Аноним_• 14 января в 21:54
Як ви харчуєтеся протягом дня, напишіть приблизно
Все як треба, тобто крупи, м´ясо, овочі, фрукти, зелень чи бутерброд і чай, потім знову бутерброд і кава
Ванна Тазиковна• 14 января в 21:56
Погано харчуюся, п´ю каву о 9. Потім п´ю каву о 12. Потім десь о 14 теж п´ю каву і снідаю. Годин в 18 вечеряю. В 22 знову п´ю каву і роблю бутрікі. До речі пора.
Жінка з перцем• 14 января в 21:56
Сніданок кава, бутери, солодощі, обід картопля, мясо, салат, горілка або віскі. Ім 2р на день.
В моїй хаті моя правда• 14 января в 21:57
Нащо Вам?
Ранок кава заварна з молоком і хлібець рисовий з м´яким сиром та шинкою або сиром
Вдень наприклад гречка, риба або м´ясо запечене і салат
Вечір чай і творог
Жінка з перцем• 14 января в 21:57
Ответ дляВанна Тазиковна
А як ви до 14 тримаєтесь без їжі? Це звичка, чи робота над собою?
Ванна Тазиковна• 14 января в 21:58
Ответ дляЖінка з перцем
Ніколи не снідала, ще з шкільних часів. Немає аппетиту до 12. Зато є в 22 вечора.
Диви яка я пава!• 14 января в 21:58
Сегодня- кофе, круасан с козим сыром, рис с лососем, салат, сникерс, сыр твердый, виноград. Вчера равиоли были и куриные крылья
В моїй хаті моя правда• 14 января в 21:58
Ответ дляЖінка з перцем
Після кави немає апетиту. Я не автор коментарю але на роботі теж було півроку до 14 не їла тільки кава
Якщо капучіно воно ще й калорійне
Ацетилсалициловая кислота• 14 января в 21:59
Обед - мясо или рыба, кофе, сыр, хлеб,масло
Ужин - салат со свежими овощами, мясо/рыба, фрукты. На ночь ещё кефир или чай с хлебцом.
В выходные ещё есть завтрак - яйца, сырники, авокадо .
Аноним_
• 14 января в 22:00
Ответ дляРегионщица
Світла нема, яке там харчування
Ну зараз так, що вдасться добути, то і буде(
Але я питаю про світлі часи)
Завжди так не буде💛
Але я питаю про світлі часи)
Завжди так не буде💛
Пузата Хата• 14 января в 22:00
Каша, отварное яйцо и огурец - завтрак
Ленивые голубцы из риса и курицы и помидор - обед
Банан, хурма - перекус.
Творог со сметаной - ужин.
Банан, хурма - перекус.
Творог со сметаной - ужин.
Коли мовчу- приємна жінка• 14 января в 22:02
сніданок: 1 яйце, 1 шматочок сиру і домашнього балика (не копчений), 15 гр вівсянки на воді+1 ст ложка гарбузової каші + півбанана, кава
перекус через 2 год: яблука (п*ю таблетки кизаліза, фолієвої кислости, після них нудить)
обід: 80 гр каші (рис/гречка) і мясо (2 котлети, 2 домашні ковбаски зі свинини, 2-3 ст ложки тушеної телянини)
вечеря: 170 гр творога +йогурт (перемішати все)
Молчунья• 14 января в 22:02
Обед всегда первое- борщ, солянка, супчики, завтрак чай +бутерброд с сыром , ужин мясо /каша/ картошка и овощи
Добротная• 14 января в 22:02
Приблизно.. зранку гречка, яєчня, сир.
Обід: суп або борщ, сир або сало, хлібці
Потім якісь перекус, бутерброд, або яблуко чи банан
Вечеря ще каша або картопля, м´ясо чи риба і салат
Жінка з перцем• 14 января в 22:03
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Якщо капучіно воно ще й калорійне
Класно. Я прокидаюся і в мене вже думки лише про їжу, вони мене не покидають.
Маю натхнення• 14 января в 22:03
У нас на завтрак яичница с вареной колбаской и заморожеными овощами, на обед макарошки с протушеной с луком и морковкой свининой, на ужин... вот думаю, съесть риса с с маслом и молоком или кефиром/йогуртом обойдусь?
Виниловая пластинка• 14 января в 22:05
Ответ дляАноним_
Але я питаю про світлі часи)
Завжди так не буде💛
Але я питаю про світлі часи)
Завжди так не буде💛
Я стараюсь питаться нормально по бжу
Мое здоровье и деньги.
Вот сегодня
Завтрак каша кукурузная с маслом
Творог
Чай
Тыква печёная
Перекус яблоко
Обед
Макароны
2 котлеты
Морковь тушёная
Чай
Тыква
30 г шоколадки
Ужин
Борщ
Бутерброд с салом и чесноком
Чай
Кусочек мяса
Второй ужин йогурт
И в таком роде каждый день +-
Итого у меня выходит 3-3.5 тыс грн на питание в месяц.
Кому вкусно, кому не вкусно не знаю мне хорошо
Мое здоровье и деньги.
Вот сегодня
Завтрак каша кукурузная с маслом
Творог
Чай
Тыква печёная
Перекус яблоко
Обед
Макароны
2 котлеты
Морковь тушёная
Чай
Тыква
30 г шоколадки
Ужин
Борщ
Бутерброд с салом и чесноком
Чай
Кусочек мяса
Второй ужин йогурт
И в таком роде каждый день +-
Кумедний ґудзик• 14 января в 22:05
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Нащо Вам?
Вечір чай і творог
Теж не зрозуміла, навіщо автор це запитує!?
Таракашечка• 14 января в 22:06
Сьогодні . Ранок: два яйця варених +овочевий салат з заправкою сметана /гірчиця /лимонний сік/соєвий соус + чай з вафелькою . Обід : трішки макарон + куряче мʼясо ( стегно без шкірки) ,салат капуста з огірком з мінімум олії . Вечір: салат з крабових паличок з низькокалорійним майонезом , картопля -пюре , мʼясо . За день ще три апельсини між прийомами їжі ( один щойно зʼїла -організм просив ) . Але я в процесі схуднення : тому мінімум смачненького калорійного + багато салатів овочевих з мінімум жирної заправки до них
Мальдивирую• 14 января в 22:09
Сьогодні дві скибки хліба з маслом і чай, після 16 - два філе-о-фіш з мака і чай і на ніч шматок празького торту.
Мега шкідливо. Немає як готувати, світла не було, зараз увімкнули на пару годин, але я вже в люлі))
Аноним_
• 14 января в 22:11
Ответ дляМальдивирую
Філе-о-фіш я вважаю корисним😋
Мальдивирую• 14 января в 22:12
Ответ дляАноним_
Філе-о-фіш я вважаю корисним😋
Ну якщо порівнювати його із фрі чи іншими бутерами з мака, то корисно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 января в 22:17
Зранку вода. Потім сьогодні була картопля в мундирі 1шт. +Яйце+авокадо+ложка кислої капусти+оливкова олія. Обід горіхи+яйце+скумбрія солона шматок+1картоплина+половина перця. Вечеря капуста тушкована+шматок мяса запечений+скибка пармезану+долька мармеладу. Запасів в холодильнику нема, їм що є. Хотілося б ще зелень, курки, печінки, яблук, ківі.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 января в 22:19
Ответ дляТаракашечка
3 апельсина багатенько, фруктоза, але смакота
Khmelnichanka• 14 января в 22:20
Зранку лише кава.
В обід коли як, та найчастіше якийсь гарнір типу пасти з грибами, рису з овочами тощо.
Ввечері - м»ясо або риба та салат і т.п.
Протягом дня - фрукти і солодощі до чаю :)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 января в 22:21
Ответ дляВиниловая пластинка
Я стараюсь питаться нормально по бжу
Мое здоровье и деньги.
Вот сегодня
Завтрак каша кукурузная с маслом
Творог
Чай
Тыква печёная
Перекус яблоко
Обед
Макароны
2 котлеты
Морковь тушёная
Чай
Тыква
30 г шоколадки
Ужин
Борщ
Бутерброд с салом и чесноком
Чай
Кусочек мяса
Второй ужин йогурт
И в таком роде каждый день +-
Мое здоровье и деньги.
Вот сегодня
Завтрак каша кукурузная с маслом
Творог
Чай
Тыква печёная
Перекус яблоко
Обед
Макароны
2 котлеты
Морковь тушёная
Чай
Тыква
30 г шоколадки
Ужин
Борщ
Бутерброд с салом и чесноком
Чай
Кусочек мяса
Второй ужин йогурт
И в таком роде каждый день +-
Як печете тикву, без нічого? Тушкована морква це як, чому не сиру?
Єдина Країна• 14 января в 22:29
Сьогодні їла: сніданок - два висівкових тости з шинкою і кава, обід - мундірки, яйце і капустяний салат з консервації, вечеря - дві гомілки тушених і вінегрет.