Клевотница• 16 января в 11:12

А почему все ноют сейчас за свет

В 19 году вам говорили что будет доллар 45 , будет хаус в країні , будет війна . И все бежали голосовать . Все что он обещал он выполнил . Летом тоже говорили что это будет самая сложная зима , опять ноете
Сладкий лимончик• 16 января в 13:40
Ответ дляЛастоноша
видимо, по этому устроили нам майдан
kissulichka• 16 января в 13:41
Ответ дляСеменівни сусідка
Ви краще подивіться, як ваше плєшиве пачками утиллізує кацапських довботдятлів, а потім гармоні рвете так святкуєте. Чи заради плєшивого не шкода?
Само предположение того, что власть убивает своих ради очернения других настолько тупорыла и абсурдна, но это кто-то лайкает
Сладкий лимончик• 16 января в 13:41
Ответ дляСнегурочко
Живите с проукраинским,скоро страны вообще не будет.
Интересно где вы сейчас,в какой стране
І давно зе став проукраїнським?
Семенівни сусідка• 16 января в 13:42
Ответ дляkissulichka
Тупорило утилізувати своїх ваньок, які стали лишніми в кацапських сім´ях.
Сладкий лимончик• 16 января в 13:42
Ответ дляСеменівни сусідка
Чого ж всі фанатки яника побігли в ЄС, аж тапки летіли? Щоб на шару пожити нормально? Так за яником страждали, так хотіли до рашки і перші в потіги сідали у ненависну гейропу бігли.
👍
kissulichka• 16 января в 13:43
Ответ дляСеменівни сусідка
Я не про ваш комментарий если что
Семенівни сусідка• 16 января в 13:44
Ответ дляСладкий лимончик
Як можна з зеком жити по -людськи ?
Зеки, фюрерри,- це їх життя, аби прокацапське
Качка в тапцях• 16 января в 13:48
Ответ дляВерСаСе
Вже пізно. Ви сподівались,що Зеленський той кандидат?
Я проти Порошенко. Якій був вибір?
Качка в тапцях• 16 января в 13:50
Просто більшість голосувала не «За», а «Проти».
Качка в тапцях• 16 января в 13:52
І я була проти Януковича. А от з вибором «за» завжди Хєрь. Бо по суті, то вибору і немає.
Спасу мир• 16 января в 14:06
Ответ дляЛюблю Украину
Так потужный обещал летом
Ну хоч щось він виконав!
автор Клевотница • 16 января в 14:10
Ответ дляФайна дівка
Админы, у меня серьезный вопрос. Когда уже можно на тупую ересь просто написать «иди на Х.. « и не идти в бан?)
Человеку нужно указать на его место, а не поддерживать светские разговоры
Админы мне уже указали на мое место , спасибо что не забанили , хотя я подбирала слова насколько это возможно . А вы я так понимаю из тех 73 % ваше место вам уже указали сидите без света и не нойте . Или вы из Европы потужничаете ?
В рот не ложи• 16 января в 14:13
Ответ дляЛастоноша
почему мне на улице Ватутина жилось лучше, чем сейчас на улице Шухевича?
Бо ви вата
Оченьценная• 16 января в 14:22
Ответ дляНепогодка
Блд, вам не осточортіло строчити срачні теми? Три фублі заробили вже?
А ви за такі відповіді скільки отримуєте?
В кожній темі їх строчите. Нудна брудна робота. Це єдине, на що ви спроможні?
Фіфачка• 16 января в 14:22
Ответ дляСеменівни сусідка
Туда тоже ехали. Сейчас бы много людей поехали туда б, но не выпускают и не впускают
Фіфачка• 16 января в 14:23
Ответ дляСладкий лимончик
фото
А вот и маня )))
Семенівни сусідка• 16 января в 14:26
Ответ дляФіфачка
Так чого не їдуть через Польшу, до своїх мрій? Так хотіти бути кацапом і не здійснити мрію, сидіти тут і радіти обстрілам, відключенням світла і молотися на пуйла, це ж треба стільки терпіння мати
Фіфачка• 16 января в 14:27
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну расскажите как выехать семье из Украины и заехать в РФ. Польша транзитом это хорошо, но это середина.
Семенівни сусідка• 16 января в 14:30
Ответ дляФіфачка
Заїджають спокійно. Просто потрібно напрягтися для досягнення мрії. Чого його тут мучитись, ненавидіти всіх
Фіфачка• 16 января в 14:31
Ответ дляСеменівни сусідка
Как?
Семенівни сусідка• 16 января в 14:33
Ответ дляФіфачка
Как?
Заїхати в Росію з України зараз можливо лише через треті країни (Польщу, країни Балтії, Білорусь, Угорщину) автобусом або літаком, маючи
закордонний паспорт. Для українців діє безвізовий режим, але є обмеження на пункти пропуску (через Латвію або авіа) та ризики. МЗС України рекомендує утриматися від поїздок.
Основні кроки:

Документи: Потрібен закордонний паспорт (біометричний або старого зразка).
Маршрут: Виїзд з України автобусом до Польщі, країн Балтії чи Білорусі, а потім пересадка на рейс до Росії.
Пункти пропуску: Основні варіанти – автомобільний пункт «Лудонка» (з Латвії) та авіасполучення (через Шереметьєво).
Перевізники: Шукайте компанії, що пропонують рейси з України з пересадкою за кордоном, часто через соцмережі.
автор Клевотница • 16 января в 14:35
Ответ дляСеменівни сусідка
Посмотрите статистику какая страна на первом месте по беженцам из Украины, вы сильно удивитесь , но это рф. 2,6 миллионов , это официально . Джипити в помощь
Семенівни сусідка• 16 января в 14:34
Ответ дляКлевотница
Ну звісно і туди бігли, бо на сході України повно расіянців жило
Фіфачка• 16 января в 14:34
Ответ дляСеменівни сусідка
Основні кроки:

За какой год информация? 😂
Сладкий лимончик• 16 января в 14:35
Ответ дляКлевотница
Гугл пише що Німеччина і Польща .
Фіфачка• 16 января в 14:36
Ответ дляСладкий лимончик
Гугл пише що Німеччина і Польща .
Не верьте Гуглу. Вы он выше нагуглили )))
Непогодка• 16 января в 14:36
Ответ дляОченьценная
Ви адмін?
Сладкий лимончик• 16 января в 14:37
Ответ дляФіфачка
Дайте посилання на офіційну інформацію
Фіфачка• 16 января в 14:38
Ответ дляСладкий лимончик
Дайте посилання на офіційну інформацію
Так вы даже не знаете как, но всех туда отправляете 😂
автор Клевотница • 16 января в 14:43
Ответ дляСладкий лимончик
Гугл пише що Німеччина і Польща .
Ладно я ошиблась , рф на втором месте. Гугл сказал рф , но это видимо с теми кто жил там до этого