ТочноБудет• Изменено 2 часа назад

Едет ли сейчас скорая помощь на запои?

Добрый день! Подскажите, реально ли сейчас вызвать 103 при запое, какие слова надо сказать диспетчеру чтобы приехали?
Угги_в_горошек• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Так то состояние, которое автор описывает, похоже на инсульт. Или вы думаете, что при запои инсульта не может быть.
Де інсульт? Побухає, поспить, знов бухає. Не рухається через інтоксикацію. Потім рухається
Угги_в_горошек• 1 час назад
Викликайте приватну. Ви ж не дасте ліки, що викликають галюцинації навіть при запаху алкоголю
Твоя космішна• 1 час назад
Не по темі. Але, скільки днів він пив щоб до цього стану дійти?
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляУгги_в_горошек
Написала, что тело немеет. У сына моей соседки такое было с похмелья, в итоге-инсульт, часть тела парализовано.
Угги_в_горошек• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
А потім відходить. Ви були хоч раз напідпитку? Німіє. Проспиться- відходить. Автор далі спостерігає як бухає. Інсульт може бути, але ознаки інші.
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну я на первой странице прочитала, что автор пишет, что немеет тело, даже воду не пьёт.
Угги_в_горошек• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Спиртне п´є, не переймайтесь
автор ТочноБудет • 1 час назад
Всем спасибо за ответы
А я з косою• 1 час назад
ну так может он хотел этого, зачем его откачивать? он же взрослый человек, должен отвечать за свои действия? или вы считаете нормальным для каждого алкаша скорую гонять?
Тушьмушьнюшь• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Спить дуже пагано ( вночі не спить), пульс 80, не блює, судом немає, руки не трясуться, але періодично якийсь приступ коли віднімає тіло. Він думає що це діабет( хоча не здава на цукор).
Ну, отсутствие сна - один из признаков запоя.
Кстати, как и диабет второго типа, потому что от алкоголя первыми страдают печенка и поджелудочная. Скорее всего, там еще и цирроз присоединяется или уже присоединился.
Вам, скорее всего, тратить деньги на алкоголика не хочется. Но хочется, чтобы кто-то ему помог. Бесплатно.
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Ну так загроза есть!!!
А запойного кто свяжет?
Тушьмушьнюшь• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Це мій чоловік, що мені його треба зараз кинути?
Ваш чоловік алкоголік, але вище ви написали, що з алкоголіками ніколи не мали справу.
Що відбувається?
Я тут вже нічому не дивуюсь, але ваша тема відкрила нові грані місцевої неадекватності.
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Конечно, не будет зрителя, стонать хоть перестанет. Он вообще просит скорую? Если может алкоголь принести, то еще не сдыхает.
Мая твая не панимать• 1 час назад
Ответ дляСама вумна тутички
а лікар пішки на 20 поверх
А потім це п´яне тіло вниз на ношах.
Тим часом дитина чи бабуся лишаться без допомоги.
Алкоголізм і наркоманія як прояв найвищого ступеню егоїзму і ’що хочу, то роблю’
Мая твая не панимать• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
У него приступом. Как накроет, то где-то час- два лежит страдает, попустит- может сесть на кравать
А потом идёт на работу?
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляМая твая не панимать
А потім це п´яне тіло вниз на ношах.
А оно по дороге еще кидаться начнет и назад ломиться.
Мая твая не панимать• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Я не пʼю
Ви співзалежна.
Житло його?
Мая твая не панимать• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
Он , видать, зарабатывает, когда не пьёт. Беспокоится о ’кормильце’
автор ТочноБудет • 1 час назад
Ответ дляТушьмушьнюшь
Що відбувається?
Може я якось неправильно написала, в моїй родині ( тато, мама, дідусі….) не було проблем з алкоголем, запоїв я ніколи не бачила в своєму оточенні. А от зараз зіткнулась, чоловік почав зловживати , конкретний запой вперше. Тому я і питаю поради.
автор ТочноБудет • 1 час назад
Ответ дляМая твая не панимать
Ви співзалежна.
Житло його?
Так
Мая твая не панимать• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Ну яка порада. Одне серйозне попередження. Лікується, кодується. Не хоче - думайте, куди піти, якщо маєте окреме житло. Батьки його де? Хай вони доглядають синочку
Мая твая не панимать• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
А в його родині як? Вони могли від вас приховати. Зазвичай це спадкові схильності до зловживання
Угги_в_горошек• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
У вашого чоловіка давно проблеми з алкоголем. Скоро почне срати на вас. Порад ви не чуєте? Вивести з запою? Приватний психіатр і прокапати. Це вирішить вашу проблему? Ні. Чому алкоголь в домі? Можете мінет зробити йому з анальним масажем перлинами.
автор ТочноБудет • 1 час назад
Ответ дляМая твая не панимать
Його батьків я не знаю, вони померли до нашого знайомства, але батько його наче бухав
Угги_в_горошек• 1 час назад
Він щаслива людина. Світло, тепло, турбота, тцк не боїться.
Ви бачили кончених алкоголиків і чим закінчується! Розписати? Жалійте його далі. Вам зручно. Ви так рятуєте світ. Краще б котів рятували.
Тушьмушьнюшь• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Цікаво, що ви називаєте запоєм? Він вчора газанув, вночі його нудило, вранці він похмілився і його розтаскало на старих дріжджах? То це не запої, якщо що.
Хай проспиться, а ви йому поки бульончика свіженького, пиріжків насмажте, узвар для балансу мікроелементів. Ну, або, як альтернатива, збирайте речі і уйобуйте, поки не пізно.
автор ТочноБудет • 1 час назад
Ответ дляМая твая не панимать
Та в тому і проблема, що його батьків вже немає
автор ТочноБудет • 1 час назад
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ні, на жаль, газанув він давно( пару тижнів тому), все намагається якось сам вилізти з цього, але не виходить
автор ТочноБудет • 1 час назад
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую за пораду
Сама вумна тутички• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
він не вийде сам ,гроші є ?