Клевотница• 16 января в 11:12

А почему все ноют сейчас за свет

В 19 году вам говорили что будет доллар 45 , будет хаус в країні , будет війна . И все бежали голосовать . Все что он обещал он выполнил . Летом тоже говорили что это будет самая сложная зима , опять ноете
Фіфачка• 16 января в 17:53
Ответ дляСеменівни сусідка
Та ви спробуйте, а то так і будете жити у ненависті до навколишнього і в незбиточних мріях про болота
Так чтоб попробовать въехать туда, надо как-то выехать из Украины. А вы так и не рассказали как семье выехать. И мне лично не надо ))
Эскиз бесконечности• 16 января в 18:37
Ответ дляСтатус Ква
А кто «все» ноют? Я не ною, купила экофлоу, свет есть.
И как он вам помогает жить ? Телевизор и холодильник работают ?
Это прекрасно можно замерит планшетом , балконом , туристической плиткой с кучей балкончиков , ламп на аккумуляторах.
Не , ну может у вас космический экофлоу и он вам воду на 15+ этажи качает , и лифт от него ездит ? Нет ? Тогда он нафиг не нужен.
Семенівни сусідка• 16 января в 22:54
Ответ дляФіфачка
А вы плохо тогда жили? ))
А ви погано жили з порохом, що просили ваести війська?
Семенівни сусідка• 16 января в 23:00
Ответ дляФіфачка
Ну ідіть до цілі, робіть інвалідність, народжуйте, чого ви не виїджали на початку війни, а тепер сидете і мрієте про фашисткій мір на території України? Можете виїхати на прифронтову территорію і там чекати, щоб скоріше поєднатися.
Семенівни сусідка• 16 января в 23:03
Ответ дляФіфачка
А если нет?
Та покажите всі свої дописи на Кіддстафі, як ви боролись за скоріше пришествіє кацапів, як за зека тут рвали гланди всім, вас там пнршою пропустять, ще й чоловіка в есвео запишуть, ну мрії ж мають здійснюватись. Квартиру свою на бурята якогось перепишете
Язвочка• 16 января в 23:08
Ответ дляКачка в тапцях
Дайте кандидата та команду яка 100% усім підійде. А головне не буде корупції.
Самий придуркуватий президент.Хто це чмо вибрав це взірець корупції і нахабства.
Непогодка• 16 января в 23:42
Ответ дляОченьценная
А ви тільки адміну звітуєте?
Чого ви питанням на питання відповідаєте?
Оченьценная• 16 января в 23:44
Ответ дляНепогодка
Зеркалю Ви мені як відповіли? Ну то аналогічно
Непогодка• 16 января в 23:48
Ответ дляОченьценная
Ви звідси не виходите?
Звідки ви знаєте,що я пишу в кожній темі? Або ви адмін,або фонтазер
Оченьценная• 16 января в 23:53
Ответ дляНепогодка
Ви звідси не виходите?
Від слова ’фонтан’? Це щось новеньке.
Та ваші фразочки не менш впізнавані, ніж у маньки. Міняйте щось трохи, бо дуже паливно.
я Кукарача• 16 января в 23:56
доктор Хаус ?
Фіфачка• 17 января в 01:20
Ответ дляСеменівни сусідка
У вас нарушена хронология ))
Фіфачка• 17 января в 01:21
Ответ дляСеменівни сусідка
А, так у вас еще и фантазия хорошая. Только оторвана от реальности )