Чумачечая Весна• Изменено 16 января в 07:50

Чи є у вас підозра що ДТЕК знущається з українців?

Вирубати дома де все на електриці акурат перед роботою / садочком / школою ?
Коли треба поїсти , випити гарячого чаю а вимикають раптово в 5/6 ранку ?
Це якийсь геноцид від ДТЕК!!! Чому саме в цей час ? Голодні в холоді маємо спускатись з високого поверху на мороз без води опалення і гарячої їжі !
Це неможливо витримати ! Чому саме треба забрати ранковий час зі світлом ???
Баба на горошині• 16 января в 09:28
Електробудинок. Добу немає світла. Вранці посмажила яйця і нагріла чай на туристичній плитці, вдень мівіна. Павери розрядились. Немає вже матюків.
З горіха зерня• 16 января в 09:29
Ответ дляВишня на торті
Удалено администрацией...
Зате робить розумний вигляд і розповідає як треба жити тим, хто залишається у Києві, клоунеса
З горіха зерня• 16 января в 09:30
Ответ дляБаба на горошині
Вчіть нові. Добре знані вже ситуацію не описують.
Вишня на торті• 16 января в 09:31
Ответ дляЗ горіха зерня
Удалено администрацией...
З горіха зерня• 16 января в 09:31
Ответ дляСколько_мне_лет?
4 года война ,а как не сбивали ничего ,так и не научились сбивать ! 😵‍💫 Деньги разворованы ,у меня в поселке ТЭЦ Харьковская область,вчера обстрел был ничего не сбили . Две падлы разворовали деньги на защиту этой ТЭЦ их выпустили под заставу ! Было в новостях на прошлой неделе.
Беспредел бесит ,а мать одиночка украла колбасу ,дали 5 лет .
Не вигадуйте, вона вкрала алкоголь та закусь. До того ж вона рецидивістка.
Kidstaff Bot• 16 января в 09:32
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Оксана_12• 16 января в 09:32
Ответ дляЧарівна патика
Это все Ленин виноват. Нужно потушить эту лампочку Ильича раз и навсегда
Лампочку не Ілліч винайшов. І навіть не він провів.
modnashtuchka• 16 января в 09:33
з вас знущається кончений сусід, який руйнує ударами енергетику і тепломережі, а не ДТЕК. ДТЕК робить усе можливе, щоб хоч трохи світла було.
25_Oksana_25• 16 января в 09:35
Ответ дляБЦАшка
Я это только на днях узнала.
У кого другие, там так не выключают
О так вы ещё не в курсе , что б Дтек вам свет дал перед ним должны восстановить оборудование Укренерго и пр. Это цепочки енергосистем. Вообще смешно читать такие посты. Хорошо что хоть так дают свет , при таких масштабах прилета.
Coffee is Love• 16 января в 09:44
Ответ дляmodnashtuchka
Рядові енергетики, що займаються відновленням - так, жодного сумніву.
А от керівництву не вірю ані на йоту. Крадуть як дихають.
Еленнн• 16 января в 09:45
Ответ дляЧумачечая Весна
Я про своє місто зараз кажу і про дебільного Ахматова який все приватизував і розкрав разом з міністрами енергетики і потужним карліком
зря вони Шмигаля тоді ставили?
а цікаво-двушечки на москву - скільки ракет на них нам прилетіло. (так сказать бартером.) чи ще буде здача,щоб все остаточно винести під морози?
Еленнн• 16 января в 09:52
Ответ дляОдні думки
А як ви уявляєте захист об´єктів від таких обстрілів, розкажіть , що саме мали зробити й не зробили ?
хамас зарив цілу електростанцію під землю.., а у нас було 3 роки і дофіга грошей з допомог. Та статегічне мислення.

Наєм не збрехав- 3 рівня захисту. (3 ряда мішків з піском. потужно підготувались.)
Cаванна• 16 января в 09:55
Відчуваю що зелені воші знущаються, який наказ дадуть то і робить ДТЕК
tanysha777• 16 января в 09:59
Ответ дляЧеширская кошечка
Фашист - дтек, не путін?
Дтек працює на фашиста путіна
Як і кривавий криворагуль і вся озу охвіса
Всі вони разом знищують українців
tanysha777• 16 января в 10:03
Посібник путіна, зедуро, вкрав у Киева 8 млрд
Саме, щоб путіну було легше влаштувати блекаут
S.s.s.• 16 января в 10:08
Ответ дляФедорино Горе
Думаю дтек якраз впрогращі від цього всього, але вимушені виконувати злочинні накази. А от хто їм їх ставить і хто зацікавлений в винищені нашому?
Не смешите. Посмотрите видео штурм Донецкой ода 2014 года. Может , память восстановится .
S.s.s.• 16 января в 10:09
Ответ дляCаванна
Еще непонятно, кто из них страной управляет. Какой приказ? Самому богатому челу мира?))
Шеллар• 16 января в 10:10
Ответ дляtanysha777
От не згідна, два Вовочки по дружбі ці кошти поділили між собою. Не Міндічим єдиним, є інші кур´єри.
Леска• 16 января в 10:11
Тобто у вас лише зранку нема світла?? То ви ще кучеряво живете в нинішній час.
Белая-и-пушистая• 16 января в 10:16
ДТЕК охренели просто вконец. У нас выбило фазу в доме, им надо было просто приехать, открыть свою трансформаторную будку возле нашего дома и отщелкнуть выбитый автомат. Заявку мы не могли оставить двое суток, потому что по телефону был тупо автоответчик. Заявки, оставленные на сайте и в чатботе закрывались через час с пометкой виконано. И только когда сняли автоответчик с телефонной линии и мы смогли дозвониться, они соизволили отправить аварийку. Это действие заняло у них примерно 10 минут. А ждали мы его 2,5 суток, весь дом на электрике, были без света, воды и отопления.
Olga_72• 16 января в 10:18
Геноцид від Раші, чи від ДТЕКу? Не підміняйте головного винуватця геноциду, неповажний троль.
Annalise• 16 января в 10:18
Подозрения только что правительство издевается над населением, а дтек действует по его указке
Хуже русни
Coffee is Love• 16 января в 10:20
Ответ дляOlga_72
Першопричина то кацапи звісно. А керівництво ДТЕК не втрачає можливості заробити на нас на фоні цього.
Olga_72• 16 января в 10:23
Поважний Kidstaff Bot, поважний адмін! А можна в бан всіх тих, хто зараз працює на Путіна? Методичка Щоб перевести стрілки з геноциду що відбувається по указу путіна і його компанії перевести на ДТЕК і когось іншого?
WBDCG• 16 января в 10:31
У мене, авторко, є підозра, що ви малоосвічена, недальновидна і з повною відсутністю логіки і причинно-наслідкових зв´язків людина. Та нахіба ДТЕКу то треба? Ім було б ідеально, щоб все працювало, у всіх було світло і ви платили їм гроші. Можете спрямувати свій праведний гнів на кацапів. ДТЕК тут чим винен?
Annichka• 16 января в 10:32
Ответ дляОдні думки
А якщо не знали, як зробити і не планували, навіщо брали гроші? Чи 10 млрд то тепер таке, на шопінг? Ці кошти можно було витратити на закупки мобільних електростанцій, як в Харкові, наприклад
чаревна• 16 января в 10:32
Автор, вы 4 года спали или вообще не интересуетесь, что в стране. Посмотрите как поразбивали кацапы электрооборудование.
Удивительно, что есть ещё такие сказочные как вы...
Moon shine• 16 января в 10:36
Нема. Всі питання до пуйла. в Україні нема жодної нерозбитої тец. енергетики роблять неможливе. В Німеччині нема війни,щось трапилось з тец,тиждень тепла і світла не було взагалі. Їм дай війни,вони за місяць вимруть як мамонти. Нашим енергетикам треба до землі кланятись,бо нас б´ють,а ми все одно маємо світло ,хоч якесь і з нічого робиться щось в нереальних умовах.
WBDCG• 16 января в 10:53
Ответ дляЧумачечая Весна
Чому не можна не чіпати людей хоча б до 9 ранку ???
Це реально геноцид від своїх же !
Блін, купіть акумулятори вже, скільки можна нити. Тому що, як тільки ви включите чайничок, бойлерчик, фєнчик і плиточку, і таке саме зроблять всі з раночку, то світла ви не побачите ще дуже довго, коли система ляже остаточно.
Anchik1878• 16 января в 11:06
Яка ви дивовижна а чого ж вони так не знущались завжди, а почали тільки зараз? Ви дійсно вважаєте себе дорослою та мислячою людиною? Ніякі думки, окрім знущань ДТЕК в вашу голову не приходять? Аж цікаво стало