Борода• 15 января в 22:50
Чи мали б попросити медичну книжку чи довідку?
Влаштувалась працювати в їдальню і ніхто нічого не просив із подібних документів ,тільки паспорт на номер картки платника податків,це наразі нормально не прости нічого такого від людини ,яка із їжею має працювати?
Борода
• 15 января в 23:08
Ответ дляКапитанльнаЯ
Повинні звісно. Значить працюють не чисто
В сенсі не чисто?
Там постійно прибираємо в процесі готовки
Борода
• 15 января в 23:09
Ответ дляЗатишне кубло
Санитарную книжку никто не отменял.
Не просили її
КапитанльнаЯ• 15 января в 23:11
Ответ дляБорода
В сенсі не чисто?
Не це я мала на увазі.
Не за законом так сказати. Не перевіривши чи здоровий працівник, не можна його допускати до продуктів харчування.
Гепатиту, туберкульозу і т. п не видно на око...
Херова компанія .....як на мене
Борода
• 15 января в 23:29
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не це я мала на увазі.
Херова компанія .....як на мене
А гепатит через їжу передається?
Все одно їжу через рукавички робимо всю
Борода
• 16 января в 11:31
Ответ дляКокошинЭль
Вас влаштовує неофіційна робота? Стаж не потрібен?
Сказали,що оформлення через 2 місяці тільки
КокошинЭль• 16 января в 15:58
Ответ дляБорода
Тому ж і санкнижку не просять, що Вас на цій роботі офіційно нема. Не здивуюсь, якщо відпрацюєте, а Вам нічого не заплатять.
Борода
• 16 января в 22:40
Це мережа ресторанів швидкого харчування відома тому наврядчи,інакше навіщо їм свою репутацію псувати,ради чого?
Борода
• 16 января в 22:41
Ответ дляКокошинЭль
Це мережа ресторанів швидкого харчування відома тому навряд чи,інакше навіщо їм свою репутацію псувати,ради чого?
Голена блондинка• 20 января в 11:50
Ответ дляБорода
А гепатит через їжу передається?
Все одно їжу через рукавички робимо всю
Не передається. В Польщі тільки на сальмонелу перевіряють і не морочать голову для роботи на кухні.