Чумачечая Весна• Изменено 16 января в 07:50
Чи є у вас підозра що ДТЕК знущається з українців?
Вирубати дома де все на електриці акурат перед роботою / садочком / школою ?
Коли треба поїсти , випити гарячого чаю а вимикають раптово в 5/6 ранку ?
Це якийсь геноцид від ДТЕК!!! Чому саме в цей час ? Голодні в холоді маємо спускатись з високого поверху на мороз без води опалення і гарячої їжі !
Це неможливо витримати ! Чому саме треба забрати ранковий час зі світлом ???
НадпотужнаПотужність• 16 января в 20:10
Ответ дляsunshine0610
Удалено администрацией...
sunshine0610• 16 января в 20:21
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 16 января в 21:20
Ответ дляОдні думки
То якщо над вами знущається ДТЕК , то хто знущається з інших міст й областей ?
Дійсно, влада у нас одна всю краіну
НадпотужнаПотужність• 16 января в 21:23
Ответ дляsunshine0610
Удалено администрацией...
KseniyaFomina• 16 января в 21:58
Ответ дляjenya1986
Матчасть каже, що електромережа — це не одна кнопка “увімкнути/вимкнути”.
Наприклад, лівий берег Києва — це переважно висотна житлова забудова, де ліфти, насоси, ІТП, водопостачання й опалення залежать від електрики. Такі будинки сидять на інших розподільчих підстанціях і формують високе пікове навантаження загалом, а особливо вдень та в пікові години, коли переважна більшість вдома. У той час, коли звичайний ’хрущ’ споживає ту ж кількість електроенергії, умовно, за тиждень, а висотка на лівому за день.
Тому при дефіциті електроенергії побутових споживачів відключають саме вдень, а подачу переносять на ніч — коли споживання мінімальне.
Що вам відомо про розбиті ТЕЦ, ТЕС і розподільчі? Коли є, наприклад(!), 5, але працюючих лишилася лише 1, як ви бачите, щоб доставити електроенергію всім бажаючим і у той час, коли вам буде зручно?
А робочі офіси й підприємства часто підключені до інших ліній або мають пріоритет, тому світло в них є.
Це базова логіка балансування енергосистеми.
7 недолугих!
KseniyaFomina• 16 января в 21:59
Ответ дляTPRS
Тут мало хто матчасть дивиться. Аби понити (дивлячись на ряд тем). То заговір рептілоїдів, то навмисно вимикають світло аби збільшити ціну, то продають і тому дефіцит. Я вже нічому не дивуюсь.
Та кому ви пояснюєте?! Хто розуміє про ’матчасть’ - заговору тут не побачить, а так живуть в ракушкі і ліплять свої рукаморда!
KseniyaFomina• 16 января в 22:01
Ответ дляTPRS
Забийте. Мною з 22 року були спроби щось пояснити людям, нікому нічого не треба, технічно грамотні пояснення нікого не хвилюють. Ви ось витратили час, щось пояснили і що? Бачите десь вдячність?))
Ну чого?)) вам поставили 12 сердечок) а рукаморда - гуляє тут 7 штук лише)))
KseniyaFomina• 16 января в 22:01
Ответ дляCoffee is Love
А не порахуєте заодно скільки можна було закупити генераторів для шкіл та лікарень на вкрадене Міндичем з виділеного на ДТЕК?
А з того, чим він поділився з керівництвом ДТЕК скільки мобільних трансформаторів та робочих можна було найняти?
Скільки саме годин світла додатково можно було б дати Києву, якби вони вивели хоча б на 10 лямів менше?
А генератори ви будете заправлять?))) смішна їй-богу)))
Фрау Донна Роза• 16 января в 22:20
Ответ дляKseniyaFomina
то есть европа выделила генераторы для школ и больниц, но власть решила что дорого заправлять и деньги в карман положила?
KseniyaFomina• 16 января в 22:39
Ответ дляФрау Донна Роза
Так поставили у нас у місті, якщо у вас не поставили - то ідіть до мера і питайте.
sunshine0610• 16 января в 22:39
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
Стерилизовать надо было твою мать, чтобы не плодила убогое дерьмо)
Верная2014• 16 января в 22:44
Ответ дляЧумачечая Весна
А чому чіпати саме ранок ??? Як це брати виключати в 5/6 ранку світло коли люди збираються на мороз ???
Але зараз я заходжу і не бачу вже цієї новини...ну камооон...
Ответ длянинель 1919
вау, ви існуєте? цікаво який район хоч? бо ми як вампіри існуємо тільки вночі світло дають після 23годин ,більше після 2-ї ночі і коли як 2.20-4максимум часа за добу ,вдень давно вже небуло світла навіть не згадаю...
Нам сьогодні дали з 6 ранку , і вимкнули о 16.15.
10 годин було світло
Дніпровський район, ЖК Мега сіті
За цей час 31 кіловат на лічильнику, все працювало
10 годин було світло
Дніпровський район, ЖК Мега сіті
нинель 1919• 17 января в 13:26
Ответ для Иннесса
10 годин було світло
Дніпровський район, ЖК Мега сіті
10 годин було світло
Дніпровський район, ЖК Мега сіті
а ,ну ви там окрема частина міста завдяки забудовнику
, будмайданчик для міста як патріотика