Чумачечая Весна• Изменено 16 января в 07:50
Чи є у вас підозра що ДТЕК знущається з українців?
Вирубати дома де все на електриці акурат перед роботою / садочком / школою ?
Коли треба поїсти , випити гарячого чаю а вимикають раптово в 5/6 ранку ?
Це якийсь геноцид від ДТЕК!!! Чому саме в цей час ? Голодні в холоді маємо спускатись з високого поверху на мороз без води опалення і гарячої їжі !
Це неможливо витримати ! Чому саме треба забрати ранковий час зі світлом ???
Ответ дляjenya1986
А так простіше - жити в ракушці, когось звинувачувати і з дивану розповідати як правильно.
Не мало додають ’експерти’, які на кожному повороті вєщають різну дічь.
Критично мислити стає все важче.
Забийте. Мною з 22 року були спроби щось пояснити людям, нікому нічого не треба, технічно грамотні пояснення нікого не хвилюють. Ви ось витратили час, щось пояснили і що? Бачите десь вдячність?))
nataeva2010• 16 января в 14:00
Ответ дляЧумачечая Весна
Чому не можна не чіпати людей хоча б до 9 ранку ???
Це реально геноцид від своїх же !
напевно тому, що одночасно у всіх бути не може - не витримає система - тому графіки ПОЧЕРГОВИХ відключень. у вас сьогодні зранку. потім в іншої групи зранку
прямо не параша вам робить геноцид, а свої же
Ответ дляВикасикрет
Ось так і працює путінська пропаганда - через підміну понять.
Приходить проплачена троляка і починає верещати, що винен дтек, зеля, погода, місячний календар, сусідка-стерво, але НЕ ХУЙЛО І НЕ РУСНЯ, які гатять по енергетиці.
Міндіч - підор, корупціонери, що розкрали бабло на енергетиці - прокляті, але суть проблеми в тому, що галіме ХУЙЛО обстрілює енергетику, і проблеми зі світлом на 90% саме через це!!
Не підігруйте хуйловській пропаганді, дівчата!
Ой, а скільки їх в фейсбуці, в різних дрібних групах місцевих, закриті профілі, тітоньки - квітоньки, мамадарагая, одні і ті ж фрази, фейсбук переплюнув одноглазників давно, а реальні люди ведуться
Yaska yana• 16 января в 15:20
Ответ дляjenya1986
Я розумію до чого ви, і тут треба бути дурним, щоб із вами не погодитися.
Можна було би багато чого, якби у нас було не таке ’потужне’ керівництво.
Але зараз мова йде про справедливе розподілення електроенергії. Можна кричати голосно і ще голосніше, але ситуація склалася як уже склалася і криками, злістю та жовчю один на одного це не виправити, на жаль.
Аби парочку на пожиттєве посадили, може трохи і виправилось би. А так на місце миндічів прийшли нові міндічи.. а потім і їм дадуть виїхати і преспокійно жити на березі океану
Соседка Маши• 16 января в 15:47
Ответ дляЧумачечая Весна
А чому чіпати саме ранок ??? Як це брати виключати в 5/6 ранку світло коли люди збираються на мороз ???
Вам там, а мне нельзя днем выключать, я в 5-6 утра никуда не собираюсь а вот выключить на целый день это п..ц
Соседка Маши• 16 января в 15:48
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
или вы станете энергетически независимой, или будете приспосабливаться
Тут вопрос один зачем нам это - все время приспосабливаться и не чувствовать себя защищенным ...
Соседка Маши• 16 января в 15:51
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Кучма
Так мы сейчас дойдем до развала Ссср...
Соседка Маши• 16 января в 15:52
Ответ дляОдні думки
А ви в курсі , що ДТЕК не у всіх областях й у більшості інші компанії ?
И что ?
Соседка Маши• 16 января в 15:53
Ответ дляЧумачечая Весна
Це реально геноцид від своїх же !
Вам просто повезло есть куда идти работать в садик..куда вы там ходите..
Бессмертный пони• 16 января в 15:56
Ответ дляСоседка Маши
А вас на работу никуда не берут ?
Соседка Маши• 16 января в 15:57
Ответ дляБессмертный пони
А вас на работу никуда не берут ?
напрягите мозг и подумайте еще
Бессмертный пони• 16 января в 15:58
Ответ дляСоседка Маши
напрягите мозг и подумайте еще
Вы хотите , чтобы я пофантазировала ?
Соседка Маши• 16 января в 15:59
Ответ дляВикасикрет
Удалено администрацией...
Соседка Маши• 16 января в 16:02
Ответ дляБессмертный пони
Вы хотите , чтобы я пофантазировала ?
Просто подумали, ну если вам это тяжело можете пофантазировать :)
Бессмертный пони• 16 января в 16:02
Ответ дляСоседка Маши
Вас приковали к батарее ?
Соседка Маши• 16 января в 16:03
Ответ дляБессмертный пони
Вас приковали к батарее ?
Нет, у вас и с фантазией я смотрю плохо :)
Бессмертный пони• 16 января в 16:03
Ответ дляСоседка Маши
Ну вы и глазастая ...
Апель-синка• 16 января в 16:18
Ответ дляЧеширская кошечка
Фашист - дтек, не путін?
Ахметов тоже фошизд
нинель 1919• 16 января в 18:41
Ответ для Иннесса
А нам в 6.00 увімкнули, світло є.Київ
вау, ви існуєте? цікаво який район хоч? бо ми як вампіри існуємо тільки вночі світло дають після 23годин ,більше після 2-ї ночі і коли як 2.20-4максимум часа за добу ,вдень давно вже небуло світла навіть не згадаю...
Ответ дляAnasta25
У меня не подозрение , а уверенность в этом. Мы - очередной эксперимент.
Никаких экспериментов , эта практика уже не нова.
В 1999 году НАТО целенаправленно разрушало энергетическую инфраструктуру Сербии, лишая страну воды и электричества. Ответственность за гуманитарные последствия тогда публично возлагалась на руководство Сербии — с формулировкой, что достаточно принять ультиматум НАТО, и удары прекратятся.
НадпотужнаПотужність• 16 января в 19:56
Свириденко отфоткала свое лицо на фоне потухшего света в здании Кабмина, та еще актриса. Упоротая идиотка, тело без мозгов
Скумбрия по 8 тоже свистела шо пипец как привыкла к темноте.
Цирк уродов. Самое большое счастье будет если весь квартал 95 вернется туда откуда родом.
НадпотужнаПотужність• 16 января в 20:03
Договорняк! Искусственно созданный блэкаут, отсутствие связи, воды, тепла, развяжут руки бенефициарам бойни. Под такой шумок можно провернуть что угодно. И проснуться можно в другой реальности утречком. А кому-то и не проснуться вовсе. На время предполагаемого блэкаута в Киеве вся шобла вдруг резко в командировки намылилась.
anutka-e220• 16 января в 20:07
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви якщо навіть зараз спитаєте це у штучного інтелекту вам дадуть відповідь,про пікові навантаження