Нагайна• 16 января в 21:58
Що гірше: розлука з рідною людиною чи бути разом, але в боргах?
Переді мною стоїть вибір. Діти є. Сума зараз непосильна, не знаю скільки років на те піде. Житла свого чи транспорту немає. Допоможіть обрати
Результат:
вже голосів:
29 (63.04%)
Розлука
17 (36.96%)
Кредит
Заставляличка• 16 января в 22:01
Хто вам допоможе? Що краще, жити з людиною егоїстом яка тебе не розуміє, чи залишитись одній? Про любов вже не говорю, бо сама не знаю чи то любов чи звичка. Страх самотності є.
Сизоока бестія• 16 января в 22:01
Чоловіка відкупити, щоб випустили з країни? Це від ваших відносин залежить. Але все змінюється. Я повернулася з-за кордону через чоловіка, а він пішов служити, бо не хотів ховатися і сидіти вдома. Я тепер жалкую.
Барабан для дорослих• 16 января в 22:02
Відкупити треба чоловіка? Якщо є де позичити то було б краще ніж кредит
Сизоока бестія• 16 января в 22:02
Ответ дляЗаставляличка
У мене теж страх самотності і звичка і як є не радує, але вже вік 45
ХвилювАллочка• 16 января в 22:05
Ответ дляСизоока бестія
А що таке 45?
Кров з молоком• 16 января в 22:05
Ответ дляБарабан для дорослих
Ніхто розумнмй не позичить.
Сизоока бестія• 16 января в 22:06
Ответ дляХвилювАллочка
А що таке 45?
Ну не молодість точно. І страхів набагато більше і зовнішність і здоров´я турбує. Я в 28 на руках з дитиною малою була більш рішуча.
ХвилювАллочка• 16 января в 22:09
Ответ дляСизоока бестія
То у Вас в голові, у вас в 45 є мудрість, досвід і моральної рішучості має бути набагато більше, бо часу не так багато, щоб далі жити щасливою
Барабан для дорослих• 16 января в 22:09
Ответ дляКров з молоком
Ніхто розумнмй не позичить.
На роботі можна. Хоч частину. Бо банку це дуже велика переплата.
НаБалКоніХодять• 16 января в 22:10
Ответ дляСундучок с каникулами
Автор ничего не понятно, хоть напишите понятнее
Тут додумают, не переживайте
Заставляличка• 16 января в 22:11
Ответ дляСизоока бестія
От так і живуть жінки. От ви знаєте мені здається що для шлюбу 10-15 років то достатньо, далі починаються муки, людина набридає, бачиш всі недоліки, дратує, сексу з ним не хочеться, говорити не хочеться. А для чго говорити як тебе не чують? От дивлюсь на знайомих, більшість розлучились, знову одружились, і проживають знову ось цей прекрасний період нових стосунків, пристрасті, кохання. А в мене таке враження що я зі своїм не 10 років разом, а 40, і ми вже старі баба з дідом які постійно сваряться і бубнять.
Брюльтик• 16 января в 22:20
Эти все жертвы обычно нужны только женщине и она думает, что ей за это до конца жизни будут благодарны )
Кохана людина, скорее всего, и не отец детям даже.
Сизоока бестія• 16 января в 22:28
Ответ дляЗаставляличка
Це від людей залежить. У мене є претензії, які не закриті і які важко закрити. А іноді характер дрянь-це інше. Мені не вистачає емоційної близькості, але донька каже мене ніхто не зробить щасливою, поки я не стану щасливою сама по собі і новизна це не вирішить,але є малесенький шанс що може зустрітися чоловік з яким на одній хвилі.
Сизоока бестія• 16 января в 22:32
Ответ дляХвилювАллочка
Зруйнувати теж не велике щастя і бути самотньою теж не легко. Тут є свої звичні опори, довіра і т.ін. Коли чоловік відверто поганий або робить щось гидке, то рішучість швидко приходить. Але коли людина хороша, просто не робить саме тебе щасливою-це інше.
Ні за холодну воду• 16 января в 22:43
Ой,таке часто. Жінка на зарібках єбошить,а чоловік типу вдома з дітьми
А сам дітей спихне бабкам і гуляє з молодиками,пропиває грошики криваві
Заставляличка• 16 января в 22:47
Ответ дляСизоока бестія
От з тим що нас ніхто не зробить щасливими а тільки ми самі я погоджуюсь. В мене є проблема, я в інших парах бачу лише хороше, а в своїй сімї лише погане, і постійно зрівнюю нас з іншими. Хоча розумію що інші пари показують лише те що вважають за потрібне, і там теж в сімях не все так гладко. Але здається що в мене найгірше, і мене просто використовують бо зі мною зручно. А подруга 5 років тому розвелась то взагалі з чоловіками не щастить, так і сама увесь час, і вже втратила надію влаштувати особисте життя. От і я боюсь цього. Чоловіка мого то б швидко підібрала якась хитренька, а я б кусала лікті, як от подруга тепер кусає лікті, бо зрозуміла що краще хай би той був чим ніякого. Нам теж вже по 40.
Сизоока бестія• 16 января в 22:56
Ответ дляЗаставляличка
Отож. Якщо прямо погано, якщо дратує, не хочеться бачити - це одне. У мене не так. Не вистачає багато чого, але без нього мені буде гірше, а впевненості у нових стосунках і що вони будуть приносити задоволення нема. Всі тільки розказують які ваші роки, а в реальності я бачу купу самотніх жінок і треба бути дійсно впевненою в собі і мати достатгю кількість залицяльників по життю, щоб розуміти свою привабливість і попит. Я зараз порівнюю не чужі сім´ї, а вгадайте, найближчу, стосунки доньки і її хлопця... і це дуже розчаровує, бо у неї хлопець як мені подобається.
Папина дочка• 16 января в 23:59
Это вы долги мужика на себя взять хотите? Даже не вздумайте. Нормальный не позволит. А ненормальный возьмёт деньги, сам вас потом бросит, а вы останетесь с этим долгом