Балаболка• 16 января в 23:05
У кого есть или были попугаи?
Много от них мусора? я хочу завести кореллу, чего ждать? как часто убираете в клетке и возле?
Спасу мир• 16 января в 23:20
Корели різні)
В мене як кошеня лагідне, комунікабельне. Але погриз обої і шнурки, свинота мала.
Клітку убираю раз в тиждень. Біля клітки - кожен день змахую розкидане сміття.
У брата теж корела - як бойовий півень, крикливий і агресивний
Крихітка на всі• 16 января в 23:19
Ответ дляArctic777
Не было, никогда
То звідки ви можете знати про шум?
Крихітка на всі• 16 января в 23:22
Ответ дляArctic777
Написала выше
Ну це ж повна нісенітниця.
Уявляю - пішла я в гості, в там кіт, от він мені не сподобався і я починаю всім розказувати - коти такі-сякі....
Кудесница_с_пургеном• 16 января в 23:25
Так він же в клітці сидіти на буде, то треба буде прибирати по всій кімнаті
После 18• 16 января в 23:34
У меня несколько было
Неразлучник пара, нереально шумный, резкий звук и все грызут. Палки им ставили, они их стаскивали.
Потом карела, классный, но улетел через балкон
Чудовий каламбур• 16 января в 23:38
В мене були два хвилястих,подарували давно на день народження,мої були ну дуже гучні і біля клітки все було завжди брудно,якщо поставите їх десь біля себе то будете дихати тим усім,в мене постійно був закладений ніс і очі червоні поки не прибрала їх зі своєї кімнати у іншу порожню.Але вони також бувають різні,як і всі інші тваринки,мої були галасливі,а ваші спокійні можуть бути.
Сметчица• 17 января в 00:00
Ответ дляАкуна_Матата
Мдя. Вроде, понимать прочитанное учат еще в школе
В связи с ситуацией на этом форуме много примороженых
Не обращайте внимания )