Виниловая пластинка• 16 января в 17:52
У дитини карієс на молочних зубах, стоматолог натякнув на нестачу мінералів
Хтось реально бачив користь від кальцію для зубів?
Не стесняюсь• 16 января в 17:58
’Кариес появляется из-за бактерий, которые питаются сахаром и углеводами, производя кислоты, разрушающие зубную эмаль, особенно при плохой гигиене, недостатке фтора и минералов, ослабленном иммунитете, генетической предрасположенности и снижении слюноотделения, что в совокупности приводит к деминерализации и образованию полостей в зубах.’
Опля Картопля• 16 января в 18:05
а як натякнув? ’вам щось з цього не вистачає - мінерали, вітаміни, гігієна’ і підморгнув на першому слові?
як натяк саме звучав
Прибираю щодня• 16 января в 18:07
Найбільша користь закрити дитині рот. Ротове дихання прослідкуйте. Особливо вночі.
Слина - природній захист. Якщо рот пересихає, то захисту нема.
Перевірить аденоїди, ортопедичні нюанси
Я Головна• 16 января в 18:49
Коли я лікувала у дитини молочні зуби, то стоматолог сказав від вживання антибіотиків.Так і сказав- закормили антибіотиками.