Grdtc• 16 января в 17:57

Виїзд в Німеччину

Добрий день, таке питання, як зараз обстановка в Німеччині? Планую виїжджати, є дитина 11 міс, скоро рік.

На виплати жити не дуже хочу. Хотіла запитати за садок, чи можна віддавати дитину до садка і йти на роботу? Чи приймають дітей в рік в Німеччині?
НетЕщеНаверное• 16 января в 17:59
Жити де будете?
Пуки-куки• 16 января в 18:00
Так, приймають. Але до того садка ще треба купу документів оформити. А з малою дитиною то не просто буде. Плюс житло знайти не у забутому селі.
Пані з калабані• 16 января в 18:00
А работа онлайн? Тогда не проблема. Или если немецкий отличный.
Londa___• 16 января в 18:00
На выплаты жить не хотите - а какие-то идеи по заработку есть?
Зубожиння• 16 января в 18:02
Приймають
Ким працювати збираєтеся ,маючи однорічну дитину?Садок не з 8 до 19, як в Україні і в нього ще не так просто потрапити.Ну і мова потрібна для роботи
Londa___• 16 января в 18:01
Ответ дляНетЕщеНаверное
Жити де будете?
Она ж написала - в Німеччині
Смячиком• 16 января в 18:02
А кем вы устроитесь? Язык знаете?
Смячиком• 16 января в 18:02
Ответ дляLonda___
Она ж написала - в Німеччині
У троллей Тролляндия
Пуки-куки• 16 января в 18:02
А ще ж спочатку табір треба пройти. Чим годувати дитину будете?
НетЕщеНаверное• 16 января в 18:03
Ответ дляLonda___
Она ж написала - в Німеччині
В таборі? В Берліні чи селі забитому?
Londa___• 16 января в 18:03
Ответ дляСмячиком
У троллей Тролляндия
тема не про вас, тролля
Londa___• 16 января в 18:04
Ответ дляНетЕщеНаверное
В таборі? В Берліні чи селі забитому?
Удалено администрацией...
автор Grdtc • 16 января в 18:04
Ответ дляLonda___
Знаю Английский, работать на первое время хоть какой-то завод (для старта)

Мне сейчас узнать бы за ситуацию с садиками, как все это происходит и насколько максимально можно оставить ребенка :)
МамОмужа• 16 января в 18:04
Автор, едьте. В этом году можно с года детей определять в дошкольные заведения, а самим идти работать. Новые правила в джобцентре. Раньше до трех лет можно было сидеть с детьми и получать выплаты.
Горлаю зрання• 16 января в 18:05
Всё кашерно. Ехайте быстрей.
Біток чи ефір?• 16 января в 18:06
Зараз вам насиплять у панамку перед відʼїздом
Якщо готові працювати і не залежите від виплат оберіть простіші країни
Londa___• 16 января в 18:05
Ответ дляGrdtc

Правильно. Всё потихоньку. Всё получится. Желаю вам и ребенку добра и успехов на новом месте ❤️
Раздражевская• 16 января в 18:05
Ответ дляGrdtc

Нет, так не получиться в Германии, только на пособие.
Германия не даёт разрешение на работу, так как вы хотите.
Біток чи ефір?• 16 января в 18:06
Ответ дляGrdtc

А вам вистачить роботи на заводі для подальшої легалізації - чи знов зриватися у світи ?
автор Grdtc • 16 января в 18:07
Ответ дляLonda___
Спасибо☺️
Пуки-куки• 16 января в 18:07
Ответ дляGrdtc

Ви жартуєте про завод. Там три зміни, коли ви відпочивати будете? Та ще й з малою дитиною. Чи ви дитину у цілодобовий садок здасте. Так її у вас швидше заберуть.
Горлаю зрання• 16 января в 18:08
Ответ дляПуки-куки
Согласна. Пускай немцы на своих заводах ишачат.
Шальная коклетка• 16 января в 18:08
Ответ дляGrdtc

До 14 подруга водить
Пуки-куки• 16 января в 18:10
Ответ дляГорлаю зрання
Там ішачать румуни, усякі таджикі ( чи хто вони такі), і наші українки теж доречі.
Звездолётчица• 16 января в 18:10
Ответ дляGrdtc

Є вакансії на заводах, складах без знання мови.
Але там розмінна робота. З дитиною й
11 місяців як Ви уявляєте?
В садочок черги.
АфродитаПетровна• 16 января в 18:10
Ответ дляБіток чи ефір?
Та отож. Лучше с крошечным ребенком сидеть в холоде, без света и под обстрелами. Надо наперед думать
Біток чи ефір?• 16 января в 18:11
Ответ дляПуки-куки
А німці всі виключно у банку реконструкції та розвитку у Франкфурті працюють ?
Звездолётчица• 16 января в 18:11
Скільки Вам років?
МамОмужа• 16 января в 18:11
Ответ дляБіток чи ефір?
Молодым достаточно зарабатывать необходимый минимум и быть независимыми от джобцентра. Это люди 45+ должны иметь большую зп чтоб остаться.
Біток чи ефір?• 16 января в 18:11
Ответ дляАфродитаПетровна
Логіка не ваше
Є країни де робота на заводі дозволить легалізуватися , але є ті для кого існує у світі Україна та німецькі пасобія